• Úvod
  • Blogy
  • NYX: Wonder Stick - beautyblogerky.cz
NYX: Wonder Stick
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám zase nějaký kousek z dekorativní kosmetiky. Jedná se o NYX Wonder Stick což není nic jiného než krémový konturovací produkt, který v sobě ukrývá jak matnou tmavší část pro konturování míst, jenž chcete prohloubit a lehce třpytivou světlou část sloužící k projasnění pleti. Produkt se mi zdá praktický, je to takové 2v1 a i forma tyčinky mi velice vyhovuje. Výborně se nanáší a také rozmazavá, ať už prsty, nebo štětcem. Mám odstín WS04 Universal Color, jenž má být určen pro všechny tóny pleti. Odstín, který mám je parádní, opravdu hezky mi sadí, nevypadá nepřirozeně. Popsala bych jej jako lehce neutrální s maličko červeným podtónem, světlá část má trošku žlutý podtón. Jinak jsou v nabídce ještě asi tři další odstíny a myslím, že si každý vybere. Naprosto zbožňuji projasňující část, která na pokožce zanechá nádherně nazlátlý sheen. Žádné přehnané třpytky, nebo barvu. Při konturování můžete dosáhnout jednoduchého nenápadného contouringu, "prohřátí" pleti, ale i výrazných kontur. Výdrž není bůhvíjaká, přeci jen se jedná o krémový produkt a i po zasetování pudrem se mnou nevydrží od rána až do večera, ale nějakou tu večerní událost zvládá s přehledem.
Shrnuto podtrženo je to můj oblíbený krémový produkt určený ke konturování. Navíc je velice praktický. Témeř denně používám rozjasňující část. S tmavší částí mohu dosáhnout výraznější kontury, ale i jen lehkého bronzujícího efektu. Avšak produkt na pleti nevydrží celý den, je to takový ten půldenní produkt, který z pleti pomaličku mizí. Za sebe jej mohu doporučit, pokud však nelpíte na tom, že kontury musí držet od rána do večera ve stejné formě. Cena se dle oficiálního amerického eshopu pohybuje okolo 12 dolarů, takže tipuji cenu u nás taktéž na nějakých 280 Kč, ale osobně jsem si to ještě v butiku na Smíchově nezjistila, takže to prosím berte s rezervou. Popřípadě budu moc ráda, když mi pomůžete a do komentářů napíšete, zda z obchůdku cenu znáte.

Používáte krémové konturovací produkty?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys