• Úvod
  • Blogy
  • Mememe - Flawless Concealer - beautyblogerky.cz
Mememe - Flawless Concealer
Sdílejte s přáteli
Dnes tu mám další produkt od britské značky Mememe. Jedná se o hydratační krémový korektor, který garantuje vyhlazení skvrn a zakrytí nedokonalostí. Slibuje krytí s minimální aplikací. Také musím zmínit, že není testován na zvířatech a za to má u mě veliké plus!
Vlastním nejsvětlejší odstín porcelain, který je opravdu velice světloučký, vhodný i pro ty největší bledulky! Na mě je možná až moc světlý a proto nemohu objektivně posoudit krycí schopnost na pupíncích, jelikož k tomu je třeba korektor o naprosto totožném odstínu pleti, možná o malilinko tmavší, nikoliv však světlejší. Avšak dokonalý je ke krytí kruhů pod očima. Oční okolí následně úžasně projasní! Skvělý je i ke konturování, takže nadočnicové oblouky, nos, čelo, brada. paráda! Korektor je opravdu lehoučký, je vhodný tedy k nanášení na makeup, netvoří mapy ani masku. 


Za sebe ho tedy můžu všemi deseti doporučit a jsem z něho teď v zimním období opravdu nadšená!
K zakoupení je na Art Of Visage a to zde za 189 Kč.
Používáte korektor? Jaký je dle Vás nejlepší na kruhy pod očima? :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze