• Úvod
  • Blogy
  • NKD Self Tan SKN: Pre-Shower Tan - beautyblogerky
NKD Self Tan SKN: Pre-Shower Tan
Sdílejte s přáteli
Jestliže rádi používáte samoopalovací přípravky tak jako já, tak zbystřete. Dnes bych Vám ráda napsala něco o tomto produktu s názvem Pre-Shower Tan od značky NKD Self Tan SKN, jenž spadá pod známou značku samoopalovací kosmetiky Vita Liberata. Tento produkt slibuje samoopálení za pouhých deset minut. Použití je vcelku velmi jednoduché. Aplikujete krém ve větším množství na partie, jenž chcete samoopálit, v mém případě to jsou vždy nohy, paže a pak většinou horní část těla jako ramena, dekolt, záda, krk a uši. Následně počkáte deset minut a celý produkt z těla smyjete ve sprše. Opálení se pak objeví zhruba za čtyři hodiny. Já si rozdílu všimnu hned ráno po probuzení. Krém příjemně voní, avšak nemohu říct, že bych z něj necítila takovou tu klasickou vůni samoopalovacích produktů, avšak není to nic hrozného. Produkt není zabarvený a tak nevidíte, kde jste jej a v jakém množství aplikovali. Musím říct, že mé tělo produkt samoopaluje přirozeně a bez fleků, nebo oranžového nádechu. Intenzita zabarvení je podle mě parádní, použiji krém tak jednou až dvakrát týdně a jsem krásně přirozeně shnědá. Opálení mi po jedné aplikaci vydrží týden, každým dnem přirozeně mizí a to bez flekatění. Oblíbila jsem si jej především v těch nejvíce parných dnech, kdy nemám ráda, když na sobě musím nechat samoopalovací krém, nebo pěnu den působit a úplně se na mě roztéká a zabarvuje oblečení. S tímhle krémem takové problémy nemáte. Navíc nepotřebujete k aplikaci speciální rukavici, avšak nezapomeňte dlaně pořádně umýt mýdlem. Pokožka těla je po aplikaci navíc krásně hydratovaná a vyživená a to díky ingrediencím jako je meloun, hrozny, aloe vera a neroli. Produkt má certifikát 100% organického DHA, což si u takových produktů hlídám. 

Za mě tedy palce nahoru, produkt doporučuji a stal se jedním z mých nejoblíbenějších samoopalovacích produktů a opravdu žasnu na tím, jaké krásné opálení dodává krém, jenž se nanáší před koupelí. Tento samoopalovací krém seženete exkluzivně v síti parfumerií Douglas a to za cenu 549 Kč za 150 mililitrů produktu.

Používáte samoopalovací produkty?

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší