• Úvod
  • Blogy
  • Mary Kay: Satin Body - beautyblogerky.cz
Mary Kay: Satin Body
Sdílejte s přáteli
Nevím jak vy, ale já v zimě péči o tělo nezanedbávám. Naopak mě baví snad více, než v měsících, kdy nahou kůži ukazuji více a častěji. V chladných měsících je má pokožka vysušená a je třeba ji řádně hydratovat, například po sauně, kterou v zimě absolvuji pravidelně. Mary Kay pro tyto případy vytvořila sadu Saténové tělo, která se skládá ze sprchového gelu, peelingu, tělového mléka a hutného tělového másla. Všechny produkty voní dokonale svěže po bílém čaji a citrusech.

Ve svém rituálu péče o pokožku těla nejvíce zbožňuji sprchové peelingy. Nevím proč, ale scrubovat tělo mě baví a nejvíc si poté užívám tu dokonale jemnou pokožku. Revitalizing Shea Scrub obsahuje jemná zrníčka, takže si nijak pokožku nedřete, avšak i přesto je poměrně účinný. Ve složení je mimo jiné pečující látky obsažen i slunečnicový olej, takže se nemusíte bát, že byste si tímto produktem pokožku vysušili. Jeho vůně je po omytí z těla lehce cítit, což mám moc ráda.
Whipped Shea Creme je produkt hodný svého názvu. Aneb našlehaný hutnější krém, který vyživí i tu nejnáročnější pokožku. Obsahuje bambucké máslo, slunečnicový olej a olej z meruňkových jader, takže vám asi nemusím dlouze básnit o tom, jak super výživný a hydratační produkt tento krém je. Za mě se jedná o můj nejoblíbenější výrobek řady Satin Body.
Naopak pokud nejste příznivci hutnějších a výživných tělových produktů, můžete vyzkoušet Silkening Body Lotion, což je klasické voňavé tělové mléko, které je navíc obohaceno o vitamín E. Tento produkt, ač není tak hutný, mi stejně hydratuje pokožku až do dalšího umytí. Navíc ji krásně provoní.


Posledním produktem této řady je Indulgent Shea Wash, aneb kdo máte jako já rádi kompletní řadu péče o tělo, tak to je něco správného pro vás. Jako sprchový gel plní co má a pokožku zbytečně nevysušuje. Žít bych bez něj však mohla, to vám nebudu tvrdit opak.
Celé řadě Satin Body nemám co vytknout, jsem s ní velice spokojena a užívám si tu možnost mít kompletní sestavu výrobků pro takové své domácí lázně a pohodu. Na produkty se můžete podívat tady a objednat si je můžete u své nezávislé kosmetické poradkyně.

Nezapomínáte pečovat o pokožku těla?

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže