Sdílejte s přáteli

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to vás ještě čeká jim nachystat svačiny na druhý den a třeba i nějaká ta práce. S úsměvem na tvářích často vzpomínám, jak jsem chodívala v sedm z práce domů a to mi přišlo pozdě, že vlastně pro sebe nemám žádný čas. Haha…  Za holky jsem samozřejmě ráda a neměnila bych, jen ta únava je čím dál tím více znát. Hlavně kolem očí.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Alespoň u mě to tak je. Když se blbě vyspím, mám nateklé oči, kruhy pod očima a postupem času i takový unavený pohled. Proto jsem se naučila do té oční péče investovat. Vyplatí se to a nevypadám jako úplná zombie. U mě doma najdete docela velkou sbírku očních krémů, chladivých masek pod oči, korektorů i rozjasňovačů. Řekla bych, že už mám celkem dobré srovnání a jen tak se z něčeho už nenadchnu. Teď jsem testovala tento oční krém Shiseido Ibuki, který mě však příjemně překvapil, že jsem se rozhodla, že se s vámi o něj podělím.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Už dlouho jsem vlastně uvažovala, že si něco od japonské značky Shiseido pořídím, ale pak jsem vždycky skončila u něčeho jiného. Takže jsem ráda, že tentokrát jsem se nenechala ovlivnit reklamami a sáhla po tomto produktu než po nějakém zrovna nejnovějším hitu, který má každá druhá. Občas je fajn dát šanci i méně profláklým produktům.

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Ale zpátky k tomu krému. Proč vám o něm hlavně píšu? Už když ho vymáčknete z tubičky, všimnete si, že má v sobě miniaturní rozjasňující částečky. A to já mám u očních přípravků prostě ráda. Ihned rozjasní to zapadlé pandí údolí. Hlavně večer, když se odlíčím a ta únava je na mě víc vidět, tak mi tento krém dodá pod očima zase nějaký ten život. Jestli mě sledujete déle, tak ale víte, že mi nejde jen o jednorázový efekt.Z dlouhodobého hlediska tento krém i skvěle oční okolí hydratuje (což vítám hlavně teď v létě, kdy tu kůžičku kolem očí mám přesušenou) a pomáhá tak předcházet vzniku prvních vrásek. Přesto se rychle vsákne i rozmaže, texturou mi jednoduše přijde tak akorát. Nezatíží, ale příjemně zvláční. Co jsem si četla v popisu, tak má uvolňovat i mikrosvaly kolem očí, třeba když jste ve stresu. No, kdo z nás není?

oční krém Shiseido Ibuki recenze

Teď je to asi měsíc, co ho používám ráno i večer a musím říct, že opravdu vypadám více odpočatě (i když velký faktor hraje i to léto a dovolená) a ty moje kruhy pod očima stačí přemáznout už jen nějakým lehkým korektorem. Kolikrát i ten vynechávám. Pro mě, která vždy sahala po hutných krycích přípravcích, je to pokrok. Když to shrnu, tak vlastně tento oční krém splňuje všechno, co jsem očekávala: redukuje unavený pohled, příjemně zvláční (takže nedá šanci novým vráskám) a lehce rozjasňuje. Prodávají ho třeba na notino.cz*.

Jak jste na tom s očními krémy vy? Používáte je pravidelně a pomáhají vám? 

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer