• Úvod
  • Blogy
  • «Kosmetika» Barevné nehty, co dlouho vydrží?
Sdílejte s přáteli
Vždy jsem byla fanynkou spíše přírodních nehtů s průhledným nebo tělovým lakem. Gelové nehty se mi vůbec nelíbí a když už, tak spíše krátké a barevné. Těm v poslední době podléhám čím dál častěji a baví mě s nimi experimentovat a rozveselovat si je pomocí různých barevných odstínů. Má to však jeden háček, krásné a neporušené mi vydrží tak maximálně 2 dny a já zrovna volným časem na neustálé lakování neoplývám. Takže když už si nehty nalakuji krásnou zářivou barvou, čekám, že tak několik dnů vydrží a nebudu je muset stále dokola opravovat a přelakovávat.Na mnoha blozích jsem v poslední době četla doporučení na nový nadlak Better than gel nails top sealer od Essence a jelikož se jeho cena pohybuje kolem 60 Kč, rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. Kdyby za to nestál, nebylo by mi investice do něj zas tak líto.
A výsledek? Nemám slov a musím na něj pět samou chválu. Topcoat vytvoří na nehtech tlustou vrstvu (má mít efekt gelových nehtů), takže odolá opravdu všemu a hlavně drží. Moje ruce vystavené každodenním domácím pracím mu dávají hodně zabrat a zatím statečně odolává. Navíc slouží i jako rychleschnoucí lak, takže urychlí i celý proces lakování. Tento nadlak doporučuji pro všechny mámy i ostatní, jejichž ruce nezůstanou v klidu a přesto by chtěli mít hezkou a neporušenou barevnou manikůru. Toto je produkt, který opravdu stojí za to!

 Jak jste s lakováním nehtů na tom vy? Dáváte přednost přírodnímu vzhledu nebo zářivým barvám?

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze