• Úvod
  • Blogy
  • PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ O 33 DÁRKŮ (I PRO DĚTI)
Sdílejte s přáteli

Je to tu! S velkým nadšením vyhlašuji obří předvánoční soutěž roku 2018! Jestli mě sledujete déle, víte, že ji pořádám už 4. rokem a zatím se mi daří ji dělat čím dál tím lepší (pro vás). Tím míním to, že dárky jsou dle mého čím dál hodnotnější a takové, které vám můžu doporučit a jsem z nich opravdu nadšená. Jako poděkování za vaši celoroční podporu, komentování mých příspěvků i videí a jednoduše, že jste tu se mnou. Během celého listopadu vám rozdám 33 dárků od firem a značek, která mají loga níže. Budou to věci z kosmetiky, módy, šperků, knih i nějakých spotřebičů a vůní do domácnosti. Nezapomněla jsem i na nejmenší, pro ně budu mít obří dětskou výhru (jehož hlavním sponzorem je e-shop Lavly a přírodní kosmetika Nobilis Tilia). Máte se fakt na co těšit!

Proč se teď nedozvíte, co vyhrajete konkrétně? Chtěla jsem, aby tato soutěž byla jiná. Začala jsem ji dělat v prosinci, jako takový adventní kalendář, kdy si každý den jedna z vás otevře jednu výhru. A stejně jako v adventním kalendáři neznáte jeho přesný obsah, i tady vám zůstane skrytý. Nápovědou vám jen mohou být jména těch značek, které výhry věnovaly a já jim za to moc děkuji!

VÝHRY VĚNOVALY TYTO ZNAČKY A FIRMY:

PODMÍNKY ZAPOJENÍ DO SOUTĚŽE:

1. Sledujte můj blog a v lepším případě odebírejte články emailem.

2. Mějte follow mého IG účtu @mamoustylove (pokud ho náhodou nemáte, tak alespoň mějte LIKE u mé facebookové stránky Mámou stylově – ZDE.)

3. Sdílejte tuto soutěž – buď přes Váš FCB profil nebo přes Instagram s #VanocniSoutezMamouStylove2018 a napište mi sem dolů do komentáře, kde a pod jakou přezdívkou jste ji sdíleli. Je potřeba, aby to bylo veřejně a mohla jsem to dohledat (alespoň během toho listopadu). 

4. Pod tento článek přidejte komentář a prozraďte mi v něm, kde mě nejvíce sledujete (jestli tady na blogu, Instagramu, Youtube nebo Facebooku). Sice to většinou děláte, ale přeci jen zdůrazňuji: komentáře se všemi potřebnými informacemi k zapojení, přidávejte sem na blog, ne na FB ani jiné soc. sítě. Potřebuji je mít na jednom místě, aby v tom nebyl zmatek. Děkuji

*Komentáře musím schvalovat ručně, proto někdy trvá déle, než se tu objeví, tak prosím nekomentujte vícekrát, určitě se zobrazí. Moc děkuji.

5. Do komentáře mi uveďte, jestli máte zájem i o dětskou výhru.

6. Nezapomeňte také na svůj email, na kterém budete k dispozici!

7. Můžete se přihlásit i k odběru mého Youtube kanálu, bude tam probíhat extra soutěž, která bude stát za to

Během listopadu vylosuji postupně 30 hlavních cen,1 bonusovou, 1 dětskou a 1 extra v mém Youtube videu. Výhry budou vyhlášeny v samostatných příspěvcích na blogu (kromě té na Youtube) a výherkyně budou kontaktovány emailem. Pokud se vylosované nevyjádří ke zprávě do 3 pracovních dnů, losuji náhradní výherkyně. (Píšu to v ženském rodě, ale zapojovat se mohou i muži ). Je to z důvodu, aby tu dárky zbytečně nečekaly a mohly ihned putovat za vámi. Zapojit se je možné do 31. 10. 2018. Když se zapojíte později, také vás do slosování přidám, ale budete mít menší šanci na výhru. Poslední cenu budu losovat 30.11. 2018 a tímto datem i soutěž končí. 

Může vás také zajímat

OOTD | šaty x 4

1

Krásný den! Dnes mám pro vás rovnou 4 outfity, ve kterých vám ukážu mé oblíbené šaty, které se mnou cestovaly na dovolenou. Za všechny moc děkuji ZOOTu, kde teď navíc až do nedělní půlnoci probíhá sleva 50% na vše po zadání kódu TOHLENENIVTIP. Já si asi taky udělám ještě radost nějakým letním kouskem a třeba ho tím konečně přivolám

hnědé oversize košilové šaty Vila Linnan (bohužel vyprodané)
1..
1.

modré...

Číst více
lenlen maledivymaledivy ootdootd outfitoutfit Zoot czZoot cz

JAK NOSIT LETNÍ BÍLÉ ŠATY NA 7 ZPŮSOBŮ / VIDEO

Další fashion video. Tentokrát jsem zkombinovala na několik způsobů obyčejné bílé šaty, které určitě unosíte na jaře i v létě. Odebírejte můj kanál: http://bit.ly/odebirej_mamou_stylove OBLEČENÍ: + Bílé midi šaty: http://bit.ly/2Q0rV2F + Béžová crossbody kabelka: http://bit.ly/2vGxPwr + Černé sandály na klínku: http://bit.ly/2WsKjnb + Bílé lněné pruhované sako: http://bit.ly/2Wwld6S + Bílý pásek s […]

Číst více
Módní inspiraceMódní inspirace Oblékám seOblékám se šatyšaty VideaVidea videovideo

Medik8: Glow Oil s vitamínem CNevím jak vy, ale já na večer nejraději aplikuji na pleť olejíčky. Tento s názvem Glow Oil od britské značky Medik8 obsahuje směs dvanácti přírodních esenciálních olejů, kterým vévodí olej z damašské růže, listů skořice i vitamín C. Právě ten pleť chrání před ultrafialovým zářením, zlepšuje texturu pleti a redukuje jemné linky. Především umí pokožku pořádně projasnit. Tento produkt je stabilní...

Číst více
medaprexmedaprex medik8medik8 pleťpleť recenzerecenze