• Úvod
  • Blogy
  • LUNA mini 2 čisticí kartáček na pleť | recenze
Sdílejte s přáteli
foreo

Krásný den! Mám hroznou radost, že mě ke spolupráci oslovila firma FOREO , jejíž produkty už sama několik let velmi ráda používám. A ještě větší radost mám z toho, že mi pro Vás do soutěže na IG věnovali jeden z jejich čistících sonických kartáčků, konkrétně LUNA mini 2 v krásné růžové barvě. 

Jak už jsem psala,  Lunu používám přes tři roky skoro denně při péči o pleť a nedám na ni dopustit. Jsem si naprosto vědoma toho, že tyhle kartáčky na čištění pleti nejsou zrovna nejlevnější záležitostí a proto jsem pro Vás chtěla sepsat recenzi i zde na blogu, ať se můžete rozhodnout, zda do tohoto čističe pleti zainvestovat. Nedávno jsem sepisovala mé top tipy pro čistší a zdravější pleť a používání toho malého zázraku mezi ně stoprocentně patří.

Jak tedy kartáček používám já?

2

ráno:
Prvním produktem, který ráno přijde na mou pleť je ranní tří minutová čistící maska z Havlíkovy přírodní apotéky. Nanáším ji na nos a bradu, tedy na místa, kde mě trápí černé tečky. Masku nechávám působit pár minut a pak právě na tato místa použiju kartáček a masku tak odstraním. Co jsem se naučila tenhle ranní rituál, černé tečky výrazně ubyly.

večer:
Večernímu čištění věnuji mnohem více času, protože samozřejmě přes den, kdy většinu času trávím v centru, se na pleti usadí spoustu nečistot. Po použití odličovacího balzámu od InLight nanesu na pleť čistící gel. Mé oblíbené jsou od Neutrogeny, Origins a Onest. Pleť jimi promasíruju a pak po dobu jedné minuty použiju Lunu. Přístroj Vám změnou pulzací dá najevo že je čas přejít k další části obličeje i že už uplynula doba potřebná k čištění. Pak už jen vlažnou vodou opláchnu obličej a dočistím tonerem. 

Upřímně jsem se zamyslela, zda mám k přístroji nějaké výtky, ale kromě vyšší počáteční investice mě nic nenapadlo, takže rovnou pojďme k pozitivům, které bych ráda zmínila.

- Je zcela vodotěsný, takže svou čistící rutinu můžete klidně stihnout i ve sprše
- Je lehounký a malý, díky čemuž při cestování nezabere skoro žádné místo plus součástí balení je roztomilý cestovní pytlíček
- Je vyroben z hypoalergenního silikonu, který se snadno omývá a nehromadí se na něm bakterie, jak se stává například u štětinových čistících kartáčků na pleť
- Na JEDNO hodinové nabití vydrží celý rok. Fakt! Nevím jak, ale tohle mě teda baví moc! Žádné cestování s nabíječkou a věčné strkání do zásuvky.
- Z pleti odstraňuje zbytky make-upu, nečistoty a odumřelé buňky, což všichni chceme, že?

FOREO LUNA mini 2 už si na základě mé zkušenosti pořídilo pár kamarádek a od všech slýchám jen chválu a spokojenost. S naprostou jistotou ho tedy mohu doporučit i Vám. 


1

Článek vznikl ve spolupráci se značkou FOREO , ale věřím, že víte, že mé názory nejsou na prodej a nikdy bych nedoporučila svým čtenářům něco, čemu stoprocentně nevěřím a s čím nejsem spokojená. 

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer