• Úvod
  • Blogy
  • Purity Herbs: Eye Cream - beautyblogerky.cz
Purity Herbs: Eye Cream
Sdílejte s přáteli
Dnes pro Vás mám recenzi přírodního očního krému značky Purity Herbs. Jedná se o islandskou firmu, která vyrábí přírodní kosmetiky s výražky z léčivých islandských bylin. Oční krém slibuje předcházení drobným vráskám a tmavým kruhům pod očima. Obsahuje bylinné výražky a esenciální oleje, které pomáhají redukovat oční otoky a minimalizovat tvorbu vrásek. Jednou z hlavních přísad je olej z pšeničných klíčků, jenž má vysoký obsah vitamínu E. Když se podíváte na složení (tady), musíte uznat, že je dokonalé, opravdu plné samých prospěšných látek. Krém samozřejmě není testován na zvířatech.
Jako první vyzdvihnu balení. Krém z nádoby dostáváte díky stlačení víčka, přičemž si velikost "oříšku" krému sami dávkujete. Tento systém oceňuji především kvůli hygieničnosti a snadné aplikovatelnosti. Krém je hutnější konzistence, avšak překvapilo mě, jak trošku ho stačí a jak rychle se vstřebává bez zanechání mastného pocitu. Troufám si říct, že tenhle krém je jeden z nejlepších, které jsem vyzkoušela a opravdu mi sedí jako poklička na hrnec. Příjemně a jemně voní po bylinkách, pokožku očního okolí nijak nedráždí. Pleť je hydratovaná, krásně vyživená a cítí se fajnově. Používám jej především večer, ale občas i ráno a nemohu si jej vynachválit. Produkt seženete na stránkách Zdraví z Islandu a to zde za cenu 494 Kč, která si myslím dopovídá krému z takovýchto ingrediencí a v této kvalitě, navíc produktu stačí opravdu troška. Osobně jsem z produktu nadšená a vřele jej doporučuji!

Jaký oční krém je Váš nejoblíbenější?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys