• Úvod
  • Blogy
  • LUSH - Handy Gurugu - beautyblogerky.cz
LUSH - Handy Gurugu
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám další produkt z LUSH péče o tělo, přesněji o ruce. Jak už víte, psala jsem nedávno recenzi na krém na nohy, který jsem si velice oblíbila i v péči o ruce. Tento produkt je dělaný speciálně pro ruce a to pro velice upracované. Mých rukou se to netýká, ale mamka.. Mamka pracuje rukama celý život a její ruce jsou vážně ty nejhorší, které jsem kdy viděla.
Proto neváhala a po dobré zkušenosti s Food Lotion zakoupila i chválený Handy Gurugu. Jedná se o bohatý a velmi výživný krém na ruce. Konzistence je hustá, opravdu velice hustá, takže musíte do krému více dloubnout. Obsahuje vyšší množství přírodních másel a to včetně bambuckého, tak i z arašídů, mandlí, kešu a dýňových semínek. Dále tento krém obsahuje šťávu z citrónu a růží. Krém voní přírodně po těchto ingrediencích, těžko vůni specifikovat. Krém je velice mastný, takže nic pro ty, kteří nemají rádi mastný pocit na pokožce, je vhodné s krémem hupsnout přímo do postele a nechat působit. Avšak není špatný i přes den, ale musíte chvilku počkat, než se vsákne.
Co zbožňuji na LUSH produktech je fair trade. Třeba bambucké máslo v tomto krému pochází z družstva ghanských žen - Ojoba Project. 400 žen se následně spravedlivě dělí o zisk a je hezké, že jich původně bylo pouze 40. Peníze používají na vylepšení podmínek ve své komunitě a vzdělávání dětí. Tenhle krém tedy nepomáhá jen našim rukám. 
Za mě i mamku ano. Krém ruce krásně hydratuje, regeneruje a prostě dává do kupy. Je super i na velmi suchou kůži na patách, nebo loktech. Koupíte i na webových stránkách a to za 315 Kč za 100 ml.
Jaký je Váš největší oblíbenec v péči o ruce? :-)

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer