• Úvod
  • Blogy
  • Medik8: Activated Charcoal Refining Mask
Sdílejte s přáteli

Máte rádi pleťové masky? Spousta mých známých je moc nemusí, nemají na ně čas, leží jim doma a oni na ně zapomínají. Já ne! Snažím se pravidelně, jednou týdně, poctivě "maskovat". Když nestíhám nanést na svou pleť masku, jsem nervózní a vím, že něco z mého rituálu vypadlo. Každopádně má spotřeba masek je ročně docela veliká, samotnou mě to překvapuje. Všechny mé pleťové masky jsou zaměřeny na problematiku čištění pleti a to včetně této Activated Charcoal Refining Mask od Medik8.


Jedná se o slupovací a čistící masku, která odstraňuje černé tečky a stahuje rozšířené póry. Mezitím, co maska na pleti dělá to, co má, si můžeme užívat aromaterapeutické benefity, které produkt přináší. Maska obsahuje bambusové dřevěné uhlí z trvale udržitelných zdrojů. Tato látka se chová jako houba, která do sebe nasává nečistoty a zjemňuje pleť. Póry jsou zpevněné a dochází k jejich hloubkovému pročištění. Uhlí je takzvaně aktivované, to znamená, že bylo ošetřeno vodní párou, která na jeho povrchu vytvořila miliony drobných pórů a právě ty napomáhají vychytávat nečistoty, bakterie, špínu i přebytečný kožní maz. Ve složení se vyskytuje i hydratační kyselina hyaluronová, výtažek z moringy a extrakty z mořských organismů. Balení obsahuje pět jednorázových sáčků s práškem, který se smíchá s trochou vody, zamíchá a aplikuje na pleť. Potěším vás, mně jeden sáček dává na tři i čtyři aplikace velmi silné vrstvy masky na celý obličej. Zkrátka prášku je v sáčku opravdu hodně. Nanesu silnější vrstvu a nechám deset minut působit. Při první aplikaci jsem nechala masku úplně zashnout a to byla chyba, sloupnout pak už nešla a musela jsem ji umýt. Nechávám tedy působit opravdu jen deset minut a pak ji ještě vlhkou slupuji. Pleť není vysušená, je opravdu jemňoučká a zanechává na pokožce pocit čistoty. Maska navíc opravdu nádherně voní po pačuli a majoránce a tu vůni si při působení masky užívám. Báječně totiž zklidňuje mou mysl. Jak o tom tak přemýšlím, tak se možná jedná o nejlepší čistící masku, kterou jsem vyzkoušela, neboť má ple't je po ní opravdu v dokonalé kondici, čistá a nevysušená, což se u čistících masek jen tak nevidí. 


Tuhle báječnou masku můžete zakoupit za 950 Kč a to na e-shopu medaprex. Cena je vysoká já vím, ale vězte, že za to tenhle produkt stojí.

Také patříte do týmu maskovačů?

Může vás také zajímat

Skin food | recenze

skin-food

Krásný den, zdravím s dalším kosmetickým článkem! Dnes to bude o nově rozšířené řadě Skin Food od švýcarské přírodní značky Weleda. Já jsem si minulý rok zamilovala jejich mandlovou řadu (hlavně teda tohle tělové mléko). Té už jsem se ale na blogu věnovala a dnes to bude o něčem zelenějším (pouze co se týká obalu, obsahově jsou 100% "zelené" všechny Weleda produkty). Weleda má ikonický produkt a...

Číst více
přírodní kosmetikapřírodní kosmetika skin foodskin food skin food lightskin food light weledaweleda

Food diary

foodiary

Krásný den! Konečně jsem tu s dlouho slibovaným článkem, který si tímto odškrtávám ze seznamu a jdu na další Food diary se tu už pěkně dlouho neobjevil a řekla jsem si, že k tomu můžu přidat i krátké povídání o tom, jak teď můj jídelníček vypadá. Možná to bude trochu zmatkovité, ale kdyby vás zajímalo ještě něco dalšího, klidně se ptejte v komentářích nebo na Instagramu  a já ráda odpovím.

Protože...

Číst více
food diaryfood diary food talkfood talk

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako