• Úvod
  • Blogy
  • Master Class by Mario & Goodie bag || Londýn 2017 - BeautyBlogerky.cz
Master Class by Mario & Goodie bag || Londýn 2017
Sdílejte s přáteli
Nedávno jsem se vrátila z Londýna, kde jsem byla na kurzu se známým makeup artistou Mariem Dedivanovicem, kterého možná většina z vás bude znát jako vrchního makeup artistu Kim Kardashian. Ačkoliv nepatřím mezi její fanoušky a ve skutečnosti jsem ještě zhruba tak před rokem nevěděla, kdo to Kim vlastně je, make up kurz v Londýně mě zaujal a chtěla jsem se podívat na práci profíka. V dnešním článku vám tedy povím něco málo o samotném kurzu, ale i o mém výletě po Londýně a nákupech.

Kdyby někdo z vás náhodou nevěděl, co je to Master Class, jedná se o jednodenní kurz líčení, který se pořádá na několika místech světa, přičemž pro mě byl nejblíž právě Londýn. Podívat se můžete i na jejich stránky

Kurz trval dohromady asi pět hodin a Mario nás provedl jedním líčením na modelce, během kterého nám říkal, jaké produkty používá a publikum mohlo klást dotazy na cokoliv, co se zrovna odehrávalo pod jeho rukama. Kvůli velikosti divadla bylo líčení přenášeno na plátno, takže bylo vše dobře vidět. Vzhledem k tomu, že makeup prostě není rocket science, nic vyloženě převratného se asi nedozvíte. Nicméně se dozvíte, nebo aspoň já jsem se dozvěděla, několik tipů a triků, spoustu nových produktů, které budete chtít vyzkoušet a které používal Mario a hlavně, podíváte se, jak přesně postupuje profesionál. Rozhodně mám v plánu některé postupy vyzkoušet a případně začlenit do svého líčení. Na kurzu bylo ze zcela logických důvodů zakázáno fotit a nahrávat, takže pro vás mnoho fotek nemám.

Celkově bych kurz/školení zhodnotila jako velmi zajímavý zážitek a jsem ráda, že jsem ho absolvovala. Z kurzu jsem si odnesla hlavně jednu podstatnou zkušenost, o které všichni vědí, ale jen málokdo se jí doopravdy řídí - pracovat důkladně, pečlivě a s precizností. Cena za vstupenku na kurz v Londýně byla tuším okolo 17000,- (655 $) a liší se podle země, kde je kurz pořádaný. Také se dají sehnat VIP vstupenky, ale je jich pouze omezený počet a v době, kdy jsem si lísky kupovala já, což bylo asi tři měsíce před akcí, už dostupné nebyly.
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
Jedním z velkých bonusů akce je goodie bag, neboli taška s makeup produkty, které dostanete po absolvování kurzu. Je pravda, že jejich cena do jisté míry vyváží cenu vstupenek, nicméně vybrat si konkrétně nemůžete a musíte pracovat s tím, co v tašce najdete. Já osobně jsem spokojená moc a obsah tašky se mi líbí. Ačkoliv jsem někde slyšela, že by v tašce měly být i produkty, které sám Mario má rád a používá, nemohu se zbavit pocitu, že je to z velké části pouze PR značek v ní obsažených. Existují samozřejmě výjimky, jako ABH, nebo Laura Mercier a další, ale zastoupení no name značek je prostě jen marketingový tah. Což budete moct posoudit z následujících fotek sami. :) Největší radost mi samozřejmě udělala třeba právě značka ABH. nebo třeba Benefit, Laura Mercier, Laura Geller, Sigma i Beauty Blender. Pár věcí bych osobně oželela, ale aspoň budu mít čím podarovat kamarádky a rodinu. Na rovinu přiznávám, že některé nefotogenické věci jsem prostě nefotila vůbec, ale pro úplnost jsem přidala písemný seznam.:)
*ABH Brow WizMASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
*ABH Lip Palette
*ABH Glow Kit
*Laura Geller Gelato Swirl *Illuminator
*Iconic Illuminator
*OCC Loose Colour
*Rodial Banana Powder
*Laura Mercier Baked Highlight
*Laura Mercier Eye Palette
*Laura Mercier Lip Colour
*Laura Mercier Radiance Primer
*Laura Mercier Lip Glacé
*Benefit PoreFessional Primer
*Benefit They're Real řasenka
*Benefit Gimme Brow
*Benefit Galifornia tvářenka
*Cosmetic Colour Pencil
*OG Eyeliner
*Glov Makeup Remover
*L'Oreal False Lash Superstar
*L'Oreal Eye Paint
*L'Oreal Lip Paint
*L'Oreal Matte Lipstick
*L'Oreal Blush Paint
*Peggy Sage Lipstick
*Peggy Sage Lip *Gloss
*Doll Lash EyelashesMASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
*Doll Lash Eyelashes
*Lash Magnifique Eyelashes
*Glov Makeup Removing Glove
*Glov Quick Treat
*Glov Magnet brush cleanser
*Karuna Hydrating Face Mask
*Karuna Renewal Eye Mask
*Elemis Pro Collagen Eye Mask
*Elemis Illuminating Flash Balm
*RickyCare Cleansing Wipes
*RickyCare Blotting Papers
*RickyCare Travel Lash Curler
*Nip+ Fab Glycolic Night Pads
*Practk Palmmat
*Beauty Blender set
*Sigma Brush Shampoo
*Sigma 3DHD Kabuki brush
*Artís Oval 4 brush
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
V Londýně jsem byla poprvé a navíc lehce indisponována svým současným stavem, takže jsem se stihla podívat jen na pár míst. Samozřejmě nesměl chybět Big Ben, London Eye, fotka s červenou telefonní budkou a podobně. :) Moje kamarádka, žijící v Londýně, si pro mě ještě připravila návštěvu Sky Garden (tady), což byl milý zážitek a ze zaskleného ochozu jsem si mohla prohlédnout skoro celý Londýn. Navzdory všem prognózám, předpovědím a pranostikám jsem v Londýně zažila čtyři zcela jasné až polojasné dny, jestli pršelo, bylo to pouze v noci a návštěvu si tak naplno užila. Londýn je rozhodně zajímavé místo a mně se poměrně líbí. Jediné co bych Londýnu vytkla, je bezohlednost na chodnících. Lidé v Londýně prostě neuhýbají. Měla jsem pocit, že jediný kdo na celé ulici uhýbá. jsem já. :) Je to samozřejmě jenom hloupost, ale překvapilo mě to (stejně jako zastávka autobusu na opačné straně než ji čekáte :))), nicméně celkový dojem z Londýna mi to samozřejmě zkazit nemohlo. Co jsem si také nenechala ujít bylo Fish & Chips, které jsem sice dostala na talíři a ne zabalené v papíře, ale i tak jsem si ho užila. To aby ten Londýnský zážitek byl se vším všudy. :)
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
MASTER CLASS BY MARIO & GOODIE BAG
Samozřejmě jsme mimo památek a centra zašly i do několika obchodů, ale tyhle nákupy si nechám na příště do článku s nákupy, aby toho na vás nebylo v jeden den až moc. :) Co mě ovšem zklamalo a nebyla jsem sama, byl obchod Charlotte Tilbury, kde jsem si navzdory nákupní touze nekoupila vůbec nic. Laciné obaly, průměrné odstíny a celkový dojem doslova nic moc. Schválně mi dejte vědět, kdo už si Carlote Tilbury osahal na vlastní kůži a co na ní říkáte! Co naopak stálo za to byl obchod Jo Malone a Karl Lagerfeld. Ale o tom zase příště. :) Máte rádi Londýn a znáte Master Class? L.

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže