• Úvod
  • Blogy
  • Kosmetika» Markéta testuje nové krémy od Garnier z řady Miracle Skin. Stojí za to si je pořídit? - beautyblogerky.cz
Kosmetika» Markéta testuje nové krémy od Garnier z řady Miracle Skin. Stojí za to si je pořídit?
Sdílejte s přáteli

Před Vánoci jsem vám, mým čtenářkám, opět nabídla možnost otestovat nějakou kosmetiku. Tentokrát to byl krém na pleť a na oči z řady Miracle Skin od Garnier. Oba dva krémy mají redukovat první známky stárnutí a vyhladit pleť. Fungují na systému malých mikropigmentů, které se nanesením na pleť rozetřou a přizpůsobí se tónu pleti, kterou i sjednotí. Ten na pleť obsahuje i SPF 20, vitamíny C, B3 a B5, výtažky ze zázvoru a další výživné látky. Ten na oči má zase navíc rozzářit oční okolí, a to pomocí vypínacích peptidů, proteinů arganu a dalších výtažků a vitamínů. Všechno to zní dost slibně, co říkáte?

Zkoušela je čtenářka Markéta a tady jsou její zkušenosti a postřehy.

MIRACLE SKIN CREAM

Krémy Miracle skin cream a Miracle skin cream oční jsem začala testovat asi před měsícem. Krém by měl zbavovat pleť příznaků stárnutí, pleť by měla vypadat transformována, kůže by měla vypadat bezchybná, zářivá a zdravá. To zní lákavě, že?

Mám smíšenou pleť s mastnou T-zónou a pod očima mám pleť hodně jemnou. Na krémy jsem dost nenáročná a zatím jsem se nesetkala s ničím, co by mi absolutně nesedlo. Krém nemá nijak výraznou vůni, ale má příjemnou konzistenci. Není ani příliš tekutý, ani hutný. Moje pocity z krému jsou, že kůže je hladší, jemnější a pružnější, vypadá zcela odpočatě a jasněji.

Po měsíci s krémy Miracle skin cream a Miracle skin cream oční musím konstatovat, že pro mou pleť není nijak výrazně lepší než jiný předchozí krém. Ale věřím, že se určitě najde spousta jiných dam, kterým bude vyhovovat mnohem lépe ;-).

Zkoušely jste už tyto nové krémy? Jak vyhovovaly vám?

 

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots