• Úvod
  • Blogy
  • PERMANENTNÍ OBOČÍ VLÁSKOVÁNÍM - BeautyBlogerky.CZ
PERMANENTNÍ OBOČÍ VLÁSKOVÁNÍM
Sdílejte s přáteli
K permanentnímu "vytetovanému" obočí jsem se odhodlávala asi půl roku. Své obočí mám docela pěkné, ale světlé a tenké, takže na některých místech není prakticky vidět. Obočí si barvím, ale barva je za dva dny pryč, takže mi kolikrát i přijde škoda času se do barvení vůbec pouštět. Dále používám perfektní tužku na obočí od Benefitu, která mi už několikrát zachránila "zadek". Jenže pokud máte malé děti, pak jistě moc dobře znáte ten ranní shon, kdy jste rády, že si vůbec vyčistíte zuby, natož si namalujete obočí. Volba tedy nakonec byla jasná, nechám si obočí vytetovat.
Moje mamka je kosmetička takže kontaktů nemá zrovna málo. Jeden ze salónů vlastní ve fiku Olgy Šípkové, kde se také seznámila s Nellou Petrovou, která se obočím už nějaký ten pátek zabývá. Slovo dalo slovo a mamka pozvala paní Nellu k sobě domů, že si uděláme takové holčičí odpoledne a všechny si necháme udělat obočí (nakonec do toho šla babička, mamka a já - ségra a Emma zůstávají zatím přírodní ženy :-D).
A jak to celé probíhá? Paní Nella nabízí několik metod, my všechny jsme nakonec zvolily metodu vláskování, která přeci jen není tolik bolestivá jako micro blanding (údajně). Vláskování probíhá pomocí takové tužky s minijehličkou, kterou můžete vidět na prvním obrázku, a s tou vám vlastně jakoby kreslí jednotlivé vlásky vašeho nového obočí.
Nejprve si asi hodinu před zákrokem umrtvíte takovou mastičkou obočí, aby vás to tolik nebolelo. Tu si potom setřete vatovým tampónkem a tatérka vám tužkou nakreslí tvar, kterého byste pomocí vláskování chtěly dosáhnout. Já nechtěla jít mimo linii vlastního obočí, chtěla jsem jen zhustit a protáhnout koncovou linku obočí.
A pak se jde konečně na to. První vrstva se dělá rychleji, aby to tolik nebolelo, po ní se vám do čerstvých ranek nanese speciální anestetikum, protože další vrstvy by už do jednou zraněného obočí mohly dost bolet. Druhá a třetí vrsta jsou pak o něco preciznější a dodělávají se konkrétní jemné chloupky.
Když je celá procedura hotová, obočí se ještě natře speciální barvou, která se nechá působit asi tři minuty a pak se otře pleťovou vodou. I když si vyberete relativně světlou barvu, celé obočí bezprostředně po zákroku dost ztmavne a následujících osm týdnů bledne a vylupuje se do požadovaného odstínu. Za osm týdnů se tedy chystám na korekci a už se nemůžu dočkat konečného výsledku!
A co je na tom nejlepší? Zajistila jsem pro vás slevu 200 Kč na zákrok. Pokud byste tedy měly zájem se k paní Nelle objednat, napište mi zprávu a já vám předám kartičku :-). Jo a finální výsledek vám ukážu až bude skutečně finální! Mějte se krásně :-)...

Může vás také zajímat

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist

5 věcí, kvůli kterým mám ráda podzim

Znáte to. Na všem si musíte najít to dobré. A protože jsem vyloženě teplomilný člověk, bývá pro mě vždy výzvou se začít těšit na to chladnější období podzim-zima. (I když, jak počasí kouzlí poslední dva týdny, se mi moc líbí a mohlo by to takto zůstat až do jara.) Takže […]

Číst více
Co se zrovna dějeCo se zrovna děje notinonotino podzimpodzim vonna svickavonna svicka Zajímám seZajímám se