• Úvod
  • Blogy
  • MÁ OBLÍBENÁ MIXA PÉČE - BeautyBlogerky.CZ
MÁ OBLÍBENÁ MIXA PÉČE
Sdílejte s přáteli
Mixa je má oblíbená kosmetická značka už docela dlouhou dobu, mám ráda jejich BB krémy a micerální vody, když mi proto přišla nabídka na dlouhodobou spolupráci právě s touto značkou, nemohla jsem odmítnout. Když máte navíc malé dítě, kosmetiky nemáte nikdy dost a vzhledem k tomu, že naše Emma občas trpí atopickým exémem (o atopii si můžete přečíst podrobný článek zde), byla jsem nadšená, že mohu některé produkty otestovat. A které mě nadchly nevíce?
Sooting Moisturizer Rich pro-tolerance: krém na obličej, který jsem zmiňovala i na instagramu, jak moc mě nadchnul. Mám totiž ráda hutné a mastné krémy, u kterých mám pocit, že mojí pokožku pořádně hydratují a vyživí. Nemám ráda krémy, které se ihned vsáknou a máte pocit, že jste se ani nenamazali. Používám ho klidně i ráno a případný nežádoucí lesk přepudruju pudrem.
Calming body balm atopiance: tělové mléko, které je doslova balzámem pro suchou pokožku a pokožku s atopickým exémem. Není jen pro děti, ale i pro maminky nebo tatínky:-). Je pořádně hutný a pokud máte třeba na nohách takové ty šupinky, tak ty po natření okamžitě zmizí. Milujeme ho celá rodina, naštěstí máme doma hned několik balení!
Sooting cleansing oil for body&hair atopiance: sprchové mýdlo určené především pro malé děti s atopickým exémem. Zamilovala si ho nejen Emma, ale i já :-). Má totiž doslova nádhernou vůni, zanechává pokožku příjemně hydratovanou a dětské vlásky krásně jemné (dokonce se Emmě po něm ani tolik necuchají). A jaké jsou vaše zkušenosti s touto značkou?

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno