• Úvod
  • Blogy
  • Mary Kay: Letní VIP hodinka krásy - beautyblogerky.cz
Mary Kay: Letní VIP hodinka krásy
Sdílejte s přáteli
Už tomu bude pár dní, kdy jsem se zúčastnila nádherné snídaně pořádané týmem Mary Kay. Event byl pořádaný v mé oblíbené kavárně Styl a interiér a popravdě je to podnik, který jsem v Praze navštívila nejvíckrát ze všech. Nemusím asi ani komentovat, jak úžasné nás čekalo občerstvení a jak byl zahradní altánek nádherně vyzdobený. Hned vám však sdělím, že se nejednalo o klasikou produktovou snídani, kde by nám byly představeny novinky, ale šlo o trošku jiné sdělení pro nás blogerky.
Celou snídaní nás provázela Hana Braunová, což je jedna z nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Vyprávěla nám svůj příběh, tedy proč dělá co dělá a jak se k tomu dostala. Smyslem tohohle setkání podle mě bylo, předat nám informace o tom, jak tato značka dává ženám příležitost dělat to, co je baví a dělat to kdy chtějí, aneb jak tvrdí zkladatelka Mary Kay Ash: "Děláme něco víc, než je pouhý prodej kosmetiky, měníme životy žen!" Osobně mě velice bavila část, kdy nám Hanička popisovala, jak vypadá takzvaná Hodinka krásy, která je pořádaná u některé z hostitelek a jsou na ni pozvané další dvě, nebo tři ženy, které se mohou dozvědět něco o své pleti a případně o výrobcích této značky. Jakožto začínajícího marketéra mě opravdu zabavily takové obchodní vychytávky, které kosmetická poradkyně využívá k tomu, aby se ženám sezení líbilo a nebylo jim nepříjmemné. Asi každý jsme zažili nějakou nepříjemnou nabídku líčení, diagnostiky pleti a tak dále, kdy už jen při první větě nám někdo něco aplikuje na pleť. Hanka zdůrazňovala, jak je důležité k zákaznicím přistupovat opatrně a jemně, ptát se a pouze nabízet možnosti, ne produkty, či její služby vnucovat. Zkrátka chovat se k ženám tak, jak si přála ona, aby se někdo choval k ní. Opravdu jsem více pochopila filozofii této značky a to, jak to vlastně celé funguje.

Fotografie: Jane's Moments
Samozřejmě o výrobcích Mary Kay také padlo nějaké to slovíčko. Ani jsem netušila, že při Hodince krásy se ženy učí jak správně pečovat o své ruce. Kosmetická poradkyně jim vysvětlí, proč se správná a důkladná péče skládá ze tří kroků a při těchto poučkách to každému docvakne a musí po tří produktovém setu Saténové ruce zatoužit také. Alespoň u mně se tomu tak stalo a tuto variantu s vůní zeleného čaje a citrusu bych tedy rozhodně brala! Pokud tedy také neustále mažete a mažete ruce a divíte se, že jsou neustále suché, zkuste použít peeling a obrousit tak odumřelé částečky kůže.

Musím říct, že se už oritentuji v pečujících pleťových řadách Mary Kay. Věděli jste třeba, že produkty na akné by se neměly používat jako jedna ucelená péče, ale měli byste jimi prokládat nějakou jinou, základní pečující řadu? Dává to smysl! Vlastně jsem na tohle po letech boje s akné přišla také a nepoužívám na akné už nic, kromě pleťových masek (zrovna tato z řady Clearproof od MK je výborná) a lokální péče, zbytek je vždy formulován podle typu mé pleti.
Jako novinky nám byly představeny nové tělové péče. Já osobně vlastním tělový sprej Sail to the Moon a vážně si užívám jeho citrusovou vůni! Také pololesklé rtěnky se stávají mými oblíbenými kousky. Zatím je testuji, ale už teď prozradím, že nejsou vůbec špatné a mají vážně povedený sofistikovaný design. Posledním produktem, který se mi velice zalíbil jsou stíny na fotografiích. Avšak jsou to ty v kulatém obalu a s embosováním. Vskutku se mi odstíny velmi zalíbily. 


Na závěr chci poděkovat týmu marketingu Mary Kay za pozvání, velice si ho cením a rozhodně celou akci chválím. Bohužel jsem pospíchala do práce, takže jsem se nemohla zdražet na pár slov, ale řádně jsem si snídani i Haničky povídání užila. Také jsem zase ráda viděla kolegyně blogerky a těším se, až se zase někdy shledáme.

Máte zkušenost s nezávislými kosmetickými poradkyněmi Mary Kay?

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno