• Úvod
  • Blogy
  • LUSH - Handy Gurugu - beautyblogerky.cz
LUSH - Handy Gurugu
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám další produkt z LUSH péče o tělo, přesněji o ruce. Jak už víte, psala jsem nedávno recenzi na krém na nohy, který jsem si velice oblíbila i v péči o ruce. Tento produkt je dělaný speciálně pro ruce a to pro velice upracované. Mých rukou se to netýká, ale mamka.. Mamka pracuje rukama celý život a její ruce jsou vážně ty nejhorší, které jsem kdy viděla.
Proto neváhala a po dobré zkušenosti s Food Lotion zakoupila i chválený Handy Gurugu. Jedná se o bohatý a velmi výživný krém na ruce. Konzistence je hustá, opravdu velice hustá, takže musíte do krému více dloubnout. Obsahuje vyšší množství přírodních másel a to včetně bambuckého, tak i z arašídů, mandlí, kešu a dýňových semínek. Dále tento krém obsahuje šťávu z citrónu a růží. Krém voní přírodně po těchto ingrediencích, těžko vůni specifikovat. Krém je velice mastný, takže nic pro ty, kteří nemají rádi mastný pocit na pokožce, je vhodné s krémem hupsnout přímo do postele a nechat působit. Avšak není špatný i přes den, ale musíte chvilku počkat, než se vsákne.
Co zbožňuji na LUSH produktech je fair trade. Třeba bambucké máslo v tomto krému pochází z družstva ghanských žen - Ojoba Project. 400 žen se následně spravedlivě dělí o zisk a je hezké, že jich původně bylo pouze 40. Peníze používají na vylepšení podmínek ve své komunitě a vzdělávání dětí. Tenhle krém tedy nepomáhá jen našim rukám. 
Za mě i mamku ano. Krém ruce krásně hydratuje, regeneruje a prostě dává do kupy. Je super i na velmi suchou kůži na patách, nebo loktech. Koupíte i na webových stránkách a to za 315 Kč za 100 ml.
Jaký je Váš největší oblíbenec v péči o ruce? :-)

Může vás také zajímat

Gosh 9 paletka očních stínů || Recenze

Gosh 9 paletka očních stínů || Recenze

Sortiment značky Gosh pro mě byl až donedávna jednou velkou neznámou. Nezkoušela jsem toho mnoho, byť občas narazím na produkt, který mě zaujme a který mám chuť vyzkoušet. Zatím se mi to povedlo u třech produktů. Zkoušela jsem makeup, jejich Giant rozjasňovač/bronzer a teď nově i paletku očních stínů Gosh 9 Shades, o které bude řeč v dnešním článku.

Číst více
El BeautyEl Beauty kosmetikakosmetika líčenílíčení
Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Nenechte se zmást názvem, žádná zázračná mastička sama o sobě určitě neexistuje, ale existují ty, které jsou vynikající a účinné. Vždycky to chce komplexní přístup. Asi nikdo nemůže čekat, že se nebude večer správně odličovat, bude pít litry alkoholu a jíst hromady nezdravého jídla a bude mít dokonale čistou pleť. Pokud ale všechny zásady alespoň trochu dodržujete a chcete přidat perfektní...

Číst více
El BeautyEl Beauty kosmetikakosmetika pleťpleť
Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Krásný den! Ráda bych začala s touto sérií článků, kdy Vám vždy napíšu o některém z kosmetických produktů, na které nedám v péči o pleť dopustit. Pokud mně sledujete už nějakou dobu, jistě víte, že jedním z nich je sonický přístroj Foreo Luna a dnes to bude právě o tomto malém zázraku. Přístroj je vyrobený ze silikonu, takže je x-krát hygieničtější než čistící kartáčky s nylonovými štětinami. Z...

Číst více
kosmetikakosmetika pleťpleť veronikadveronikad