Sdílejte s přáteli

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to vás ještě čeká jim nachystat svačiny na druhý den a třeba i nějaká ta práce. S úsměvem na tvářích často vzpomínám, jak jsem chodívala v sedm z práce domů a to mi přišlo pozdě, že vlastně pro sebe nemám žádný čas. Haha…  Za holky jsem samozřejmě ráda a neměnila bych, jen ta únava je čím dál tím více znát. Hlavně kolem očí.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Alespoň u mě to tak je. Když se blbě vyspím, mám nateklé oči, kruhy pod očima a postupem času i takový unavený pohled. Proto jsem se naučila do té oční péče investovat. Vyplatí se to a nevypadám jako úplná zombie. U mě doma najdete docela velkou sbírku očních krémů, chladivých masek pod oči, korektorů i rozjasňovačů. Řekla bych, že už mám celkem dobré srovnání a jen tak se z něčeho už nenadchnu. Teď jsem testovala tento oční krém Shiseido Ibuki, který mě však příjemně překvapil, že jsem se rozhodla, že se s vámi o něj podělím.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Už dlouho jsem vlastně uvažovala, že si něco od japonské značky Shiseido pořídím, ale pak jsem vždycky skončila u něčeho jiného. Takže jsem ráda, že tentokrát jsem se nenechala ovlivnit reklamami a sáhla po tomto produktu než po nějakém zrovna nejnovějším hitu, který má každá druhá. Občas je fajn dát šanci i méně profláklým produktům.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Ale zpátky k tomu krému. Proč vám o něm hlavně píšu? Už když ho vymáčknete z tubičky, všimnete si, že má v sobě miniaturní rozjasňující částečky. A to já mám u očních přípravků prostě ráda. Ihned rozjasní to zapadlé pandí údolí. Hlavně večer, když se odlíčím a ta únava je na mě víc vidět, tak mi tento krém dodá pod očima zase nějaký ten život. Jestli mě sledujete déle, tak ale víte, že mi nejde jen o jednorázový efekt.Z dlouhodobého hlediska tento krém i skvěle oční okolí hydratuje (což vítám hlavně teď v létě, kdy tu kůžičku kolem očí mám přesušenou) a pomáhá tak předcházet vzniku prvních vrásek. Přesto se rychle vsákne i rozmaže, texturou mi jednoduše přijde tak akorát. Nezatíží, ale příjemně zvláční. Co jsem si četla v popisu, tak má uvolňovat i mikrosvaly kolem očí, třeba když jste ve stresu. No, kdo z nás není?

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Teď je to asi měsíc, co ho používám ráno i večer a musím říct, že opravdu vypadám více odpočatě (i když velký faktor hraje i to léto a dovolená) a ty moje kruhy pod očima stačí přemáznout už jen nějakým lehkým korektorem. Kolikrát i ten vynechávám. Pro mě, která vždy sahala po hutných krycích přípravcích, je to pokrok. Když to shrnu, tak vlastně tento oční krém splňuje všechno, co jsem očekávala: redukuje unavený pohled, příjemně zvláční (takže nedá šanci novým vráskám) a lehce rozjasňuje. Prodávají ho třeba na notino.cz*.

Jak jste na tom s očními krémy vy? Používáte je pravidelně a pomáhají vám? 

Může vás také zajímat

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist

5 věcí, kvůli kterým mám ráda podzim

Znáte to. Na všem si musíte najít to dobré. A protože jsem vyloženě teplomilný člověk, bývá pro mě vždy výzvou se začít těšit na to chladnější období podzim-zima. (I když, jak počasí kouzlí poslední dva týdny, se mi moc líbí a mohlo by to takto zůstat až do jara.) Takže […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje notinonotino podzimpodzim vonna svickavonna svicka Zajímám seZajímám se

Mary Kay: Výroční konference 2018Opět po roce tu máme velkou Výroční konferenci Mary Kay. Na té se sejdou snad všechny kosmetické poradkyně a odměňují se za zásluhy uplynulého roku. K této příležitosti je pro novináře a blogerky uspořádána velká tiskovka, na které nám jsou především představeny novinky ze světa Mary Kay. Tato velká událost se tradičně koná v Kongresovém centru na Pankráci, ze kterého je božský výhled na Prahu a...

Číst více
eventsevents mary kaymary kay