• Úvod
  • Blogy
  • Micelární voda od Garnier, uspěla? - beautyblogerky.cz
Micelární voda od Garnier, uspěla?
Sdílejte s přáteli
Určitě jste všechny zaznamenaly ten boom, kdy micelárky dorazily i do drogérií. Tedy dorazily vlastně už dříve, ale tomu pokusu od Lirene nebo Dermacolu, se nedá říkát micelární voda. Tedy v jenom měsíci se objevily na našem trhu micelární vody od L´Oreal a Garnier, ale určitě víte, že je to jedna a ta samá značka. Dále jsem slyšela i o micelárce od Ryor a nově i Nivea. Já ale v obchoďáku sáhla po Garnier, protože mi cena 130 Kč za 400 ml přišla naprosto boží! Pokud jako já pět let kupujete Biodermu, jejíž cenu snad ani komentovat nemusím, tak prostě zajásáte. Zkoušela jsem mnoho lékárenských micelárek viz recenze a myslím tedy, že mám s čím porovnávat.
Micelární vodu používám ráno a potom nanáším krém. Večer pokud nejsem nalíčená ji opět použiji před nanášením krému. Pokud mám na sobě makeup, samotná micelárka dle mého nestačí. Použiji pleťové mléko, které micelárkou stáhnu a na konec aplikuji čistící gel/peeling atd. Testovala jsem tuto vodu nejdříve ráno a byla jsem překvapená, kolik nečistot jsem na tamponku našla, protože před testováním jsem používala Biodermu a takto znečistěný tampon jsem snad neměla. Odpoledne jsem zkusila polovinu obličeje otřít Garnierem a polovinu Biodermou. Verdikt byl jasný. Buď jsem měla polovinu odlíčenou Garnierem znečištěnější (asi blbost že), nebo čistí prostě lépe než slavná Sensibio. 
Určitě víte, že má pleť je citlivá a bála jsem se, abych se neosypala, nebo nebyla zarudlá. NE. Micelárka mi sedla jako poklice na hrnec. Musím říct, že není hořká jako Bioderma. Pro někoho zbytečnost, ale mě ta hořská chuť vadila, protože si rty vždy odličuji. Zdá se mi ale, že trochu lepí, což může někomu vadit. Já osobně po této micelárce pleť oplachuji studenou vodou, takže i to nevadí. Večer jak jsem již psala po micelárce používám mycí gel, takže opět micelárku něčím stáhnu a na pleti tak nezůstává. Víte, že byste micelární vodu měly smývat? Je to detergent stejně jako třeba mycí gely a ty také oplachujete. Balení je hezké, líbí se mi a zdá se mi, že dávkovač aplikuje pěkné množství, nepřetéká zbytečně moc produktu.
Celkově tedy micelárku doporučuji a momentálně řeším jeden z největších světových problémů a to, zda si Biodermu ještě někdy zakoupit. Vidím to na věrnost Garnieru.
Zkoušely jste? Jaká je Vaše oblíbená micelární voda?

Může vás také zajímat

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty