• Úvod
  • Blogy
  • Last job of the year - beautyblogerky.cz
Last job of the year
Sdílejte s přáteli
Ahoj! Dnes se s Vámi chci podělit o mém posledním jobu v roce 2017. Jak jsem již psala v minulém článku, rok 2017 byl pro mě dost složitý, ale taky mě v mnoha věcech posunul o kus dál. Ke konci roku jsem byla i dost spokojená s mým pracovním životem. Možná jeden z důvodů, proč jsem si poslední job tak užila, byl skvělý tým lidí s kterým jsem pracovala.  Užili jsme si opravdu moc zábavy a celý dva dny mi uběhly velmi rychle. 
 
Hi guys! 
Today I want to share with you my last job of the year 2017. As I wrote in my last article (in Czech), 2017 was really life changing year for me and not so simple. But in the end of the year I was satisfied by work-life. One of the reason was my last job with really amazing people. I had so much fun with whole team. 


Job byl pro Oro expert, což jsou profesionálové a koloristi světových měřítek co se vlasů týče. Jeden den byl přípravný - dlouhý proces mi dát konečně barvu dohromady. Následující den byl už v ateliéru, kde následoval styling a samotné focení.  
 
 
 I was booked for a hair job which were actually so good before Christmas Holidays. I wasn’t stress about my hair because I knew that guys form Oro expert  would take the best care of me and my hair. 
First working day was in the Oro expert academy where professional hair dressers decided what they can do with my hair and how they can fix my color. I was there since 9am till 6 p.m but it was worth it. 
The next day we had a call-time at 10 in beautiful photo studio in Prague. It was a shooting day.
I really enjoyed it and I laugh a lot! More days like this please! 

Těším se už na výsledné fotky a doufám! a konečně můžu říct, že jsem se svou barvou absolutně spokojená.
 Zajímavost: Večer po jobu mě překecali a skončila jsem na koncertě Ty nikdy label Může vás také zajímat

Makeup rutina

makeup

Krásný nedělní večer! Update článku o mém každodenním líčení jsem plánovala už déle, takže mám radost, že je konečně tu. Snažím se toho na obličej dávat co se týká dekorativky co nejméně a skoro všechny produkty už jsem nahradila těmi přírodními. Ať se ale moc nevykecávám, rovnou jdeme na jednotlivé kroky.

O ranní péči o pleť připravím celý článek, takže rovnou zmíním makeup. Posledních několik...

Číst více
Alima pureAlima pure Biosophy storeBiosophy store Ere PerezEre Perez Ilia beautyIlia beauty Juice beautyJuice beauty ladybioladybio makeupmakeup přírodní makeuppřírodní makeup recenzerecenze

Dárek pro vás ke Dni maminek: trička MÁMA ♥

Moje milé čtenářky, jako každý rok jsem pro vás nechala vyrobit trička jako dárek ke Dni maminek, joj! Letos zase vypadají úplně jinak než loňská, ale jedno zůstává stejné. Jsou opět z bio bavlny a dobře kombinovatelná. To je právě mým cílem. Nabídnou vám za přijatelnou cenu kvalitní basic trička, jen […]

Číst více
den matekden matek Jsem mámouJsem mámou tricko mamatricko mama

New in

newin

Krásný den! Dnes mám pro vás docela obsáhlý new in a doufám, že vás bude bavit. Některé produkty už mám i otestované, takže k těm řeknu jak jsem spokojená. Všechny uvedené produkty jsou přírodní a já už si jich stihla spoustu velmi rychle oblíbit.

Začnu první fotkou. Nedávno jsem byla na návštěvě v krásném obchůdku Wonderful , kde najdete niche parfémy, značku Lodaites, Miss W a nejmilejšího...

Číst více
BiosloisBioslois Biosophy storeBiosophy store česká přírodní kosmetikačeská přírodní kosmetika FlorascentFlorascent LodaitesLodaites masáž gua shamasáž gua sha miss Wmiss W new innew in přírodní kosmetikapřírodní kosmetika RetinolRetinol salt & stonesalt & stone The ordinaryThe ordinary wonderful czwonderful cz