• Úvod
  • Blogy
  • Oblíbené produkty a Blogerka Roku 2016 - BeautyBlogerky.cz
Oblíbené produkty a Blogerka Roku 2016 // Září & Říjen 2016
Sdílejte s přáteli
Stále dokola si musím připomínat, že pravidla svého blogu si nastavuji já sama. Ne nikdo jiný. Jenom já. Možná to zní zvláštně, ale ačkoliv nejsem jinak vůbec ovlivnitelná, co se blogu týče, podléhám názorům ostatních víc, než si sama připouštím. Takhle to prostě dopadá, když vám na něčem opravdu záleží. Nevím proč jsem si tenkrát při zakládání blogu předsevzala, že oblíbené produkty MUSÍ vycházet každý měsíc, a že MUSÍ obsahovat padesát produktů z každé kategorie jeden... 
Pokud jste si náhodou všimli, že minulý měsíc chyběly dva z mých pravidelných článků, mám pro vás jednoduché vysvětlení. Potřebovala jsem si ujasnit, kam vlastně s blogem směřuji a kam bych se chtěla dostat. Možná si říkáte, jakou to má souvislost s oblíbenými produkty. Z mého pohledu velkou,. Chtěla bych blog psát tak aby mě bavil a s tím souvisí i oblíbená kosmetika. Chci používat to, co jsem si zrovna oblíbila, ne to, co jsem ještě nezkoušela, protože bych o tom měla napsat. Navíc jsem zjistila, že jsem do jisté kosmetické míry značně konzervativní a když si něco oblíbím, je to oblíbené víc než jeden měsíc. Možná vám moje úvahy připadají jako samozřejmost, já jsem se k nim musela dopracovat. Proto jsem si dala minulý měsíc pauzu, a prostě si kosmetiku užívala. Asi jsem jediná, kdo to řeší a nikdo si ve skutečnosti ničeho nevšiml a možná jsem i jediná, kdo to vlastně řeší vůbec a vám, mým čtenářům, je to ve skutečnosti jedno. Nemohla bych ovšem spát s pocitem, že vám dlužím vysvětlení.. :) Za ten víc než půlrok jsem si také mnohem víc začala prohlížet blogy ostatních a porovnávat se s nimi, a také jsem si mnohem lépe utvořila představu, jak by měl vypadat ten můj. Snad se tedy moje představa někde potká s tou vaší a vám se u mě s novým designem a (snad) lepšími a zajímavějšími články bude líbit.

Také bych chtěla zmínit svoji účast v soutěži Blogerka Roku. Pro někoho to je jen trapná fraška, pro někoho nezajímavé, ale myslím, že se zásadně opomíjí ten nejzákladnější fakt. V současné době je to jediné možné viditelné ocenění, které vaše oblíbená blogerka může dostat. Můžete argumentovat tím, že by odměnou měli být spokojení čtenáři, ale problémem je, že spokojené čtenáře ze začátku nemáte. Nemáte žádné čtenáře, nebo jen hrstku. A je velmi těžké nějaké získat, aniž byste si třeba zaplatili reklamu, vyzdvihla vás nějaká opravdu známá blogerka, osrdíčkovali denně pět set cizích fotek na Instagramu, nebo, v tom nejtrapnějším případě, dávali follow unfollow, jako to některé dámy mají ve zvyku, ehm.... :)

Většina blogerek píše články nejen pro sebe, ale hlavně pro vás. Chceme se s vámi podělit o radost i tipy, chceme vám ukázat skvělé produkty a zajímavé novinky a také upozornit na ty špatné. A ve většině případů to děláme zcela zadarmo, naopak, ještě nás to stojí mnoho peněz a času. Nestěžuji si, jen konstatuji a dělám to dobrovolně a s radostí. Nicméně na to upozorňuji právě z výše zmíněného důvodu. Neaspiruji na to vyhrát kategorii Objev roku a ani na to upřímně nemám, ale dostat se do top deset by mě opravdu potěšilo. Nemám ráda pokrytecké názory, že by blogerky měly psát své články hlavně pro sebe a jakmile se chtějí zviditelnit, určitě to dělají jen kvůli spolupracím. Samozřejmě že i to je toho součástí, ale absolutně nechápu, proč by někdo za svou práci nemohl být odměněný. Co se týče pomluv a pověr, že výsledky ankety se upravují a nejsou tedy hodnověrné, mluvit nemohu, protože nemám žádné podložené informace a stále chci věřit, že soutěž má svou váhu.

Píšeme pro čtenáře, protože dané téma milujeme, protože o něm chceme mluvit, chceme, aby nás někdo četl a s každým dalším čtenářem máme z naší práce tím větší radost. Aspoň já to tak mám.. Nevnucuji vám svůj názor, jen jsem vám ho chtěla objasnit, Proto jsem ráda, že jsem nominovaná a budu také ráda, když dostanu hlas třeba i od někoho z vás. :) Předem děkuji a odkaz najdete na konci článku.

Rozvleklý úvod tedy máme za sebou a já doufám, že mi to pro jednou odpustíte a zase se můžeme vrhnout na krásnou kosmetiku. :)
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
První bych chtěla zmínit fixační/osvěžující sprej od Estée Lauder Set+Refresh. Nedělá nic výrazně lepšího než jakékoliv jiné spreje z této kategorie, ale to co slibuje plní a plní to výborně. Navíc mi je příjemná i jeho vůně a pocit, že opravdu během dne dokáže osvěžit. Pleť i makeup. Další dva produkty asi nikoho nepřekvapí. Jsou jimi Guerlain Metéorites báze a makeup Guerlain Lingerie De Peau. Spolu navíc tvoří dokonalou dvojici a pokud chci opravdu perfektní a zdravě rozzářený makeup, který drží celý den, sahám právě po nich. O bázi ještě určitě uslyšíte v samostatném článku a o makeupu jsem se více rozepsala tady
Ze stálých oblíbených produktů se vracím k rozjasňujícímu peru Yves Saint Laurent Touche Eclat v odstínu číslo 2, které má příjemný lehce žlutý podtón a rozzáří jako málokterý jiný produkt (zde). Jako podklad pod rozjasňovač (ano, uvědomuji si, jak excesivně to zní :)) jsem si znovu zamilovala Estée Lauder Genuine Glow Eyelighting Creme for Eyes and Face (tady), který vypadá perfektně jak sám o sobě na čisté pleti i přes makeup, tak i právě jako podklad, aby váš rozjasňovač opravdu vynikl a prodloužila se jeho výdrž. 
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
Samostatný odstavec (nebo dva) si také zaslouží Too Faced. Naprosto jsem se zamilovala rovnou do třech produktů. Paletka Totally Cute je prostě fantastická (tady) a trochu mě mrzí, že již není k dostání. Je to podle mě jedna z nejlépe poskládaných Too Faced paletek které mám a navíc je kvalita stínů uvnitř velmi dobrá. Sahala jsem po ní víc než často a opravdu si to užívala. Podobný příběh je i báze pod stíny Glitter Glue, kterou mám sice jen relativně krátkou dobu, za to ji o to častěji používám. Asi jsem nikdy neměla nic, co by mi stíny udrželo nejen na místě, ale hlavně bez jakéhokoliv blednutí a ztrácení po celý den. Vzhledem k tomu, že je báze určena pod třpytky, je to vlastně i jasné. Předem také říkám, že bez pořádného zapudrování/nanesení podkladového stínu se vám budou ostatní stíny hůř rozmazávat, ale s tím jsem počítala a dávám si na to pozor. 
Posledním Too Faced objevem, který budu mít tak do týdne spotřebovaný, je Lip Injection Extreme, lesk na zvětšení objemu rtů. Nečekala jsem vůbec nic a o to víc jsem byla překvapená. Nejen že produkt funguje, ještě k tomu funguje naprosto ukázkově. Zvětšení na svých rtech opravdu vidím a to celkem výrazné a vydrží mi zhruba dvě třetiny dne, pak se začne lehce ztrácet. Ideální na večerní akce! Navíc lesk obsahuje olej, takže o rty i lehce pečuje. Za mě objev roku a definitivně si kupuji další balení. Jen pozor na to, co od tohoto produktu čekáte. Rty jako po injekcích mít určitě nebudete a také jsme si s kamarádkou všimly, že čím větší plochu rtů máte, tím je efekt lepší. Co se týče pálení, mě produkt nepálí vůbec. Cítím ho jen opravdu velmi jemně. Nicméně bych asi měla podotknout, že mě nepálí nikdy nic. Zjevně nemám vůbec citlivé rty.
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
Z trochu dražších vod jsem si oblíbila paletku Bobbi Brown z letošní limitované kolekce, Cool Dusk. která je přesným opakem paletky Totally Cute. Je jednoduchá, uživatelsky příznivá, barevně moc hezky poskládaná, v podstatě úplně pro každého. Kvalita je nadstandardní a pokud se vám jen trochu líbí, rozhodně si pro ni běžte. Nebudete litovat. Článek jsem o ní už psala a najdete ho tady. A pokud je i pro vás důležitým faktorem vzhled, hnědá kůže a zlato, co víc si přát.
Druhým produktem, který jsem zatím na blogu nezmiňovala, je rozjasňovač Dior z podzimní kolekce. Pominu-li luxusní obal, poměrně velmi kvalitní kabuki štětec, který byl v balení, a přenádherný reliéf, i samotný produkt je bezvadný. Není to ten typ rozjasňovače, který by byl lesklý a třpytivý až moc. Má v základu pouze velmi jemný a přirozený lesk, který bude pro většinu z nás použitelný kdykoliv na běžné denní nošení do práce, školy, kamkoliv. Dá se mírně navrstvit, ale vlastně to s ním nemůžete přehnat. Protože já mám přece jen radši trochu výraznější lesk, oblíbila jsem si pod něj právě krémový rozjasňovač od Estée Lauder. Dokonalost zaručena. :)
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
Nikoho asi nepřekvapí, že se zde v článku objeví Meteoritky od Guerlain. Konkrétně ty z jejich stálé kolekce v odstínu 03. Je úplně jedno, jestli se líčím hodně nebo málo, jestli jdu s kamarádkou na oběd, s dítětem na hřiště, nebo jestli jdu večer na párty, po meteoritkách sahám každý jeden den Už jsem se nad nimi rozplývala také zde. Pudr z úplně jiné kategorie je ten od La Prairie. Už jste o něm také mohli číst a to poměrně nedávno. Je prostě naprosto skvělý! Aby nedošlo k nějakému omylu, používám ho jako fixační a klasický pudr v jednom a přes něj teprve dávám Meteoritky. (Tohle je teprve excesivní... :))Nicméně má to své důvody. Guerlain kuličky jsou pro mě ten poslední krok. Zkrášlující, dokončující, rozjasňující. La Prairie Cellular Treatment Loose Powder (zde) je při mém líčení ta fixační a vyhlazující část. Výhodou obou produktů a jejich kvalit je právě i to, že ani ve větším množství a navrstvené na sobě nevypadají vůbec pudrově nebo cakey.
Pokud bych měla vybrat jednu rtěnku, po které jsem sahala zaručeně nejvíc, byla by to Urban Decay Vice Lipstick Wierdo a hned za ní v závěsu Unicorn. V kategorii poměr cena výkon je řadím mezi nejlepší z nejlepších. Sice se mi nelíbí obaly a při používání není emoční efekt takový, jaký ho mám s high-end rtěnkami, objektivně se ale jedná o perfektní rtěnky. Minimálně tedy tyto dva odstíny, které mám já. Psala jsem o nich v tomto článku.
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
OBLÍBENÉ PRODUKTY A BLOGERKA ROKU 2016 // ZÁŘÍ & ŘÍJEN 2016
Moc se těším na vaše komentáře, ať už mi budete chtít napsat cokoliv. Třeba jak se vám líbí nový design blogu, jaký je váš oblíbený produkt posledních týdnů, nebo třeba jak moc se od svého okolí necháváte ovlivnit vy. Budu také ráda za všechny případné připomínky a konstruktivní kritiku! Bez ní se člověk nemá tendence zlepšovat. Mějte se krásně! L.

Může vás také zajímat

Domácí jogurtová zmrzlina s ovocem / RECEPT

Myslím, že recept na rychlou domácí zmrzlinu (a ještě navíc ze zdravých ingrediencí) v těchto tropech vyloženě bodne. Já ji dělala minulý týden a měla jsem ji vyrobenou asi za 20 minut a už odpoledne ji holky blejzaly, jak rychle zamrzla. Takže věřím, že vám také přijde vhod. K její […]

Číst více
billabilla létoléto receptrecept recept pro dětirecept pro děti ReceptyRecepty Vařím a jímVařím a jím zmrzlinazmrzlina

SPF

spf-notino

Víte, jaký je nejúčinnější anti-aging produkt? Co znamenají čísla před označením SPF? Jaké jsou aktuálně mé oblíbené krémy na ochranu pleti před sluncem? Jaký je rozdíl mezi UVA a UVB? Jestli vás tohle zajímá, pak určitě pokračujte ve čtení.

Od mala jsem naučená se před sluncem chránit a živě si pamatuju, jak jsme se vždy s bráchou šklebili když na nás rodiče patlali opalovací krémy a teď jsem za...

Číst více
Chanel CC krémChanel CC krém La roche posayLa roche posay LumeneLumene notino cznotino cz ochrana před sluncemochrana před sluncem recenzerecenze SPFSPF

Superionherbs: HE SHOU WU & ASHWAGANDHATradiční čínská medicína - téma, které by si zasloužilo spíš knihy, než krátké články. Pokud někoho z vás trápí dlouhou dobu nějaký zdravotní problém již delší dobu, věřím, že jste kromě konvenčních postupů a lékařů zkusili právě i čínské tradiční postupy nebo alespoň jejich bylinné komplexy. Já ano, vypadávání vlasůmě trápí jíž 6 let a za tu dobu jsem zkusila všechno, co vás napadne. Návštěvy...

Číst více
superionherbssuperionherbs