• Úvod
  • Blogy
  • Random post | estetická klinika | Vysoká škola | Vaše dotazy
Sdílejte s přáteli

Pokud je čtvrtek malý pátek, tak dnes je čas na shrnutí týdne.

Přišla jsem na chuť trench coatům, takže je v posledních dnech nosím fakt často.  Teď na jaře je na to ideální počasí a velkou výhodou je to, že zakryje spoustu problematických partií.


Tenhle je konkrétně Guess Marciano, který má odepínatelný rukávy díky knoflíkum.
Pondělí mám naštěstí volno ve škole, takže je to den kdy můžu pracovat, věnovat se blogu a chodit na schůzky.

Moje ráno začalo v Petraclinic !  Pokud si pamatujete, tak jsem i před rokem tuhle kliniku estetické medicíny navštěvovala (článek zde). Už před dvěma měsíci jsem tam byla na radiofrekvenci a teď jsem se hecla a rozhodla jsem se jít na laserovou epilaci.

Pokud budete mít zájem, na konci všech sezení shrnu celý proces. Zmíním zda to bolí/nebolí, jestli ošet  funguje/nefunguje  a dá se chlupů opravdu zbavit).  Pokud Vás to bude zajímat, mám možnost domluvit pro mé čtenářky zvýhodněný balíček, tak se určitě neostýchejte mi nechat na blogu/či Instagramu odezvu!Večer jsem šla na setkání s Beauty blogerkami. Skvělá akce, kdy kromě poznávání nových beuty značek poznáváte i ostatní Beauty blogerky taky u nás.

Kromě toho, že jsem se tam konečně setkala s Alenkou ze https://schoolofstyle.blog/, svoje cestovní vychytávky představil LUSH. 
 Dream cream na ruce nádherně voní a hydratuje. 
Boom tabletky slouží místo zubní pasty - stačí rozkousat a vyčistit si zuby klasickým způsobem. A bílá "makronka" je medový šampón na vlasy, s hydratačními účinky. Ten je skvělý na cestování! Vydrží až 70 umytí. Je lehký a skvělým benefotem je, že vám nevyteče v kufru. ️Další dny v týdnu jsem buď byla na schůzkách, nebo jsem se učila do školy. Příští týden mi začíná zkouškové období na vejšce  škole. Takže tento týden probíhalo finišování projektů a zápočtové testy. Nebudu lhát, mám z toho celkem nervy, ale na druhou stranu jsem vážně ráda za to, že jsem si našla zrovna tuhle školu. Studuji to co mě zajímá a už na přednáškách vím, že to reálně použiju a jen plánuji kdy.

Mám pocit, že tento článek se profiluje spíš jako Q&A, ale přeci jenom chci s vámi budovat silnější komunikaci. Na Instagramu mi chodí nonstop dotazy na VŠKK – Vysoká škola kreativní komunikace. Jaké to tam je, zda mě to baví atd. Mohla bych tedy vytvořit článek, kdy bych zodpověděla na všechny dotazy.


Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže