• Úvod
  • Blogy
  • One Love Organics: Supercritical Chia 100% olej z chia semínek - beautyblogerky.cz
One Love Organics: Supercritical Chia 100% olej z chia semínek
Sdílejte s přáteli
Pokud jste fanšmejkry přírodní kosmetiky, určitě znáte značku One Love Organics. Nemá jen roztomilé a krásné obaly, ale především se jedná o přírodní, etickou a ekologicky zaměřenou kosmetickou společnost, kterou tvoří kvalifikovaní profesionálové. Produkty jsou ručně sbírané, balené a vyráběny s použitím nejkvalitnějších a nezpracovaných přírodních surovin. Tak značka nabízí efektivní a luxusní péči s dávkou etiky. Formule těchto produktů jsou čisté a organické, bez konzervačních látek.
Supercritical Chia je vlastně 100% olej z chia semínek. Taky jste jimi v poslední době posedlí? Já si je přidávám snad do každého jídla a když jsem zahlédla pleťový olej z této superpotraviny, musela jsem jej vyzkoušet. Je napěchovaný Omega-3 mastnými kyselinami, antioxidanty a vitamíny. Olej je čistý a koncentrovaný. Produkt používám klasicky na navlhčenou pleť a stačí mi dvě, tři kapičky. Klidně jej vklepávám i do očního okolí a řas. Konzistencí není nijak hutný. Pleť nedráždí. Voní příjemně, ne nějak výrazně. Po použití je pleť nádherně vyživená a vláčná. Tento olej jsem si naprosto zamilovala a stal se mým vůbec nejoblíbenějším v období, kdy jsem posedlá pleťovými olejíčky a zkouším všemožné druhy a verze. Produkt seženete zde a to za cenu 994 Kč. Cena výrobku je vyšší, ale myslím, že rozhodně odpovídá kvalitě a především zde jde i o filozofii a etické zásady této značky. Navíc, viděli jste pleťový olejíček vyrobený z chia semínek? Já tedy ne!
Používáte pleťové oleje? Co Vy a chia semínka?

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of