• Úvod
  • Blogy
  • Micelární voda od Garnier, uspěla? - beautyblogerky.cz
Micelární voda od Garnier, uspěla?
Sdílejte s přáteli
Určitě jste všechny zaznamenaly ten boom, kdy micelárky dorazily i do drogérií. Tedy dorazily vlastně už dříve, ale tomu pokusu od Lirene nebo Dermacolu, se nedá říkát micelární voda. Tedy v jenom měsíci se objevily na našem trhu micelární vody od L´Oreal a Garnier, ale určitě víte, že je to jedna a ta samá značka. Dále jsem slyšela i o micelárce od Ryor a nově i Nivea. Já ale v obchoďáku sáhla po Garnier, protože mi cena 130 Kč za 400 ml přišla naprosto boží! Pokud jako já pět let kupujete Biodermu, jejíž cenu snad ani komentovat nemusím, tak prostě zajásáte. Zkoušela jsem mnoho lékárenských micelárek viz recenze a myslím tedy, že mám s čím porovnávat.
Micelární vodu používám ráno a potom nanáším krém. Večer pokud nejsem nalíčená ji opět použiji před nanášením krému. Pokud mám na sobě makeup, samotná micelárka dle mého nestačí. Použiji pleťové mléko, které micelárkou stáhnu a na konec aplikuji čistící gel/peeling atd. Testovala jsem tuto vodu nejdříve ráno a byla jsem překvapená, kolik nečistot jsem na tamponku našla, protože před testováním jsem používala Biodermu a takto znečistěný tampon jsem snad neměla. Odpoledne jsem zkusila polovinu obličeje otřít Garnierem a polovinu Biodermou. Verdikt byl jasný. Buď jsem měla polovinu odlíčenou Garnierem znečištěnější (asi blbost že), nebo čistí prostě lépe než slavná Sensibio. 
Určitě víte, že má pleť je citlivá a bála jsem se, abych se neosypala, nebo nebyla zarudlá. NE. Micelárka mi sedla jako poklice na hrnec. Musím říct, že není hořká jako Bioderma. Pro někoho zbytečnost, ale mě ta hořská chuť vadila, protože si rty vždy odličuji. Zdá se mi ale, že trochu lepí, což může někomu vadit. Já osobně po této micelárce pleť oplachuji studenou vodou, takže i to nevadí. Večer jak jsem již psala po micelárce používám mycí gel, takže opět micelárku něčím stáhnu a na pleti tak nezůstává. Víte, že byste micelární vodu měly smývat? Je to detergent stejně jako třeba mycí gely a ty také oplachujete. Balení je hezké, líbí se mi a zdá se mi, že dávkovač aplikuje pěkné množství, nepřetéká zbytečně moc produktu.
Celkově tedy micelárku doporučuji a momentálně řeším jeden z největších světových problémů a to, zda si Biodermu ještě někdy zakoupit. Vidím to na věrnost Garnieru.
Zkoušely jste? Jaká je Vaše oblíbená micelární voda?

Může vás také zajímat

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Zázrak na akné a problematickou pleť? || Medik8

Nenechte se zmást názvem, žádná zázračná mastička sama o sobě určitě neexistuje, ale existují ty, které jsou vynikající a účinné. Vždycky to chce komplexní přístup. Asi nikdo nemůže čekat, že se nebude večer správně odličovat, bude pít litry alkoholu a jíst hromady nezdravého jídla a bude mít dokonale čistou pleť. Pokud ale všechny zásady alespoň trochu dodržujete a chcete přidat perfektní...

Číst více
El BeautyEl Beauty kosmetikakosmetika pleťpleť
Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Skin care holy grail | Foreo Luna mini 2

Krásný den! Ráda bych začala s touto sérií článků, kdy Vám vždy napíšu o některém z kosmetických produktů, na které nedám v péči o pleť dopustit. Pokud mně sledujete už nějakou dobu, jistě víte, že jedním z nich je sonický přístroj Foreo Luna a dnes to bude právě o tomto malém zázraku. Přístroj je vyrobený ze silikonu, takže je x-krát hygieničtější než čistící kartáčky s nylonovými štětinami. Z...

Číst více
kosmetikakosmetika pleťpleť veronikadveronikad
Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Mary Kay: Šťavnatá VIP snídaně

Nedávno jsem se zúčastnila další báječné produktové snídaně s Mary Kay. Ta byla nazvaná Šťavnatá VIP snídaně a nesla se v duchu vitamínů. Jako vždy nechybělo dokonalé pohoštění, tentokrát v podobě sendvičů a džusů, jenž zdobily lichotivé nápisy. Prostory byly zkrášlené pomocí kousků ovoce, především citrusů, neboť v jejich duchu se nese jedna z prezentovaných novinek.

Číst více
fairychainfairychain kosmetikakosmetika pleťpleť TěloTělo