• Úvod
  • Blogy
  • Pro mámy» Moje vychytávky na kočárek
Sdílejte s přáteli

Jestli jste viděli tento můj vlog, tak tyto vychytávky na kočárek pro vás nejsou asi žádnou novinkou. Rozhodla jsem se ale o nich udělat ještě krátký post. Jak víte, máme kočárek Valco Baby Snap 4, se kterým jsem maximálně spokojená. Ale i tak jsem si ho chtěla vyparádit ještě k obrazu svému. Respektive pro každodenní transport Stelinky, její pohodlí a udržení nějaké čistoty kočárku jsem doobjednala ještě pár maličkostí.

vychytavky kocarek_1

Určitě základní věcí, kterou jsem hned do kočárku přidělávala, byl letní fusak. Mám už starší po divošce, pěkný a podobný tomu našemu seženete třeba TADY. Lze jej rozepnout a použít i jen jako vložku do kočárku. Chrání to kočárek před ušpiněním a taky když se venku ochladí, tak se do něj dítě může zachumlat.

Další věcí, kterou jsem řešila, byla ochrana držátek. Celkem mi totiž vadilo, že to pěnové držátko bude časem ohmatané a hlavně, třeba v létě, když se mi potí ruce, tak se úplně necítím dobře, když chytám kočárek. Takže jsem hledala nějakou ochranu na ně a naštěstí mě zachránil obchod Feedo.cz, kde tyto tzv. citygrips prodávají. Jsou na suchý zip, dají se lehce sundat a vyprat. Takže mi to přijde skvělé hygienické řešení.

vychytavky kocarek_2

Spolu s ochranou rukojeti kočárku jsem hledala něco na madlo, to zase aby ho neupatlala Stelinka. To jsem našla na Fleru, sedí přímo na to od kočárku Valco a líbil se mi i ten jeho puntíkatý vzor

A jako poslední věc, kterou mám na kočárku vždy při ruce je krabička na sušenky Snack Box od Mam baby. Mám ji pověšenou na popruhu od tašky na kočárek. Stelinčina ručička se dostane pěkně dovnitř a její výhoda je, že se dá i úplně otevřít a použít ji jako běžnou misku, třeba i na přesnídávku, když je nejhůř. My v ní ale nosíme ty sušenky, které nás pravidelně zachraňují, když jsem venku a chytne nás hladová.

Co vám nesmí chybět na kočárku, máte taky nějaké své vychytávky a doplňky?

 

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze