• Úvod
  • Blogy
  • Mary Kay: Satin Body - beautyblogerky.cz
Mary Kay: Satin Body
Sdílejte s přáteli
Nevím jak vy, ale já v zimě péči o tělo nezanedbávám. Naopak mě baví snad více, než v měsících, kdy nahou kůži ukazuji více a častěji. V chladných měsících je má pokožka vysušená a je třeba ji řádně hydratovat, například po sauně, kterou v zimě absolvuji pravidelně. Mary Kay pro tyto případy vytvořila sadu Saténové tělo, která se skládá ze sprchového gelu, peelingu, tělového mléka a hutného tělového másla. Všechny produkty voní dokonale svěže po bílém čaji a citrusech.

Ve svém rituálu péče o pokožku těla nejvíce zbožňuji sprchové peelingy. Nevím proč, ale scrubovat tělo mě baví a nejvíc si poté užívám tu dokonale jemnou pokožku. Revitalizing Shea Scrub obsahuje jemná zrníčka, takže si nijak pokožku nedřete, avšak i přesto je poměrně účinný. Ve složení je mimo jiné pečující látky obsažen i slunečnicový olej, takže se nemusíte bát, že byste si tímto produktem pokožku vysušili. Jeho vůně je po omytí z těla lehce cítit, což mám moc ráda.
Whipped Shea Creme je produkt hodný svého názvu. Aneb našlehaný hutnější krém, který vyživí i tu nejnáročnější pokožku. Obsahuje bambucké máslo, slunečnicový olej a olej z meruňkových jader, takže vám asi nemusím dlouze básnit o tom, jak super výživný a hydratační produkt tento krém je. Za mě se jedná o můj nejoblíbenější výrobek řady Satin Body.
Naopak pokud nejste příznivci hutnějších a výživných tělových produktů, můžete vyzkoušet Silkening Body Lotion, což je klasické voňavé tělové mléko, které je navíc obohaceno o vitamín E. Tento produkt, ač není tak hutný, mi stejně hydratuje pokožku až do dalšího umytí. Navíc ji krásně provoní.


Posledním produktem této řady je Indulgent Shea Wash, aneb kdo máte jako já rádi kompletní řadu péče o tělo, tak to je něco správného pro vás. Jako sprchový gel plní co má a pokožku zbytečně nevysušuje. Žít bych bez něj však mohla, to vám nebudu tvrdit opak.
Celé řadě Satin Body nemám co vytknout, jsem s ní velice spokojena a užívám si tu možnost mít kompletní sestavu výrobků pro takové své domácí lázně a pohodu. Na produkty se můžete podívat tady a objednat si je můžete u své nezávislé kosmetické poradkyně.

Nezapomínáte pečovat o pokožku těla?

Může vás také zajímat

Medik8: White Balance Brightening SerumTaké vás trápí pigmentové skvrny nebo flíčky po akné? Mě jo! A rozhodla jsem se nimi zatočit pomocí séra značky Medik8. White Balance Brightening sérum je produkt, který obsahuje jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol(0, 5 %). Ta je velmi účinná v minimalizaci nadměrné pigmentace kůže, umí sjednocovat tón pleti a zlepšovat její celkový vzhled, který byl sluncem poškozen. Ve dvou totožných...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze

Moje největší a jediné předsevzetí pro rok 2019

Předsevzetí typu zhubnout, jíst víc zdravě, víc cvičit apod., jsem si nikdy nedávala. Celkově na tyto závazky moc nejsem. Spíše si vždy začátkem nového roku stanovuji cíle nebo směr, kam bych se chtěla vydat, co si třeba splnit a co uskutečnit. Letos to mám úplně jasné. Vyplynulo to už ze […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje motivacemotivace Můj stylMůj styl nový roknový rok Oblékám seOblékám se outfitoutfit Zajímám seZajímám se

Přečteno

přečteno

Krásné pondělí! Tenhle článek už mám nachystaný delší dobu a málem jsem na něj zapomněla. Jde o tipy na knížky, které jsem před nějakou dobou přečetla a moc mě bavily, tudíž doporučuji dál. Dle mého názoru totiž tipů na knížky není nikdy dost, takže uvítám i nějaké od vás v komentářích.

Kniha, u které se budete smát od začátku až do konce a nebudete se od ní moct...

Číst více
co právě čtuco právě čtu knižní tipyknižní tipy přečtenopřečteno