• Úvod
  • Blogy
  • LUNA Fofo chytrý kartáček na pleť | recenze
Sdílejte s přáteli
LUNA fofo analýza pleti

Krásný čtvrtek! Dnes mám pro Vás recenzi na jednu horkou novinku inteligentní kartáček na pleť LUNA fofo od značky FOREO, kterou už určitě znáte. Minimálně já o ní mluvím velmi často, protože jejich produkty už několik let denně používám a nedám na ně v péči o pleť dopustit. O čem že to tedy dnes bude? Dovolte mi představit Vám roztomilý LUNA fofo, inteligentní kartáček pro čištění a analýzu pleti. 

LUNA fofo senzory pro analýzu pleti

FOREO se rozhodlo pomoci nám ještě lépe s čištěním naší pleti a hlavně - poznat, co přesně potřebuje! Kosmetické tipy a rady se na nás valí ze všech stran, takže se velmi snadno může stát, že naší pleti naopak ubližujeme, aniž bychom věděli, co opravdu potřebuje. LUNA fofo je prvním vše-v-jednom přístrojem, který je schopný analyzovat pleť a šetrně, ale zároveň efektivně ji vyčistit. 

Jste zvědaví, jak to celé funguje? Stačí stáhnout si aplikaci FOREO, ve které pak tenhle chytrý sonický kartáček na pleť propojíte pomocí bluetooth s telefonem. Aplikace už Vás pak provede všemi kroky, kdy postupně přikládáte čidla na přístroji k jednotlivým částem obličeje a získáte tak personalizovaný čistící program, který je přizpůsoben přímo potřebám Vaší pleti. Také se v aplikaci po změření dozvíte více o stavu a zdraví své pleti a její úrovni hydratace. A Vaše fofo automaticky podle měření nastaví úroveň intenzity při čištění.

Analýza kůže je zaslána přímo do FOREO aplikace, která upraví sílu pulsace, délku ošetření a určí oblasti obličeje, na které je potřeba se více zaměřit. Co jsem se o své pleti dozvěděla já?
Úroveň hydratace mám v normálu a skin age odpovídá mému věku, což mě dost potěšilo. Nejvíce péče potřebuje mé čelo a levá tvář, kde mi fofo nastavilo sílu pulsací na úroveň 3 a 15 vteřin.

FOREO aplikace

Jako všechny čistící LUNA kartáčky i fofo je vyrobeno z lékařského silikonu, který zabraňuje hromadění se bakterií na jeho povrchu. LUNA fofo můžete používat i bez aplikace, ale s ní je to samozřejmě mnohem větší zábava a navíc můžete sledovat, jak se Vaše pleť mění. Já už si bez FOREO čistícího kartáčku nedovedu představit svou beauty rutinu, produkty aplikované po čištění kartáčkem se lépe vstřebávají, černé tečky mizí, pleť je zářivější a už na pohled působí mnohem zdravěji, je lehoučký a skladný, takže perfektním společníkem i na cesty, 100% voděodolný a na jedno nabití vydrží až 400 použití.

LUNA fofo inteligentní kartáček na pleť

Článek vznikl ve spolupráci se značkou FOREO , ale věřím, že víte, že mé názory nejsou na prodej a nikdy bych nedoporučila svým čtenářům něco, čemu stoprocentně nevěřím a s čím nejsem spokojená. 

Může vás také zajímat

Co všichni mají s tím LEGO DUPLO? Recenze stavebnice Dobrodružství na farmě

První sadu stavebnice Lego Duplo dostal náš Hugo ještě před svými prvními narozeninami. Byla to jedna z těch menších sad, některý z vláčků. Pamatuji si, že jsem si tenkrát říkala, jestli to není moc brzy a přišlo mi trochu jako předčasný dárek. K prvním narozeninám pak dostal ještě různé dřevěné […]

Číst více
duploduplo dva rokydva roky hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

GRWM & JAK SI ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ + SOUTĚŽ / VLOG

V novém videu se líčím před kamerou a povídám o tom, jak získat zdravé sebevědomí a sebelásku.  ODKAZY K VIDEU: + La Mer: https://fave.co/2B5SD2s + průhledný box na kosmetiku: http://bit.ly/2rvO11x + zrcátko Simplehuman: http://bit.ly/2rydg3b (20% sleva s kódem Mamoustylove20) + matující primer Paula’s Choice: http://bit.ly/2rvitsp + make-up Clarins: http://bit.ly/2yN5BSC + […]

Číst více
VideaVidea videovideo

Dubai | Photodiary

dubai


Krásný den! Po všech těch tipech na dárky tu mám pro vás opět článek z cest. S Haničkou jsme se ještě rozhodly v listopadu si o týden prodloužit léto a jako místo, kde se ohřejeme, jsme si vybraly Dubai. Dovolenou jsme pojaly naprosto odpočinkově, takže minimum práce, hodně jídla, hodně čtení a hodně vyhřívání se na sluníčku. Užijte si fotky! A pokud Vás zajímají články i z mých předešlých...

Číst více
Coya dubaiCoya dubai Drift beachDrift beach DubaiDubai MRLtravelsMRLtravels one and only dubaione and only dubai outfitoutfit Playa NomadePlaya Nomade the maine dubaithe maine dubai travel diarytravel diary travellingtravelling