• Úvod
  • Blogy
  • Kosmetika» Katka testuje nový vyhlazující krém L’Oréal, Revitalift Mag - beautyblogerky.cz
Kosmetika» Katka testuje nový vyhlazující krém L’Oréal, Revitalift Magic BLUR
Sdílejte s přáteli

Jestli sledujete moji facebookovou stránku, určitě jste zaregistrovali, že jsem vám nabízela nějaké kosmetické produkty k vyzkoušení. Ano, rozhodla jsem se, že vás zapojím do tvůrčího procesu na mém blogu a občas vám dám nějaké produkty, abyste je vyzkoušeli a podělili se s ostatními o vaše zkušenosti a dojmy z nich. Líbí se vám tento nápad?

Jako první testovala Katka z blogu Mama-live. Její postřehy k novému krému Revitalift Magic BLUR od L’Oréal si přečtěte níže

Revitalift Magic BLUR_1

Je to měsíc, co jsem začala testovat  nový vyhlazující krém od L’Oréal, Revitalift Magic BLUR.

Krém by měl aktivně pleť omlazovat, vyhlazovat a zanechávat ji hedvábně jemnou. Kdo by to nechtěl, že?

Mám sušší pleť s mastnou T-zónou a pod očima mám pleť hodně jemnou s tendencí k tvorbě vrásek. Když nemám svých 8 hodin spánku, nebo se pokusím shodit nějaké kilo, ukáže se to ihned na obličeji. Pleť nevypadá zdravě a probloubí se vrásky kolem očí. Jsem klasický příklad dilematu „obličej nebo zadek“.

Snažím se při svých návštěvách rodičů navštěvovat naši rodinnou kosmetičku, od níž mám i většinu své pečující kosmetiky. Je od značky Janssen.  A co tedy používám? Krém, jehož „intenzitu“ střídáme dle ročního období, v létě lehčí a hydratující, na zimu těžší, chránící. A sem tam používám sérum, „céčko“, tedy vitamín C jakožto bombu v tubičce, která pleť omladí a podporuje její regeneraci.

Když mě Alice požádala o testování nového krému, byla jsem okamžitě pro. Ráda zkouším novinky.

Revitalift Magic BLUR_2

Vzala jsem to zodpovědně. Udělala jsem si pečlivý peeling a začala očuchávat:-D Krém fakt moc hezky voní. Má příjemnou konzistenci. Není ani příliš tekutý, ani hutný. A vypadá na pohled opravdu luxusně.

Po nanesení první standardní vrstvy jsem po chvíli nanesla ještě jednu. Neměla jsem obvyklý pocit dobře hydratované a vláčné pleti. Krém se sice dobře vpije, ale pleť jakoby pomyslně zavře, vytvoří filtr. A pleť se sice neleskne, ale nepřijde mi zářivá, spíš naopak. Při nanášení make-upu jsem měla pocit, že špatně přilne.

Týden jsem krém testovala samotný, ale pak mi kamarádka poradila, že si pod krém dává sérum a je to lepší. Vyzkoušela jsem to a měla pravdu. Pleť byla opravdu hydratovanější a nepnula tolik. Ale přiznávám, že když jsem věděla, že se chci pokusit o opravdu kvalitní večerní make-up, vrátila jsem se ke svým krémům.

Po měsící s krémem Revitalift Magic BLUR od L´Oréal musím konstatovat, že pro mou pleť není. Ale vzhledem k tomu, že by měl být vhodný pro věkovou skupinu 30-50 let, tak je dost možné, že se k němu ještě dostanu:-D

Máte vy s tímto krémem nějakou zkušenost?

 

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of