• Úvod
  • Blogy
  • MAC: Ruby Woo Lipstick + Jak jsem při nákupu ušetřila - beautyblogerky.cz
MAC: Ruby Woo Lipstick + Jak jsem při nákupu ušetřila
Sdílejte s přáteli
Neodolala jsem a pořídila si další krásku do mé sbírky MAC rtěnek. Nejdříve Vám ale sdělím informace, díky kterým jsem při nákupu ušetřila pár korun. Produkt jsem nekupovala klasicky v butiku MAC, ale na stránkách parfumerie Douglas, která měla zrovna dopravu zdarma a tak mě rtěnka vyšla na 530 Kč. Navíc Vám jakýkoliv produkt dárkově zabalí a můžete si vybrat vzorečky.

Nákup jsem realizovala přes server PlnáPeneženka.cz. Tato stránka funguje jednoduše. Nejdříve se zaregistrujete, za což dostanete odměnu 50 Kč, kterou si ale můžete zvýšit i tím, že pozvete některého z kamarádů a známých, nebo si instalujete jejich lištičku. Následně si v seznamu obchodů, který není nejmenší a zahrnuje více odvětví, vyberete e-shop, kde chcete nakoupit a přes tuto stránku se na něj prokliknete, objednáte a jen tímto krokem jste ušetřili pár korun. V sekci "vaše odměny" se vám pak zobrazí objednávka i s částkou, která vám je z nákupu vrácena. Tato částka se u každého e-shopu liší. Má provize ze stránek Douglas je 2,5%, ale z útraty bez DPH. Peníze si pak můžete nechat vyplatit kdykoliv. Odměny se ale vyplácí až po nasbírání sto korun. Tento systém se rozhodně vyplatí, pokud na e-shopech nakupujete často a mnohdy vyšší částky. Lituji, že jsem o něm nevěděla, když jsem online nakupovala například dražší Foreo Luna. To to už bych ušetřila nějakou tu dobrou korunu.


Ruby Woo je nabízena ve verzi Retro Matte. Jedná se o střední růžovo-červenou barvu se studeným podtónem a matným finišem. Tahle kráska ale není moc příjemná na nošení, je opravdu hodně suchá, hůře se tedy nanáší a také rty vysušuje. Rozhodně nesmí být aplikována na vysušené, popraskané rty se šupinkami a celá aplikace je složitější, rozhodně ji nenanesete jedním tahem. Za to ale na svém místě dokonale sedí, nerozmazává se, neslévá a především drží a to opravdu několik hodin. Vůně je vanilková a já tuto parfemaci miluji.  Je to nádherný kousek, který si umím představit na každé ženě. Na jedné straně se špatně aplikuje a rty vysušuje, na té druhé vám ale dá ty nejlepší vlastnosti na pořádný večírek, ale i dlouhý den. Nemusíte rudou barvu kontrolovat po každém napití, nebo po dvou hodinách a nemusíte se bát, že ji máte někde rozmáznutou. Za sebe Ruby Woo doporučuji a už přemýšlím, kterou další kráskou z kolekce Retro Matte si udělám radost.
Jaká je Vaše dokonalá červená rtěnka?

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots