• Úvod
  • Blogy
  • Kocostar: Ovocné, zeleninové a květinové plátýnkové masky - beautyblogerky.cz
Kocostar: Ovocné, zeleninové a květinové plátýnkové masky
Sdílejte s přáteli
Nedávno se mi do rukou dostaly tyto vtipné plátýnkové masky na obličej korejské značky Kocostar. Představuji Vám tak opravdu nevšední produkt, který jsem dosud nikdy neviděla. Masky se od ostatních plátýnkových masek liší tím, že každé balení obsahuje dvanáct kousků vyživujících jednorázových malých masek ve tvaru buď ovoce, zeleniny, nebo květiny, jejíž výtažky obsahují. Můžete si tak přesně a jednoduše aplikovat určitý produkt na určitou část obličeje, masky tak libovolně mixovat a dosáhnout efektu, který požadujete. Tyto masky jsou navíc neuvěřitelně poutavé a fotogenické. Samozřejmě jsou obohacené o ovocné a rostlinné esence a účinné ingredience. 

Já vlastním masku s okurkou, kiwi, ananasem, růží a slunečnicí. Okurková, kiwi, růžová a slunečnicová maska podle mě pleť hydratuje a vyživuje. Šest jednotlivých kousků masek v jednom balení je dost, na můj obličej se všechny ani nevejdou aniž by se nepřekrývaly. Aplikuji je klidně i na krk a nechávám působit dvacet minut. Po použití je má pokožka jemná, vláčná a nemusím na ni již dále aplikovat nějaký produkt. Ananasová maska mi přišla odlišná, taková více stahující, dobrá pro ty, kteří mají například rozšířené póry. K dispozici je myslím ještě verze jahoda, meloun a tulipán. Všechny masky nádherně autenticky voní po daném ovoci, zelenině, nebo květině.

Za mě se jedná spíše o takovou srandu, než opravdu účinný produkt, který bych si kupovala každý měsíc, aby má pokožka viditelně omládla. Avšak tím nechci říct, že produkty nic nedělají. Vnímám masky Kocostar jako parádní dárek, který určitě potěší a pobaví a musím říct, že znám i chlapa, který z nich byl paf. Momentálně testuji jejich další řadu plátýnkových masek, které se používají i na jiné části těla a ty jsou podle mě o třídu výš. U nás jsou tyto masky dostupné v síti parfumerií Marionnaud a to za 129 Kč.
Zaujal Vás tento produkt?

Může vás také zajímat

Made in CZ/SK

czsk

Krásný den! Tenhle článek už jsem měla v hlavě delší dobu. Chtěla jsem vám představit mé oblíbené značky přírodní kosmetiky, která se vyrábí u nás nebo na Slovensku, ale nakonec jsem vybrala z jejich nabídky rovnou mé oblíbené produkty, které mají čestné místo v mé koupelně.

Zleva:

Přírodní pasty už používám několik let a ráda je střídám, teď jsem ale aktuálně věrná značce Herbadent, která má v...

Číst více
BiorythmeBiorythme česká přírodní kosmetikačeská přírodní kosmetika CocoesCocoes HerbadentHerbadent MalinnaMalinna Onest careOnest care přírodní kosmetikapřírodní kosmetika recenzerecenze SmysslySmyssly UshuayaUshuaya

Pink

1

Krásný den! Konečně jsem zase chytla blogovací slinu a dala jsem si za cíl 2-3 články týdně, tak snad mi to vyjde a pokud máte nějaké tipy na články, které byste na blogu rádi viděli, piště prosím do komentářů a já se pokusím vaše přání splnit  Nedávno jsem se domluvila se sestřenicí, že mi čas od času vyfotí outfit, takže se snad můžete těšit i na více OOTD článků a fotek na Instagramu. Upřímně...

Číst více
ootdootd outfitoutfit

Navia: Oční krém


Slovenská kosmetická firma Navia uvedla na trh jejich Oční krém s extraktem z Plamatky a Přesličky. Jedná se o produkt, který je určený pro péči o citlivou oblast kolem očí, kde je kůže nejtenčí a nejvíce náchylná k tvorbě vrásek. 


Základ tohoto očního krému tvoří růžová voda, známá svými účinky proti otokům a pak rostlinné oleje, zejména hroznový a výtažek z plamatkypřesličky, která je bohatá...

Číst více
krasnakazdydenkrasnakazdyden navianavia pleťpleť recenzerecenze