• Úvod
  • Blogy
  • Milý Ježíšku, aneb kdybys měl neomezené konto #3 - beautyblogerky.cz
Milý Ježíšku, aneb kdybys měl neomezené konto #3
Sdílejte s přáteli
Už potřetí Vám chci ukázat pár věcí o kterých v poslední době (nebo letech) sním a kdyby měl Ježíšek neomezené konto, tak by mi je určitě nadělil. Ježíšek ale neomezené konto nemá a moje peněženka také ne, takže produkty zůstanou (až na jeden!) tentokrát pouze sny.
Michael Kors - Medium Saffiano Leather Tote
Věřte, že jsem si s kabelkami Michael Kors dala stopku. Jo vážně, ale tahle by mi tak moc vyhovovala! Navíc nemá klasický znak s názvem značky a ten šílený přívěsek s iniciály se dá oddělat, takže nic co by křičelo "hele mám Korse, koukejte". Je jednoduchá a přitom praktická. Už dvě kabelky této značky vlastním a jsem s kvalitou i provedením více než spokojená. Tak uvidíme jak dlouho budu odolávat téhle krásce.
Marc Jacobs - Silver Watch
Tyto hodinky mám na wishlistu pro Ježíška už nějaký ten rok a asi tam ještě pár let budou. Holt teď jsou přednější jiné věci. Ale jako vánoční dárek by se mi líbily, to né že né, i když posledním rokem se dívám i po jednodušších modelech jiných značek. 
 
Olympus - PEN E-PL 7
Fotoaparát potřebuji právě kvůli blogu jako sůl už pár let. Taky jsem si na něj nějaký ten rok šetřila a tak se mi konečně může sen splnit. Myslím, že řada fotoaparátů PEN je momentálně jedna z nejlepších jestliže, stejně jako já, nechcete zrcadlovku. 
Zoeva - Brushes
Jo kdyby mi chtěl Ježíšek nadělit obrovskou sadu štětců na líčení, třeba od Zoevy. No to bych asi skákala radostí až ke stropu!
Chanel - Chance Eau Tendre
Další kráska, kterou mám na tomto seznamu už nějaký rok. Není to vůně nejlevnější a vždy je něco důležitějšího než parfém za nějaký ten tisíc korun. Jednou si jím ale radost udělám, jen to možná bude zase pár let trvat.
Tiffany&Co - Return To Tiffany Bead Bracelet
Tato kolekce je označována jako "budget friendly" a opravdu není nějak šíleně drahá. Tedy chápejte, je drahá, ale ne tak jako běžné kolekce značky Tiffany&Co. Mně se vždy líbil nejvíce tento náramek s jemným srdíčkem v již klasické barvě této značky.


Všem bych Vám chtěla popřát krásné Vánoce, snad je prožijete přesně tak, jak si sami přejete!
Jaký je Váš vánoční wishlist pro Ježíška s neomezeným kontem?

Může vás také zajímat

Jak moje holky objevovaly dračí a elfí svět

Moje holky jsou prostě dračice. Kdo je zná, tak to se smíchem potvrdí. Ale mají i svou něžnou stránku, kdy se rády parádí a hrají si na princezny a víly. A vlastně toto všechno se odráží ve stavebnicích Lego z řady ELVES. Z malých kostiček si děti mohou postavit elfí […]

Číst více
dětsděts hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší OstatníOstatní recenzerecenze

Staré věci nesmrdí / OUTFIT

Jako vždy přemýšlím, co bych vám k tomuto outfitu napsala. Po tom, co jsem ale dostala komplimenty na mikinu a pak i v sámošce na sukni s otázkami odkud jsou, téma článku mi bylo jasné. Vždyť já mám asi 80% věcí na sobě z druhé ruky! Jak tu koženkovou sukni, […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Essence: Make Me BrowDnes pro Vás mám zmínku o svém za několik let nejoblíbenějším produktu na úpravu obočí. Jedná se o totálně okopírovaný Gimme brow od Benefitu, který nabízí značka Essenceasi za šedesát korun. Běžně takové produkty svou koupí nepodporučuji, ale benefití Gimme Brow jsem chtěla vždy vyzkoušet, avšak nehodlám za něj dávat tu šílenou sumu peněz, když se jedná o tak maličký produkt, který zřejmě moc...

Číst více
EssenceEssence očioči recenzerecenze