• Úvod
  • Blogy
  • Kosmetika» Katka testuje nový vyhlazující krém L’Oréal, Revitalift Mag - beautyblogerky.cz
Kosmetika» Katka testuje nový vyhlazující krém L’Oréal, Revitalift Magic BLUR
Sdílejte s přáteli

Jestli sledujete moji facebookovou stránku, určitě jste zaregistrovali, že jsem vám nabízela nějaké kosmetické produkty k vyzkoušení. Ano, rozhodla jsem se, že vás zapojím do tvůrčího procesu na mém blogu a občas vám dám nějaké produkty, abyste je vyzkoušeli a podělili se s ostatními o vaše zkušenosti a dojmy z nich. Líbí se vám tento nápad?

Jako první testovala Katka z blogu Mama-live. Její postřehy k novému krému Revitalift Magic BLUR od L’Oréal si přečtěte níže

Revitalift Magic BLUR_1

Je to měsíc, co jsem začala testovat  nový vyhlazující krém od L’Oréal, Revitalift Magic BLUR.

Krém by měl aktivně pleť omlazovat, vyhlazovat a zanechávat ji hedvábně jemnou. Kdo by to nechtěl, že?

Mám sušší pleť s mastnou T-zónou a pod očima mám pleť hodně jemnou s tendencí k tvorbě vrásek. Když nemám svých 8 hodin spánku, nebo se pokusím shodit nějaké kilo, ukáže se to ihned na obličeji. Pleť nevypadá zdravě a probloubí se vrásky kolem očí. Jsem klasický příklad dilematu „obličej nebo zadek“.

Snažím se při svých návštěvách rodičů navštěvovat naši rodinnou kosmetičku, od níž mám i většinu své pečující kosmetiky. Je od značky Janssen.  A co tedy používám? Krém, jehož „intenzitu“ střídáme dle ročního období, v létě lehčí a hydratující, na zimu těžší, chránící. A sem tam používám sérum, „céčko“, tedy vitamín C jakožto bombu v tubičce, která pleť omladí a podporuje její regeneraci.

Když mě Alice požádala o testování nového krému, byla jsem okamžitě pro. Ráda zkouším novinky.

Revitalift Magic BLUR_2

Vzala jsem to zodpovědně. Udělala jsem si pečlivý peeling a začala očuchávat:-D Krém fakt moc hezky voní. Má příjemnou konzistenci. Není ani příliš tekutý, ani hutný. A vypadá na pohled opravdu luxusně.

Po nanesení první standardní vrstvy jsem po chvíli nanesla ještě jednu. Neměla jsem obvyklý pocit dobře hydratované a vláčné pleti. Krém se sice dobře vpije, ale pleť jakoby pomyslně zavře, vytvoří filtr. A pleť se sice neleskne, ale nepřijde mi zářivá, spíš naopak. Při nanášení make-upu jsem měla pocit, že špatně přilne.

Týden jsem krém testovala samotný, ale pak mi kamarádka poradila, že si pod krém dává sérum a je to lepší. Vyzkoušela jsem to a měla pravdu. Pleť byla opravdu hydratovanější a nepnula tolik. Ale přiznávám, že když jsem věděla, že se chci pokusit o opravdu kvalitní večerní make-up, vrátila jsem se ke svým krémům.

Po měsící s krémem Revitalift Magic BLUR od L´Oréal musím konstatovat, že pro mou pleť není. Ale vzhledem k tomu, že by měl být vhodný pro věkovou skupinu 30-50 let, tak je dost možné, že se k němu ještě dostanu:-D

Máte vy s tímto krémem nějakou zkušenost?

 

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots