• Úvod
  • Blogy
  • NAILS INC: Nailkale Nailpolish - beautyblogerky.cz
NAILS INC: Nailkale Nailpolish
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám především fotografii v akci a to laku na nehty značky NAILS INC v odstínu St Johns Wood. Tahle růžová kráska je z řady Nailkale, která se specializuje na nápravu a výživu nehtů. Obsahuje antioxidanty z kapusty. Taktéž obsahuje regenerační komplex například ze zinku a vápníku. Tyto složky mají za úkol zvýšit produkci keratinu a tak jsou nehty silnější, odolnější a zdravější.
Laky této značky mají nádherné balení s krásným lesklým víčkem, které se samozřejmě sundá a pak na Vás čeká klasická příjemnější "rukojeť". Tento odstín se lakuje dobře a to i přesto, že je velice světlý. Na fotografii jsem lakovala dvě vrstvy, které naprosto stačily. Zdá se mi, že lak schne poměrně rychle a vydrží mi neponičený zhruba tři dny. Výdž je podle mě trošku slabčí. No a co se týče účinků, tak nevím, zda nepociťuji nějaký placebo efekt, ale vážně se mi zdá, že se mi nehty už tolik netřepí. Každopádně vlastním i base coat, který to má určitě také na svědomí, ale o tom zase někdy příště! Laky určitě doporučuji, ale vždy to chce kombinovat s dobrý a ověřeným top coatem. Značka NAILS INC má být k sehnání v Sephoře a to za něco přes 400 Kč za 14 mililitrů produktu, avšak když jsem kupovala některé z těchto laků ve slevě, asistentka mi povídala, že značka v Sephoře končí a je pravda, že ačkoliv některé z blogerek informovaly, že to pravda není, jsem NAILS INC v obchodě již neviděla. 

Znáte tyto laky na nehty?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys