Monday&Youtube
Sdílejte s přáteli
Pondělní dopoledne pro mě nikdy nejsou moc radostná, proto se snažím si ho vždy nejvíce zpříjemnit. Velká snídaně a dobrá káva jsou první v pořadí.

 

 Moje pondělní rána jsou doprovázena nejmíň oblíbeným předmětem ve škole a plánování celého týdne, který je trochu stresující, ale snažím se si v diáři kroužkovat hlavně ty pozitivní činnosti a schůzky. Ráda bych se ještě stihla otočit v Praze a navštívit alespoň 1 den Designweeku. Chystáte se někdo?

 

Včera jsem zveřejnila nové video ve spolupráci s KORFF kosmetikou. Už jsem něco málo psala na Instagramu o téhle značce a produktech. Chci být čestná a nikdy nepromovat něco, co by se mi nelíbilo, nebo mi nějakým způsobem nesedělo. Ovšem tady můžu upřímně říct, že make-up v kapkách od Korffu byl nad mé očekávaní. Bronzer taktéž se mi moc líbí. Jen má trošku krémovější konzistenci, na kterou jsem nebyla zvyklá.

 

Tak tedy, odkazuji i sem na mé nové video v duchu Make-up tutorialu. I když se o kosmetiku zajímám, baví mě a mám ráda se líčit, nepovažuji se za beauty bloggerku. Taky ani netvrdím, že můj způsob aplikace různých produktů, je profesionální a dělám to správně. Jednoduše  dělám věci, tak jak mi jsou pohodlné a jak už jsem si na ně zvykla.

 

Look nebyl vlastně vůbec předem plánovaný a byl spontánní. Sama si myslím, že spontánní věci jsou stejně ty nejlepší.
Další věc, kterou tu zmíním je opět Youtube, ale trošku jinak.

 

Díky tomu, že jsem na škole, na které jsem, mám více prostoru na svůj osobnostní rozvoj. Naše škola je uzpůsobená tak, aby člověk byl kreativní a měl dostatek času na věci, které chce dělat. Já osobně poslední dobou svoji kreativitu vkládám do více věcí než je jen fotografie (můj obor). Ať už jsou to školní práce, osobní umělecké projekty, spolupráce, videa nebo jiné.

 

Internet je skvělým prostředkem, jak se člověk může vyjádřit , nebo se představit.

 

Sama vím, že není úplně tak jednoduché, někdy podat myšlenku přesně. Na základě toho jsem si řekla, že své články na blogu, fotky a příspěvky na Instagramu chci trošku obohatit sebou. Chci směřovat k takovému osobnějšímu „vztahu“, dá-li se to tak nazvat.

 

 Video mi přišlo, jako takový dobrý kompromis. Lepší než jen když, si něco ode mě přečtete.

 

Udělala jsem, takovou svojí první seznamovací premiéru s Vámi a to video 17 faktů o mně.

 
 

 

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys