• Úvod
  • Blogy
  • Přirozený makeup a jednoduché líčení očí || Estée - BeautyBlogerky.cz
Přirozený makeup a jednoduché líčení očí || Estée Lauder
Sdílejte s přáteli
Jak už všichni určitě víte, dnes je den mých narozenin :)) a já si pro vás připravila článek s jednoduchým a hlavně přirozeným líčením. Navíc je to tak trochu one brand tutorial, protože ačkoliv o svých oblíbených produktech mluvím velmi často, ne vždy mám čas je nafotit v akci, a tak to dnes napravím. Alespoň trochu. :)
 

Přirozené líčení jsou pro mě hlavně krémové produkty, lépe se do sebe zapracují a nevrství se zbytečně na sebe, jako je to u pudrových produktů. Je pravda, že krémové produkty nepoužívám zas až tak často, ale pokud mi jde o rychlý a fresh makeup, rozhodně sahám právě po nich. Dnes tedy bude v hlavní roli Estée Lauder, v čele s mým nejoblíbenějším makeupem Double Wear Stay In Place Makeup.

 

PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER

 

Jako první jsem použila *rozjasňující bázi pod makeup The Illuminator, která je spíše krémová a vůbec není silikonová, což ve většině případů preferuji. Báze opravdu pleť rozzářila a rozzáření si zachovala i po nanesení spíše matnějšího makeupu, což je velmi dobře vidět na fotkách. Hned na bázi jsem pod oči a na vršky lícních kostí nanesla *krémový rozjasňovač Genuine Glow Eyelighting Creme v odstínu číslo 02  (článek), abych pleť rozzářila ještě o trochu víc.

Přes bázi jsem nanesla flat top štětcem Double Wear Stay-in-place makeup (tady a tady) v odstínu 2W2 Rattan, který jsem dobře zapracovala. DW se mi lépe nanáší štětcem, než třeba Beauty Blenderem. Efekt na pleti dělá moc pěkný a slušně kryje. Nejlepší je na něm hlavně výdrž a pokud se bojíte, že si nebude rozumět s se suchou pletí, z fotek vám bude asi jasné, že to tak vůbec být nemusí.

Na vršky tváří jsem dala *tvářenku v tyčince Genuine Glow v odstínu Peachy Keen a dobře ji zapracovala. Má pěknou růžovo broskvovou barvu s velmi mírným zlatým leskem. Výhodou krémových tvářenek je, že i když to s nimi přeženete, stačí vzít znovu do ruky štětec na makeup, nebo houbičku a vše přirozeně zapracovat a rozmazat do pleti. Na lícní kosti jsem nanesla přes makeup a tvářenku opět trochu Eyelighting Creme rozjasňovače, pro ještě větší lesk. Trochu jsem dala i na střed nosu a nad nejvyšší bod obočí. Případné vykukující nedokonalosti jsem překryla korektorem Estée Lauder Double Wear v odstínu 2W a dala kapičku ještě i pod oči.

 

PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER

 

PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER

 

PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER

 

Jako podklad pod oční stíny jsem použila bázi s příjemnou meruňkovou barvou Double Wear Eyeshadow Base. Je pocitově tužší a hůř se roztírá (nejlépe to jde prsty), za to pak dokáže udržet stíny celý den a díky své barvě rozjasňuje a mírně sjednocuje víčko. Následně jsem, po lehkém zaschnutí báze pod oční stíny, sáhla po paletce stínů Victoria Beckham x Estée Lauder, kterou ještě uvidíte v luxusních objevech za minulý rok. 
Na líčení očí jsem použila čtyři stíny z paletky - nejsvětlejší zlato béžový, zlato hnědý, vínový a tmavě zelený. Nejsvětlejší přes celé víčko, zlato hnědý do ohybu, vínovým jsem ztmavila vnější koutek a tmavě zeleným, skoro až tmavě šedo-zeleným jsem udělala rozmazanou linku na horním i spodním víčku. Tu jsem skončila zhruba ve dvou třetinách oka. Nechci si zbytečně zavírat oko tím, že bych tmavou bravu dávala až k vnitřnímu koutku. Vše jsem důkladně rozmazávala a ztrácela, aby byl výsledný efekt opravdu kouřový.
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
Pro mě celkem netradičně jsem nepoužila ani bronzer, ani pudr, na druhou stranu, změna je život a já navíc doma nemám tyto dva produkty od značky Estée Lauder a nechtěla jsem příliš porušit mono brandčlánek. :) Double Wear makeup se navíc podle mě ani pudrovat nemusí a to ani přesto, že pod něj dávám rozjasňující bázi. Samozřejmě jsem si ale nemohla odpustit rozjasňovač a ten jsem vybrala jak jinak než z VB kolekce - Modern Mercury highlighter. Kromě očních stínů je to také jediný pudrový produkt, který jsem použila. Obešla jsem se i bez pudru, abych pleti nechala ten zdravý lesk a jas.
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
Jako rtěnku jsem vybrala *Pure Color Envy Ombre v odstínu 02 rose + rebel. Kterou jsem na rtech prostě smíchala. Krémové rtěnky Estée mám moc ráda a tahle nebude výjimkou. Barvu si můžete namíchat, nebo použít jen jednu stranu. Můj smíchaný odstín já krásná světlá růžovo meruňková barva. Jako ombré jsem ji sice nanášet nezkoušela, ale třeba se k tomu někdy dostanu. :) Barvy jsou si ovšem poměrně dost podobné, tak si nejsem jistá, jak výrazný efekt bude vidět na rtech.
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
PŘIROZENÝ MAKEUP A JEDNODUCHÉ LÍČENÍ OČÍ || ESTÉE LAUDER
Na obočí mám pouze Gimme Brow v odstínu 1 od Benefitu (a stále jsem z něj spíš rozpačitá) a ačkoliv bude nejspíš pro většinu z vás moje obočí na fotce už vyloženě neupravené, ve skutečnosti vypadalo naprosto normálně. Hold když chcete nosit přirozené obočí, nefoťte ho zblízka. Není vyplněné ani dokreslené, pouze pročesané. Takhle mi roste a takhle ho nosím. ;-) Řasenku jsem zkoušela YSL, protože nikde nemohu najít miniaturu Estée Lauder Sumtuous, kterou jsem plánovala použít... :) Produkty, které jsem dostala ať už jako poděkování za spolupráci, nebo k recenzi, jsou označeny v článku hvězdičkou.
Na závěr bych chtěla říct, že Double Wear není jen a pouze na mastnou a problematickou pleť, jak si mnoho lidí myslí. Mně sedí po celý rok a dá se z něj udělat příjemný makeup i pro pleť suchou. Stačí jen použít vhodný hydratační krém, bázi, nebo do makeupu přimíchat kapku nějakého pleťového oleje. Výsledný look je myslím přirozený celkem zjevně, samozřejmě kromě očí, bez kterých nechodím ven. :) Dejte mi vědět, jak se vám líbí! L.

Může vás také zajímat

Jalupro: Gel Lash Enhancer
Naše řasy slouží k tomu, aby chránily oči a absorbovaly znečisťující a dráždivé látky. Jsou to vlasy, které mají třístupňový životní cyklus a to stejný jako mají vlasy na hlavě, avšak je v porovnání s ním velmi krátký. Naše řasy vydrží na očích jeden až devět měsíců. Po čtyřicítce se stávají tenčí a řidší a jejich počet klesá. Jsou neustále vystavovány tření a tlaku a to především kvůli líčení a...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz intermedexintermedex jaluprojalupro očioči recenzerecenze

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist