Sdílejte s přáteli

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, povídali si a jedli. Taky jsme se jako turisté vydali na procházku, pokochali se krásami Prahy (jen ty moje boty na kočičí hlavy nebyly úplně dělané) a pak si jen tak sedli na kafe. Pro někoho fádní věc, pro nás vzácné okamžiky, které je s dětmi celkem těžké zažít.

No a já se taky trochu víc vyparádila, i když v těch vedrech nemá cenu vymýšlet nic extra. Make-up se stejně za chvíli rozteče a u oblečení mám zásadní pravidlo: co nejméně látky a vzdušnost nade vše. Tyto volnější mini šaty navíc splnily i další faktor – zamaskovaly mi břicho po žrací euforii. Když si totiž můžu dát dobrý oběd, vůbec s jídlem netroškařím :-)) Jen jsem si je musela přidržovat, když zafoukal vítr, ta jejich délka byla trochu zrádná. Kdyby vás zajímalo, odkud je mám, tak jsem je pořídila bohužel už loni ve výprodeji v Zaře. Pod fotkami máte tedy podobné. Jak trávíte společné chvíle s partnerem vy, když jsou děti pryč?

Pořiďte si (podobné) kousky z outfitu:

Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší