• Úvod
  • Blogy
  • Kosmetický wishlist 2017 || #topotřebuji - BeautyBlogerky.cz
Kosmetický wishlist 2017 || #topotřebuji
Sdílejte s přáteli
Nový začátek, nová předsevzetí, nová přání. Tohle všechno je taková ta naprostá klasika, když člověk pomyslí na nový rok. Na předsevzetí moc nejsem, ale někdy je prostě potřeba udělat si pořádek. V životě, doma, v kosmetické sbírce. Utřídit si jak myšlenky, tak přání a ohlédnout se, kde zrovna jste a kde jste byli před rokem. A konec starého a začátek nového roku je k tomu naprosto ideální. Než se tedy vrhnu na psaní článku s top kosmetikou za rok 2016, chtěla bych se s vámi podělit o můj kosmetický wishlist. A upozorňuji vás, že vstup je jen na vlastní nebezpečí.. :)

 

Moc pečlivě si wishlisty nepíšu, nebo jinak řečeno, psát si je nestíhám. Nerada čekám a potřebuji všechno hned. Proto než stačím přání někam zapsat, většinou už mám danou věc koupenou. I tak ale pár věcí po kterých moc toužím je a zatím na ně nedošla řada. Buď u nás ještě nejsou, jsou neustále vyprodané, nebo je jejich cena opravdu vysoká a já tak vyčkávám a pozoruji, zda po produktu opravdu toužím, nebo je to jen rozmar. Neobjeví se tedy klasické věci ze Sephory a ty lehce dostupné, které si prostě koupím, ale jen ty něčím výjimečné a speciální.

 

KOSMETICKÝ WISHLIST 2017

 

Bobbi Brown skincare mě prostě baví. Už jsem toho vyzkoušela dost a chci zkoušet znovu a víc. Za povšimnutí rozhodně stojí nová olejová séra Remedies, vyvinutá na veškeré problémy pleti, které můžete mít a ještě k tomu sérum, které napomáhá extrémní hydrataci? Ano prosím! Ze stejné kategorie je sérum a péče Extra, o jeho potřebě v mém životě uvažuji už delší dobu a hned jak bude nějaká příležitost, půjdu si pro něj. A vezmu k němu i rozjasňující masku, kterou jsem měla ve vzorečku a je naprosto úžasná, parádní a dokonalá. Je peelingová a prostě ji musím mít.

 

KOSMETICKÝ WISHLIST 2017

 

 

Tělové oleje, pleťové olejíčky a séra, květinové
vody a florální parfemace.Přidejte k tomu ještě
kapátko, designovou skleněnou lahvičku, neboKOSMETICKÝ WISHLIST 2017
pravé krystaly na dno lahvičky a já to určitě budu chtít. Ne, chtít ne, budu to nutně potřebovat. Značku Onest pozoruji už nějakou dobu a na přelomu roku jsem se rozhodla, že to určitě není jen vyhajpovaná značka dobrým marketingem, naopak, že určitě bude stát za to, a tak chci v tomto novém roce nějaký jejich olej zkusit. Asi se zaměřím na ten klasický bílý, protože ten žlutý limitovaný bych si v případě velké lásky nemohla koupit znovu. Velkou novinkou je pro mě Jagaia. Nejsem poeta, nevěřím na homeopatii, ale za to
poznám krásné věci. Opravdu krásné, úžasné, dokonalé, stylové a ještě k tomu přírodní a ručně dělané. Tělový olej s krystaly na dně, které si pak můžete navléknout na náramek a vytvořit si tak unikátní šperk? Olejíčky s okvětními plátky květin? Ručně dělané? České? Neříkejte mi, že to také nepotřebujete. Jediný důvod, proč jsem ještě nic nekoupila je ten, že mají téměř vše (asi po Vánocích) na eshopu vyprodané. Ale nebojte, už jsem psala zprávu a produkty by měly být naskladněny někdy koncem ledna. Takže já si píši: Růžová voda, pleťové i tělové oleje, nějaký parfém....
KOSMETICKÝ WISHLIST 2017
KOSMETICKÝ WISHLIST 2017Co už vám je asi jasné, poslední dobou spíš toužím po skin care než po dekorativní kosmetice. Asi stárnu. :) Péče o pleť pro mě byla vždycky důležitá, ale je pravda, že jsem málokdy a spíš jen občas utrácela za krémy a séra velké částky nad několik tisíc korun. Jasně, měla jsem i pár hodně drahých, ale ty teď pro mě mají mnohem větší váhu a chci zkoušet další. Do luxusní péče jsem se doslova zamilovala až poslední rok a rozhodně je pár věcí, které na mém wishlistu jsou. 

O krémech Guerlain Abeille Royale jsem vám tu už psala několikrát, protože jsem si je mohla doslova osahat na tiskovce. Verdikt byl jasný. Potřebuji je a musím si je časem pořídit. Dokonalá textura, kvalitní složky, vůně i vstřebatelnost. V neposlední řadě také ten pocit, který při jejich používání máte. Proto jsou na mém wishlitu hned dva. Denní a noční a jakmile spotřebuji stoleté zásoby, které doma mám, půjdu si je pořídit za každou cenu. :) 

Posledním krémem, na který koukám už velmi dlouhou je klasický hydratační  krém Creme de la Mer. Už se tak trochu stal ikonou a je to jeden z produktů, do kterého vkládám velké naděje a věřím, že zklamaná určitě nebudu. Měl by v sobě mít klasický La Mer základ, který by měl léčit, regenerovat, hydratovat.. Jinými slovy, měl by být naprosto dokonalý, možná až kouzelný. Také občas litujete, že máte obličej jen jeden? :)


Ale dost bylo péče, teď je řada na dekorativní kosmetiku. Po vyzkoušení svého prvního kompaktu se čtyřmi stíny od značky Tom Ford jsem si uvědomila, že budu potřebovat další. Na mém seznamu je již nějakou dobu Cognac Sable, ale ten jsem ještě stále u nás neobjevila. Proto vybírám jiné dva a to Honeymoon (tady) a Cocoa Mirage (tady). Jsou to moje barvy a očekávám prvotřídní kvalitu. Z produktů na pleť bych si moc chtěla zkusit duo s rozjasňovačem Skin Illumination Duo, abych si naživo osahala konzistenci. A kdo sledujete Tati, určitě vám tekuté linky v peru budou povědomé a já je nutně potřebuji také. Prý jsou nejlepší a nic lepšího ani není. :)
Už nějakou dobu také chci zkusit Tom Ford štětce, jen ta cena je dost vysoká. Tenhle rok už bych si ale nějaký opravdu pořídit chtěla/měla. První na řadu přijde nejspíš ten na bronzer, protože já a bronzery. :) Druhý bude asi štětec na krémové produkty a třetí na tvářenku. Drahé štětce na obličej mám moc ráda a dokážu si jejich koupi odůvodnit a následné používání opravdu užít. Druhou kategorií jsou štětce Bobbi Brown, těch už doma mám několik a vím, že nebudu zklamaná. Hlavně si dělám zálusk na další Face Blender Brush, Eye Blender Brush a pak bych ještě chtěla zkusit Full Coverage. Určitě bych si jich vybrala víc, ale tyhle tři letos mají prioritu.
KOSMETICKÝ WISHLIST 2017
Kromě stínů Tom Ford bych si také chtěla vyzkoušet i nějaké další. Natasha Denona se stala velkým pojmem a už jsem přemýšlela i nad nějakou menší paletkou stínů, nebo třeba nad jednou ze dvou paletek, které mají 28 stínů. Pak ale přišla tahle kráska. Star Palette, která má moje barvy a už i moje srdce. Kvalita je na vysoké úrovni, stejně jako cena. Navíc se dá sehnat jen ze zahraničních eshopů, ze kterých já velmi nerada nakupuji. Čehož jste si možná všimli, protože to prostě nedělám. Nejde o cenu, ta je z Evropy pořád stejná, jen prostě nerada nakupuji ze zahraničí. Kvůli téhle krásce ale udělám výjimku. :)
Další z mých kousků na wishlistu je určitě nějaká paletka Viseart, konkrétně tedy matná. Nejhezčí barvy jsem objevila v matné čtyřce. A poslední paletkou dnešního článku, i wishlistu na tento rok, se stala Anastasia Beverly Hills Modern Reinessance, kterou po vyzkoušení Master Palette by Mario nutně potřebuji. Vlastně jako všechno v tomto článku. :)
KOSMETICKÝ WISHLIST 2017
KOSMETICKÝ WISHLIST 2017Pokud důkladně sledujete YouTube, poslední produkty mého wishlistu vám asi neunikly. Je jím naprosto do-ko-na-lá tvářenka, v naprosto úžasné dóze. A ta tvářenka není ledajaká, je to tvářenka v plátcích růží (textilních, kdyby se někdo ptal) od francouzské značky Fards à joues Rose Ladurée. Tvářenku Les Merveilleuses Ladurée si naprosto přesně dokážu představit na SVÉM kosmetickém stolku. :) Jen se nenechte zmást, tu nádhernou pudřenku, do které tvářenkové lístky růže budete dávat, si musíte koupit zvlášť. :)  To samé platí třeba u překrásných klasických pudrových tvářenek, kdy kupujete refill a pudřenku zvlášť. Ale jsou krásné, to se jim musí nechat. Možná bych si měla pořídit i nějakou takovou, co říkáte? :)
A to je tedy z dnešního článku a mého wishlistu vše. Uvidíme, co si koupím a co si třeba časem rozmyslím. Své favority už mám a zajímá mě, jací jsou ti vaši. Co je na vašem kosmetickém wishlistu a jaké produkty mají první příčky? Mějte se krásně! L.

 

Může vás také zajímat

Rozhodla jsem se být šťastná / OUTFIT

Že chci být v životě šťastná, jsem si stanovila už dávno. Ale znáte to, někdy to prostě není tak krásné, jak si to vysníte a někdy vás život srazí na kolena. Důležité ale je zase vstát, vztyčit hlavu vzhůru a znova si zopakovat, co jste si slíbili. Takže z mého […]

Číst více
motivacemotivace Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim růžovárůžová

PEČU VÁNOČNÍ CUKROVÍ & MIKULÁŠ/ VLOG + SOUTĚŽ

Video z minulého týdne, kdy jsem doma pekla cukroví a chystala holkám Mikuláše.  ODKAZY K VIDEU: + recepty na cukroví: http://bit.ly/2Ga7FdA + Cafe Elektric: http://bit.ly/2G877ER + taštička na krk: https://mesibelka.cz/ (10% sleva s kódem Mámou stylově) Odebírejte můj kanál: http://bit.ly/2cWPPYE

Číst více
VideaVidea videovideo

Medik8: Activated Charcoal Refining Mask


Máte rádi pleťové masky? Spousta mých známých je moc nemusí, nemají na ně čas, leží jim doma a oni na ně zapomínají. Já ne! Snažím se pravidelně, jednou týdně, poctivě "maskovat". Když nestíhám nanést na svou pleť masku, jsem nervózní a vím, že něco z mého rituálu vypadlo. Každopádně má spotřeba masek je ročně docela veliká, samotnou mě to překvapuje. Všechny mé pleťové masky jsou zaměřeny na...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze