Sdílejte s přáteli


Pondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

55 km od Prahy je velmi přijatelná vzdálenost.


No každopádně, vraťme se k tomuto zámečku.

Velmi oceňuji celý personál a obsluhu. Tak moc milé zaměstnance jsem už dlouho nepotkala, zvlášť ne tak pokorné ke mě. Hodně krát jsem se setkala s docela pohrdavým a nepříjemným přístupem. Snad kvůli tomu, že jsem mladá?

 

Byla jsem ubytovaná v malém, ale útulném pokojíčku.

Pokoje mají pojmenované podle měsíců. Já měla květen

Po ubytování následovala procházka v krásném zámeckém parku, kde máte klidná místa na meditaci, četbu knihy.

Kdekoli na dokonale upraveném trávníku, si můžete poprosit o deku a dočíst svoji oblíbenou knihu. Mě se moc líbilo meditační místo, kde si člověk může sednout na lavičku, poslouchat tok vody a jen odpočívat.

Možná si říkáte, co je tak výjimečného si sednout na lavičku a poslouchat vodu a dívat se na stromy. Věřte mi však, že někdy Vás ten život v Praze tak semelete, že takový klid je přesně to co vaše duše potřebuje.Když budete pokračovat zámeckými zahradami, jistě také narazíte na Biotop, vířivku a saunu. Saunu jsem tentokrát nevyužila, ale na podzim a v zimě to bude mé oblíbené místo.

No a co Vám budu povídat. U bio topického bazénu jsem společně s magazíny strávila zbytek odpoledne.


Pro 20% slevu, můžete při objednávání použít kód vanessx20

 Další ráno bylo kouzelné. Jistě už jste seznámeni s mojí velkou slabosti pro bohaté snídaně, a co teprve,  když ty snídaně jsou v královském stylu?

Byl tam i můj oblíbený kaviár! No, byla jsem v ráji.

Miluji pomalá rána. Prostě už mám svoji rutinu, takže jsem si vychutnala tu královskou snídani plnými doušky šampaňského.Baví mě objevovat krásu Česka a českým měst. Mě samotné přišlo trošku zvláštní, že cestuji všude po zahraničí a neznám vlastně krásy naší země. Tento rok to celkem doháním, ale nebylo by toho, bez skvělého parťáka. Ostatně vše je o lidech. Takže v konečném důsledku nezáleží kde, ale s kým. O to víc jsou však vzácnější momenty na krásných místech, se skvělými lidmi. Víte co tím myslím?Po snídani jsme tedy vyrazili do Poděbrad, které odtud jsou 20 km.

Byla jsem překvapená. Krásné lázeňské městečko. Procházeli jsme se celkem dlouho, až nám vyhládlo.

Pokud tam budete, zajděte do Café Oliver. Byla jsem tam moc spokojená s jejich nabídkou jídel a vín. Mají širokou nabídku salátu, ale nebojte, dáte si tam i dobrý burger.

Může vás také zajímat

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 10. VÝHRA (KETT’S CANDLES)

Pěknou sobotu! Na jednu z vás už ve velké předvánoční soutěži čeká tato úžasná vonná svíčka od Kett’s Candles. INFO O VÝHŘE: Malá svíčka v kobaltově-lesklém provedení ROMANTIC PEONY. Tato rozkošná, pudrová vůně je tou pravou volbou pro všechny romantické duše a snílky. Bude vás hýčkat a rozmazlovat něžným aroma pivoněk. Svíčka je […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže vonna svickavonna svicka