• Úvod
  • Blogy
  • Prudlužovač řas Realash - beautyblogerky.cz
Prudlužovač řas Realash
Sdílejte s přáteli
Dnes bych Vám chtěla představit vyživující sérum na růst řas. Tento malý zázrak slibuje o 25% delší a  o 84% hustější řasy. Jeho účinnost je vědecky ověřená a je oftalmologicky testován a tak zaručuje vhodnost a bezpečnost i pro citlivé oči, nebo nositelky kontaktních čoček, jako jsem já. Také bylo k volnému prodeji jako jediné schváleno organizací FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv).

 

Sérum okamžitě proniká do hloubi řas, které regeneruje a zlepšuje jejich strukturu. Dodává pružnost a zabraňuje lámání a předčasnému vypadávání.

 

Realash se používá jednou denně a to většinou před spaním. Nanáší se jako tenoučká linka na kořínky řas. Toto 3 ml balení vydrží kolem 4 až 5 měsíců a stojí 1 110 Kč. Pokud nebudete spokojené, je tu možnost vrácení peněz.

 Vždy jsem toužila mít řasy jako mrkací panenka a stále si myslím, že okaté ženy jsou ty nejhezčí. Dnes je tedy den první aplikace, kdy vám ukazuji fotografie mých řas před prvním nanesením produktu. Řasy jsou zde nenalíčené a nenatočené. Jak vidíte myslím si, že patřím do normálu, nemám za co bohu děkovat, ale ani na co si stěžovat s řasenkou dosáhnu poměrně dobrých výsledků, ale delší a hustší řasy by mi nevadily.Osobně si myslím, že největší problém mám s hustotou a to jak u řas, obočí tak i vlasů, v tom mi naděleno nebylo, tak uvidíme co s tím Realash udělá!
Své první postřehy a další fotografie Vám přinesu po 4 týdnech, kdy by měly být zaznamenány první výsledky a řasy by také měly být o 10% delší.

 

Sérum si můžete prohlédnout na webových stránkách realash.cz, kde si můžete přečíst více informací, nebo také odpovědí na spoustu zajímavých otázek.

Máte zkušenost se sérem na prodloužení řas, popřípadě znáte nějaké babské triky?

 

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze