• Úvod
  • Blogy
  • Krém s kapičkou včelího jedu / recenze - beautyblogerky.cz
Krém s kapičkou včelího jedu / recenze
Sdílejte s přáteli
Dnes to bude opět trochu péče a to o zajímavém krému na pleť, který obsahuje i kapku včelího jedu. Je od rodinné české značky Pleva a musím říct, že já sama jsem na něj byla velmi zvědavá. Jak si krém vedl se dozvíte v článku. Příjemné čtení!
Krém mi byl značkou Pleva zaslán k recenzi a tímto tedy děkuji, že jsem ho mohla vyzkoušet a zkusit něco pro mě úplně nového a zajímavého. Krém můžete zakoupit ZDE.
Na eshopu najdete mimo tohoto krému ještě celou řadu dalších velmi zajímavých produktů a velkým plusem je pro mě i to, že se opravdu jedná o českou firmu. Produkty jsou navíc za velmi rozumné ceny. Prvotně jsem se bála, aby krém nebyl vyloženě proti vráskám, nakonec jsem ho ale s radostí mazala celý měsíc na celý obličej i krk. Malé množství jsem dala i své sestře, která je přece jen o pár let starší a vrásky už nějaké má. Recenze je samozřejmě moje, nicméně jsem přidala i sestřiny poznatky, pro komplexnější názor. Nutno také dodat, že moje sestra je extrémně alergická na včelí bodnutí a krém ji alergickou reakci nezpůsobil ačkoliv si ho mazala i kolem očí zhruba tři týdny. ;-)
Krém s kapičkou včelího jedu, 288,-
Krém je přírodní a na eshopu najdete i moc hezké a podrobné vysvětlení, co, proč a jak, což oceňuji, protože to nebývá zvykem. Jsem osobně ráda, pokud se na eshopu mimo složení dočtu také další užitečné nebo zajímavé informace o produktu a to se týká všech produktů obecně. Rozhodně doporučuji na odkaz mrknout a podívat se, jak zajímavě je napsané složení výrobku.
Začnu obligátně balením, které je jednoduché, lékárenské, ale o to víc účelné. Krém má dávkovač, což ocením vždy, ať už kvůli hygieně, tak i kvůli povědomí o dávkování. Na jedno zmáčknutí jsem dostala množství odpovídající jedné běžné aplikaci na celý obličej krk a dekolt. Já mám ráda na obličeji vrstvu, ale přemohla jsem se jen na jedno, protože jsem se chtěla podělit se sestrou a krém nám oběma vydržel rozumnou dobu. I tak jsem se někdy neudržela a pumpla si dvakrát. :D
Krém je bílý a středně hustý. Jeho vůně mi popravdě není moc příjemná a nelíbí se mi. Cítím nějaké včelí produkty v kombinaci s medem, ale nedokážu přesně určit konkrétní položku ze složení. Krém se rozmazává naprosto bezproblémově, velmi rychle se vsakuje a téměř nelepí. Ačkoliv se vsákne poměrně rychle, pleť zjevně nechává velmi dobře hydratovanou a vláčnou.
Co se účinků týče, zhruba pět minut po aplikaci cítím lehké pálení/brnění. Není to ovšem myšleno ve špatném slova smyslu. Naopak jakoby cítím, že se pokožka prokrvuje a napíná? Nevím jestli je to možné technicky, ale pocitově je to tomu velmi blízké. Moje sestra to vtipně nazvala jako: cítím, jako bych měla dostat alergickou reakci, ale nakonec nepřijde. :) Krém mě nijak výrazně nedráždil okolo očí a s klidem jsem ho používala právě i na oční okolí, kde mám své první vrásky.
Po půl hodině po aplikaci krému už je zcela zjevné, že pokožka je pružná, vláčná a vypnutá. Drobné vrásky se lehce vyplní a nejsou tak zjevné. Tento efekt je nejlépe vidět ráno, kdy krém mohl nerušeně působit přes noc. Po měsíci používání jsem zaznamenala velmi mírné zjemnění vrásek pod očima i bez použití krému. Rozhodně vidím, že krém funguje. Stejného efektu si všimla i moje sestra, která má i v klidu jemné vrásky na čele. Ty jsou po třech týdnech méně viditelné a pokožka je víc vypnutá. Neměla jsem problém ani s nedostatkem hydratace, občas jsem vynechala i oční krém. Což pro velmi suchou pleť nebude ideální, ale ještě se to dalo.
Bez ohledu na způsob získání produktu říkám, že krém kromě vůně není vůbec špatný a nebojím se ho doporučit i vám. Rozhodně nečekejte, že vám zmizí hluboké vrásky, to prostě není v moci žádného krému. Vrásky ale s největší pravděpodobností budou o trochu více vyplněné a tím pádem i méně zřetelné. Krém mi neucpával póry ani jinak nevadil na pleti. Dokonce bych řekla, že se mi mírně (ale opravdu jen mírně) zlepšilo akné.
Určitě víte, že jsem zde na svém blogu zcela upřímná a objektivní. A tak pokud mohu, na rovinu říkám, že já nejspíš zůstanu u své drahé skincare za tisíce a to i přesto, že proti krému v zásadě nic nemám. Ne každý ale má/chce investovat takové částky do kosmetiky a také vím, že spousta z vás vyhledává kosmetiku s přírodním složením. Proto jsem opravdu ráda, že jsem krém mohla vyzkoušet a napsat vám o něm. Za normální situace bych se ke krému tohoto typu totiž určitě nedostala.
Za necelé tři stovky prostě stojí za to ho vyzkoušet, pokud hledáte něco, co vaši pleť bude hydratovat a zároveň toužíte po pleti vypadající mladě, odpočatě a vypnutě a to vše za rozumnou cenu od české firmy.Co říkáte na včelí jed v kosmetice? :) Také vás to láká jako mě? Moc vám děkuji za přečtení a budu se těšit na vaše komentáře a zase u dalšího článku!
L.

 

 

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže