• Úvod
  • Blogy
  • OPI Dating a Royal - beautyblogerky.cz
OPI Dating a Royal
Sdílejte s přáteli
Dnešní oddechový článek o mém oblíbeném laku na nehty od OPI. Lakování nehtů je mou velkou zálibou. Moje sbírka laků čítající více než sto kusů je toho důkazem. Napadlo mě tedy, že bych o některých mých oblíbených mohla napsat. Vy mi určitě pod článkem můžete napsat jestli se vám lakovací články líbí a jestli v nich mám pokračovat. :)

OPI lak v odstínu Dating a Royal. Nádherná královská modrá s vtipným názvem. :) Vlastně všechny laky OPI mají více či méně vtipné názvy a moc se mi to líbí. Jedná se o klasický krémový lak bez třpytek a efektů.

Lak kryje moc pěkně už v první vrstvě, ale já určitě dávám dvě. Nedělá pruhy, hezky se nanáší, štěteček je tak akorát. Lak není ani moc hustý ani moc tekutý, takže se netáhne ani nestéká. Pro mě jsou OPI laky ideální. Štěteček klasický, spíše užší. Lak je krásně lesklý i sám o sobě. Fotka výše je bez top coatu. Fotka dole pak už s mým oblíbeným Sally Hansen nadlakem, který je sice určen "speciálně jen pro tuto Sally Hansen řadu", ale mně výborně funguje s jakýmkoliv lakem.

Sally Hansen Miracle Gel Top Coat. Nejlepší top coat který jsem kdy zkoušela. Schne v podstatě ihned, je nádherně lesklý a rozhodně prodlouží výdrž laku o pár dní. Nevýhodou může být jeho větší cena, ale v porovnání s OPI laky je to ještě pořád fajn, hlavně proto, že ho můžete koupit v sadě s jiným, barevným lakem o trochu méně. Mám i barevné laky z této řady a musím říct, že jsem s nimi moc spokojená.
Co se ceny OPI laků týče, ještě bych ráda podotkla, abyste se při výběru podívali i na množství. OPI laků je 15 ml což je opravdu dost. Některé laky v drogerii sice stojí pár desítek korun, ale také množství bývá nižší.
Sally Hansen Miracle Gel Top Coat č. 100, 269,- seženete v DMOPI lak v odstínu Dating a Royal, seženete na internetu za cca 290,-
Jaké barvy lakujete a máte rozdělené barvy laků podle období, nebo si prostě vybíráte podle nálady? Pěkný zbytek dne! L.
 

Může vás také zajímat

Proč se neohlížím zpět / OUTFIT

Tady ty outfitové příspěvky pro vás chystám moc ráda. Spojují moji vášeň pro módu, ale zároveň jsou jakýmsi mým sebevyjádřením. Ne jen tím vnějším, že šaty dělají člověka, ale taky tím, co prožívám uvnitř. A právě to reflektuje dnešní téma článku. Neohlížím se zpět. Čím jsem starší, uvědomuji si, jak […]

Číst více
motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit

Woman power

alima-pure.jpg

Krásný den! Za okamžik tu máme MDŽ, tedy Mezinárodní den žen, který se každoročně oslavuje 8.března. Dnešní článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz, kde věří, že my ženy bychom neměly být oslavovány jen jeden den v roce, ale měly bysme si na sebe dělat čas pravidelně, dělat si malé i velké radosti a zkrátka pečovat o sebe tak, abychom byly šťastné a spokojené. I já osobně si myslím, že z takové...

Číst více
Alima pureAlima pure CaudalieCaudalie Dr FeelgoodDr Feelgood notino cznotino cz Vita liberataVita liberata weledaweleda

Mé oblíbené kavárny

coffee

Tak na druhý pokus jsem tu s dlouho slibovaným článkem a to o mých oblíbených pražských kavárnách. Protože neumím pracovat na počítači z domova a mám hrozně ráda kavárenský ruch, dovolím si říct, že mám docela přehled. Některé z vypsaných jsou vyloženě k posezení na kafi/snídani s kamarádkou, ale ve spoustě z nich si také můžete v klidu sednout s počítačem a pracovat, což mi vyhovuje nejvíc.

Kofárn...

Číst více
BakeshopBakeshop cafecafe Cafe CathedralCafe Cathedral Cafe UrbanCafe Urban CafefinCafefin CoffeeroomCoffeeroom kavárna Ca Phekavárna Ca Phe kavárny Prahakavárny Praha KofárnaKofárna La petite franceLa petite france PauseteriaPauseteria PraguePrague SmetanaQ cafeSmetanaQ cafe spizirna 1902spizirna 1902 styl a interiérstyl a interiér