• Úvod
  • Blogy
  • Milani Amore Mattallics recenze - BeautyBlogerky.CZ
Milani Amore Mattallics recenze
Sdílejte s přáteli
Zdravím krásky! :)


Milani nedávno přišlo s novou limitovanou edicí matných metalických tekutých rtěnek Amore Mattallics. Moc se mi líbily swatche zahraničních blogerek i jejich celkem dost pochvalné recenze, a proto jsem si je nemohla nechat ujít. Dnes se tedy mrkneme právě na ně. :)
Oproti klasickým tekutým rtěnkám od Milani mají kulaté balení, ale víčka zůstala zlatá. Celkově se mi jejich design líbí, ačkoliv čistě subjektivně se mi hranaté balení líbí o trochu více. Vůně je ovšem stejná, sladká a kouzelná a já ji mám prostě ráda.
Aplikátor je placatý, měkký (mírně pohyblivý) a hlavně zahnutý. Pracuje se mi s ním opravdu velmi dobře. Rozhodně lépe, než s klasickými placatými.
Byla jsem velmi zvědavá na výsledných efekt. V mých očích zní matné a metalické v jednom názvu dost protichůdně. O to víc jsem byla překvapená, jak krásné odstíny v reálu jsou. Rozhodně stojí za to, se na ně podívat.
Odstíny jsem si vybrala čtyři a všechny jsou nádherné. Pigmentace je bez chyby. Nedělají pruhy, nedrolí se na rtech. Nevidím jediný důvod, proč přidávat druhou vrstvu. Téměř mě nevysušují a rozhodně vidím výrazný progres v jejich konzistenci a textuře. Zasychají o trochu pomaleji než Amore Matt, což ničemu nevadí. Naopak, nenatírám si rtěnku na už zaschlé místo na rtech. Drolení jsem si během dne nevšimla, ani když jsem měla dvě vrstvy. Výdrž je perfektní a určitě lepší než právě u Amore Matt. Velmi výrazná a tmavá rtěnka přežila i mastný oběd! Z prostředka rtů se sice lehce ztratila, ale na to, co jsem snědla, si vedla víc než skvěle.
Všechny čtyři odstíny které mám, jsou opravdu hodně metalické. Nenechte se zmást fotkami swatchů, kde "metaličnost" není zas až tak vidět. Na plastických rtech jsou metalické výrazně a je to naprosto nádherný efekt. Matný i metalický zároveň. Snažila jsem se vám je vyfotit i na rtech, v reálu jsou ale ještě o trochu hezčí a metaličtější.
01 CHROMATIC ADDICT, světlá metalická nude béžová barva, která se velmi těžce popisuje, je trochu do růžova, trochu do broskvova a trochu bronzová, odlesk je spíše neutrální a velmi intenzivní, ze všech čtyř kousků má v jedné vrstvě nejslabší pigmentaci, i tak je ale určitě dostatečná, tento odstín se také dá použít jako top coat (třeba do středu rtů)
02 MATTERIALISTIC, teplá čokoládová hnědá, lehce do rezava (červený nádech), na rtech s mým odstínem pleti vypadá tmavě hnědá s bronzovým leskem, nádherná barva! ze všech odstínů mi přijde nejvíc "kovová", metalický efekt naprosto parádní
06 MATTELY IN LOVE, tmavší růžovo červená, lehce třešňová, na rtech nevypadá tolik metalicky jako ostatní a má v sobě nejméně kovového lesku, ten je mírnější a ne tak zřejmý, kdybych nevěděla že mají být metalické, na rtech bych si toho možná nevšimla
03 MATTE ABOUT YOU, střední korálová růžová, poměrně zářivá barva s výrazným teplým podtónem, metalický odlesk je lehce zlatý a spíše méně výrazný, než třeba u odstínu 02, ale jde na rtech poznat
(odstíny na fotkách na rtech jsou naneseny v jedné vrstvě, tak si můžete zároveň udělat představu o krycích schopnostech)
Já nevím jak vy, ale já jsem prostě nadšená. Když si odmyslíte nepřesnou aplikaci, protože na to já jsem mistr, odstíny jsou božské. Bohužel patřím k těm šťastným, kteří nepoznají kde jim končí ret a kde začíná kůže okolo něj. Navíc mám rty lehce křivé asymetrické. Na fotkách tedy vypadá levá strana jako přetažená, ale není, fakt. :D Nehledě na mé fotografické dovednosti, kdy mám rty naprosto v pořádku "vymalované" a na fotce vypadají všelijak. :) I tak doufám, že vám názorná ukázka přijde vhod a určitě mi dole v komentářích dejte vědět, zda chcete vidět produkty více v akci, i přes nedokonalé provedení fotek. A já jdu trénovat. :D Focení obličeje, pro mě jako pro amatéra, stále zůstává zákeřným tajemstvím.
Milani Amore Mattallics, 199,- (koupeno TADY)
To je tedy pro dnešek vše a já vám přeji krásný zbytek dne. Už jako klasicky vám děkuji za váš čas i názory a těším se příště!
L.

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys