• Úvod
  • Blogy
  • Nákupy & Vánoční tipy // listopad 2016 - BeautyBlogerky.cz
Nákupy & Vánoční tipy // listopad 2016
Sdílejte s přáteli
V listopadu bylo mým hlavním cílem nakupovat zejména v USA a tak jsem vůbec nepředpokládala, že bych nákupy musela rozdělit do dvou článků. Naopak jsem si říkala, že asi bude hlavně jen ten zahraniční a ten klasický vůbec psát nebudu. Moje představy se ovšem nenaplnily a já pro vás mám v pořadí druhý článek o nákupech za listopad (teď teprve mluvíme o obsesi...) a tentokrát tedy z našich parfumerií a eshopů. A přestože je toho i tak poměrně dost, přidala jsem náhled na své letošní oblíbené kolekce spolu s pár tipy, které zaujaly mě.
Spuštění nového eshopu M.A.C. asi nikomu z vás neuniklo. Není to tedy zase vlastně až taková novinka, protože já jsem si ho chtěla zkusit někdy hned z kraje listopadu. Až na poškrábanou krabičku (čemuž se několik z vás smálo u mě na Instagram Stories) vše proběhlo v pořádku. Vzala jsem si dva produkty a to Mineralize Skinfinish v odstínu Soft & Gentle (růžovo zlatý rozjasňovač) a matnou rtěnku Mehr (červeno hnědá tmavá nude). Hned po návratu z dovolené jsem se také dívala na vánoční kolekci Louskáček, která je doslova a do písmene kouzelná, ale naštěstí se mi zatím podařilo odolat. S důrazem na slovo zatím
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Upřímně nevím, kdy jsem to všechno stihla, ale někdy v průběhu měsíce jsem si také dvakrát zaskočila do parfumerie. Jednou pro Guerlain Voyage Exceptional Compacted Pearls of Powder, který je určitě výjimečný a to hlavně svou cenou. Právě kvůli ceně jsem ho moc chtěla zrecenzovat na blog a porovnat s klasickým kompaktem Voyage, který je o víc než polovinu levnější. Druhým produktem, který jistě neunikl nikomu z vás, kdo sledujete můj Instagram, jsou vánoční Meteority z limitované Shalimar kolekce, jejíž tváří je Natalia Vodianova. 
A protože se blíží Vánoce, rozhodla jsem se vám kolekci ukázat právě zde v článku. To jen kdybyste postrádali dostatek inspirace takhle před Štědrým dnem. Případně kdybyste někomu z vašich blízkých potřebovali dát třeba návod... :)) Pokud se jedná o perly kosmetického světa, jedny z nich určitě vyrábí právě Guerlain.
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Celá kolekce, která bude jistě už částečně vyprodaná, obsahuje kromě meteoritek v modro zlatém obalu také třpytivý prach na tělo a vlasy, duo očních stínů, jak jinak než v modro zlaté kombinaci, nebo třeba zlaté oční linky a rudou rtěnku Rouge G spolu s narůžovělým rozjasňovačem v peru Precious Light. Mimo Meteoritek bych si z kolekce vybrala ještě právě Shalimar Souffle D'Or třpytivý pudr, jenže ten jsem bohužel už nesehnala. Co ovšem stojí za pozornost je můj nejoblíbenější bronzer vůbec Terracotta. Pokud ji ještě nemáte, můžete si ji na Vánoce pořídit v limitovaném modrém obalu, třeba spolu s duem očních stínů.
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
GUERLAIN HOLIDAY COLLECTION 2016
Další kolekcí, která mě chytla za srdce, a to doslova, je Bobbi Brown Wine & Chocolate, vánoční kolekce pro rok 2016. Už jsem vám o dvou produktech psala v tomto článku a i nadále jsem čekala, až se kolekce konečně objeví i v buticích, nebo případně na eshopu Douglasu. Po návratu z dovolené jsem se dočkala a bez přehánění jsem utíkala do butiku. Místo paletky Party To Go jsem si vybrala dvě jiné, což je typický příklad toho, proč se vyplatí počkat si na kolekci v prodejně. Určitě bych sice z nákupu online zklamaná nebyla, ale ve skutečnosti na mě občas produkty působí jinak než z fotek a recenzí ostatních. A jestli se ptáte, jaké dvě paletky volaly mé jméno, byla to čokoládová Chocolate Eye Palettea vínová Wine Eye Palette.
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
A stejně jako u Guerlainu, mám pro vás připravený výběr, který v limitované vánoční kolekci Bobbi Brown najdete. Vybrala jsem tedy hlavně ty, které zaujaly mě. Jsou to paletky očních stínů, protože ty jsou prostě tááák nádherně poskládané a seženete je i ve variantách právě třeba s mini rtěnkou (Party To Go), nebo s mini řasenkou (Golden Eye). Sequin Eyeshadow jsou nádherné mono stíny s dokonalým obalem i luxusním výběrem vánočně lesklých a třpytivých odstínů a také kompakt s tvářenkou a ultimátním Bobbi leskem na pleť (Glow To Go), který má dodat jas, zdraví a šťávu. Na fotkách ještě chybí tvářenky ve stejně pěkném zlatém obalu jako je rozjasňovač Brightening Brick, nebo třeba sada deseti mini rtěnek v prvních deseti odstínech, se kterými Bobbi přišla před dvaceti pěti lety na trh. A jsem si jistá, že většinu celé kolekce ještě stále seženete, jak na eshopu Douglasu, tak i přímo v parfumerii a samozřejmě také v buticích Bobbi Brown. No není tahle kolekce naprosto nádherná?
Co bych si z kolekce vybrala já, je jasné, protože už to mám samozřejmě doma. :) Jsou to hlavně paletky. Jak Cool Dusk, tak hlavně asi právě Wine a Chocolate Eye Palette. Čokoládová je neutrální až studenější a vínová je neutrální až mírně teplá. Cool Dusk je pak opět studená až neutrální.
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Když na minutku ustoupím od nádherných třpytivých a lákavých kolekci věhlasných značek, vrátím se na moment i do lékáren a drogerií, ale třeba také k Marie Claire Beauty Boxu. O tom jsem vám už psala článek na blogu a ještě teď, během psaní tohoto článku, je v prodeji a dostupný. A ačkoliv mě tento box příliš nenadchl, rozhodně tedy výrazně méně než ten minulý, pokud se vám jeho obsah líbí, je to zároveň i tip na zajímavý dárek pro kosmetické nadšence. 
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Úplně na začátku měsíce, před cestou na Havaj, jsem také musela dokoupit některé nezbytné hygienické potřeby a jako vždy je to značka Chilly, na jejíž intimní gel Fresh nedám dopustit a bez ubrousků do letadla bych se určitě neobešla. Není nic příjemného strávit v sedě deset hodin a to je jen jeden z těch hodně nepříjemných aspektů létání. 
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Na začátku měsíce jsem také navštívila představení novinek značky Revlon, v čele s milou Eliškou. Jednalo se o matné tekuté rtěnky Ultra HD Matte Lip Color a už jste je na sociálních sítích určitě zaregistrovali. Bohužel od návratu z dovolené bojuji už asi se šestým(!) oparem, a tak se článkem stále čekám, abych vám rtěnky mohla ukázat i na rtech. V balíčku jsem mimo tekutých rtěnek dostala dva laky na nehty, jeden barevný fialový  v odstínu Royal Flush a průhledný Top Coat. V akci jsem je už ukazovala na mém Instagramu a musím říct, že jsou to jedny z nejlepších laků na nehty, které jsem kdy zkoušela. Hlavně z top coatu jsem nadšená a asi jsem našla něco, co je ještě o malinko lepší než Sally Hansen.
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Dalším, neuvěřitelně milým balíčkem byl jako obvykle ten od značky NUXE. Doslova se cítím rozmazlována a opečovávána a kdo by se tak nechtěl cítit? Na Instagramu i Facebooku jsem vás už upozorňovala, že při nákupu značky NUXE nad 650,- dostanete voňavou svíčku jako dárek a o to větší jsem pak měla radost, když mi v balíčku přišla až domů. Stejně tak jsem zmiňovala limitované balzámy na rty Reve De Miel. Hlavně tedy moje růžová verze je roztomilá! Pokud tedy plánujete nějaký ten NUXE vánoční dárek, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného, doporučuji to stihnout dřív, než se svíčky rozdají a na vás už nic nezbude. :))  Moje tipy co koupit by asi byly všem jasné. Suchý olej, balzám na rty, nebo celá medová řada! Jak odličovací gel, tak třeba tělové mléko, nebo krém na ruce. A pokud ještě nemáte žádný kosmetický adventní kalendář, můžete se podívat na NUXE set krásy, v kterém najdete mnoho deluxe cestovních balení na vyzkoušení. Já už jsem některé z nich zkoušela a psala o nich v mé péči o tělo, kde najdete také spoustu tipů, jak si odpočinout i se cítit krásná. :)
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Kromě svíčky a balzámu jsem měla v balíčku ještě micelární vodu s růží, kterou jsem si přála vyzkoušet. A jestli dokážu něco ocenit, tak je to originální a vtipně podaný PR balíček. Když jsem tedy dostala spolu s tělovým mlékem s medem Reve De Miel i opravdový medvědí med, který si určitě všichni pamatujeme z dětství, byla jsem upřímně nadšená! Jak z medu, tak právě z celé medové řady. A co oceňuji ještě víc je pumpička u tělového mléka, s čímž by měla přijít každá značka, protože to je super praktické. Jinak sice mívám namazané celé tělo a ruce, ale i samotný obal krému samozřejmě. Co víc si přát? Asi ty pumpičky. :)
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
NÁKUPY & VÁNOČNÍ TIPY // LISTOPAD 2016
Pevně doufám, že jsem na nic nezapomněla a vy si užíváte předvánoční čas v klidu a v pohodě. Já se obecně před Vánoci nikdy nijak výrazně nestresuji, většinu dárků již mám koupenou a na rozdíl od mnoha ostatních mám trochu toho hektického shonu docela ráda a vzbuzuje ve mně hlavně očekávání a příjemné napětí. A abych čekání na Ježíška zpříjemnila i vám všem, připravila jsem si pro vás velmi zajímavou soutěž, na kterou se můžete těšit už tenhle čtvrtek. A zatím mi můžete napsat, co jste si koupili v listopadu vy? Nakupujete hlavně dárky pro ostatní, nebo (jako já :D ) nezapomenete ani na sebe? Určitě mi dejte vědět, kdo z vás píše dopis Ježíškovi! :)) L.

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší