• Úvod
  • Blogy
  • Prodlužovač řas Realash - po 1. měsíci - beautyblogerky.cz
Prodlužovač řas Realash - po 1. měsíci
Sdílejte s přáteli
Sérum, které slibuje až o 25% delší a o 84% hustější řasy jsem Vám již představila v tomto příspěvku. 

Dnes je to měsíc, co jsem sérum používala poctivě každý večer. Nanášela jsem jej každý večer jako tenoučkou linku na koříncích řas. 
Sérum je opravdu vhodné pro nositelky kontaktních čoček a citlivých očí, jako jsem já. I když se mi díky mé nešikovnosti dostalo do očí, nezpůsobilo to žádný problém, pocit štípání. Co mě překvapilo je fakt, že oči nejsou druhý den napuchlé, nebo zarudlé. Tuto negativní zkušenosti mám se sérem od Dermacolu, nebo chválené Taliky. 
Teď k výsledkům. Po 1 měsíci sérum slibuje zvětšení délky řas o 10%. Nečekejte zázraky hned druhý den, prvních změn jsem si všimla asi po 3 týdnech a to až po nalíčení řasenkou. Další prvotní postřeh byl, že mi začaly růst drobné řasy nad linií mých řas. V té době si začalo všímat mé okolí, že mám řasy krásnější. Nejdříve mi je pochválil muž (ano muž!), který si všiml, že mám řasy v určitém úhlu pohledu téměř k obočí. Další kompliment jsem dostala od mamky, která mi chválila jak mám řasy nádherně nalíčené. Řasy líčím stejným způsobem jako před používáním séra a používám k tomu Oriflame Wonder Lash řasenku. Až ve 4. týdnu jsem zaregistrovala více řas především ve vnějším koutku očí a především více řas, jsou opravdu hustší.

Fotografie před:
Fotografie po měsíci:Mohu tedy říct, že sérum opravdu něco dělá a těším se na finální výsledky po třech měsících! Sérum si můžete prohlédnout na webových stránkách realash.cz, kde si můžete přečíst více informací, nebo také odpovědí na spoustu zajímavých otázek.

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze