• Úvod
  • Blogy
  • Moje každodenní líčení || vínovo zlaté kouřovky - BeautyTips.cz
Moje každodenní líčení || vínovo zlaté kouřovky
Sdílejte s přáteli
Přemýšlela jsem, jakým článkem na blog zakončit rok 2016 a co by to mělo být jiného, než líčení, které jsem nosila v podstatě celý rok. Samozřejmě nebylo vždy úplně stejné, ale jak už o mně určitě víte, odstíny teplé hnědé, oranžové, červené, vínové, bronzové a zlaté jsou prostě moje barvy. A ano, samozřejmě nosím i úplně jiná líčení, jiné barvy a tak dále, ale když spěchám, nebo když prostě nevím coby, vždy skončím u něčeho takového. :) Takže dnes pro vás mám takový můj signature look a doufám, že se vám bude líbit.

Paletky jsem použila dvě. Už nějakou dobu si ujíždím na dokonalé konzistenci paletky Master Palette by Mario od Anastasia Beverly Hills. Samostatná recenze samozřejmě bude, protože ačkoliv ji používám ráda a obecně bych o ní řekla, že je prostě skvělá, pár výtek k ní stejně mám. A dlouhodobým favoritem je kompletně matná paletka Meet Matte Trimony od theBalm. Nejen že jsou v ní také moje barvy, ale ještě k tomu je i kvalitou na velmi vysoké úrovni a neznám žádné jiné matné stíny, se kterými by se mi pracovalo takhle dobře. Recenzi jsem na ni psala tady, takže tu si určitě přečtěte, jestli vám její barevné složení sedí a přemýšlíte o ní. 
Svá líčení vždy začínám makeupem (oči dělám první, jen když používám třpytky, nebo pigmenty), asi nikoho nepřekvapí, že jsem sáhla po Lingerie De Peau od Guerlain a na konturování jsem vybrala Chanel Soleil Tan de Chanel krémový bronzer, který za každé situace vypadá skvěle a zvládnete s ním pracovat i jako úplný začátečník. Obočí je pouze Gimme Brow od Benefitu v odstínu číslo 1. A i nadále jsem z něj tak trochu rozpačitá.
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
Líčení očí se odehrává vždy až po aplikaci báze pod oční stíny. Následně pak sahám po světlém matném odstínu přes celé víčko až pod obočí a po nějakém teplém hnědém, který dávám nad ohyboka, abych tak opticky zmírnila moje hooded eyes. Přes celé víčko dávám nějaký zlatý/bronzový/měděný/vínový a v podobných tónech i ztmavuji vnější koutek a naopak se světlejší verzí těchto barev prosvětluji vnitřní část. Možná je to zvláštní, ale na highlight ve vnitřním koutku občas zapomínám a pod obočí ho dávám jen velmi mírně. Pokud máte (jako já) místo pod obočím ve stejné hloubce jako obočí, budete vypadat akorát tak otekle. Jinými slovy, co rozjasňuji, zároveň chci dát do popředí, takže pokud máte obočí a místo pod ním v rovině, highlightem by se opticky dostalo před obočí - a to prostě nikdy nevypadá pěkně.
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
theBalm Meet Matt(e) Trimony - zleva: Matt Lin, Matt Rossi, Matt Kumar
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
Master Palette by Mario ABH - zleva: Violeta, Muse, Marina, 5th Ave, Isabel
1. Meet Matte Trimony - Matt Lin přes celé víčko až k obočí
2. Meet Matte Trimony - Nad/do záhybu oka a vnějšího koutku postupně Matt Rossi a Matt Kumar
3. Master Palette By Mario ABH - Violeta na ztmavení vnějšího koutku
4. Master Palette By Mario ABH - Muse směrem k vnějšímu koutku
5. Master Palette By Mario ABH - Marina směrem k vnitřnímu koutku
6. Master Palette By Mario ABH - 5th Ave doprostřed víčka 
7. Master Palette By Mario ABH - Isabel na spodní linku
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
MOJE KAŽDODENNÍ LÍČENÍ
Řasenku jsem použila Sephora Outrageous Curl - ale zatím ji nijak hodnotit nebudu, protože jsem ji měla jen asi třikrát. Na rtech mám Revlon Ultra HD Matte Lipcolor v odstínu 620 Flirtation - článek bude brzy, A jestli mě sledujete pozorně a přijde vám, že mám nějak podezřele husté obočí a delší řasy, pozorujete správně. Je sice ještě velmi brzy sdělovat nějaký konečný verdikt, ale s velkou pravděpodobností za to můžou Talika séra! :)
Snad jsem vás alespoň trochu inspirovala, nebo alespoň zabavila během čekání na nový rok a všem vám přeji hodně úspěchů, štěstí, pohody a hezkých chvil v roce 2017! Pokud to zvládnu, nafotila bych vám svoje silvestrovské líčení a vy mi zatím napište, jak se vám líbí to v dnešním článku a jak dnes budete slavit! L.

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys