• Úvod
  • Blogy
  • Revlon Ultra HD Gel Lipcolor - BeautyBlogerky.cz
Revlon Ultra HD Gel Lipcolor
Sdílejte s přáteli
Protože rtěnek není nikdy dost, v dnešním článku mám pro vás recenzi na dvě nov rtěnky značky Revlon z řady ultra HD. Na první pohled zaujmou svým tvarem a na ten druhý svou zajímavou konzistencí. Rtěnky jsem posledních pár týdnů poctivě testovala a tak se dnes dozvíte, jak si vedly a co si o nich myslím.
Rtěnky Revlon Ultra HD  Gel Lipcolor seženete ve Fann parfumerii - tady, kde zrovna (celý červen) probíhá festival péče a líčení, během kterého je 20% sleva na celý sortiment. Běžná cena je okolo 270,-. Mimo to můžete značku Revlon sehnat i v drogeriích Rossmann.
Začnu balením, které je pro rtěnky netypické, byť ne ojedinělé. Setkala jsem se s mnoha názory, že mají rtěnky bezvadný tvar a hezký obal. Já se musím přiznat, že zrovna balení není to, co by mě na rtěnkách uchvátilo. Osobně se mi rtěnky nanášejí dobře jak z klasické rtěnky, tak i ze rtěnky tohoto tvaru. Je ale pravda, že čím menší plocha rtěnky, tím pravděpodobněji nebudete potřebovat na aplikaci zrcátko. Obal jako takový je plastový, ale vypadá pevně a víčko perfektně drží. Luxusní design ale samozřejmě nečekejte. 
Pigmentace rtěnek je velmi příjemná, nicméně mám dva spíše světlejší a nenápadnější odstíny a tak je pro plnou barvu potřeba rty přejet víckrát, v čemž nevidím problém. Viděla jsem, že tmavší a výraznější odstíny to takto nemají a jsou pigmentované stoprocentně už po jednom přejetí po rtech. Rtěnky mají gelovo-krémovou konzistenci a obsahují i kyselinu hyaluronovou, která pomáhá hydratovat rty. Pocitově jsou rtěnky lehké, velmi příjemné a co mohu stoprocentně potvrdit, je hydratace rtů. Ani po celém dni jsem neměla pocit vysušených rtů a i když po pár hodinách rtěnka zmizí, rty zůstanou hydratované a nezačnou se okamžitě vysušovat. 
REVLON
I díky tomu musím říct, že jsem si rtěnky oblíbila. Kombinace příjemné textury, hydratace a na aplikaci nenáročných odstínů ze rtěnek dělá ideálního adepta na rtěnku v kabelce, kterou můžete použít kdykoliv během dne a bez problémů ji poupravit. Pokud navíc vezmu v potaz cenu rtěnek, rozhodně stojí za povšimnutí, protože za necelé tři stovky máte produkt, který funguje a navíc nezruinuje vaši peněženku.
Obecně platí, že čím je na rtech rtěnka příjemnější, tím méně drží a tak je tomu i v tomto případě. Pokud nebudete jíst ani pít (a moc mluvit :))), rtěnka vydrží bez problémů několik hodin, pokud si ovšem dopřeje kávu, nebo sníte svačinu, větší část rtěnky se setře a budete ji muset aplikovat znovu. Což jak sami víte, rozhodně není myšleno jako negativum, protože to je úděl drtivé většiny krémových/gelových a hlavně hydratačních rtěnek - nic se nevpíjí a matně nevysušuje, aby dlouho držely. A jak už jsem zmiňovala v odstavci nahoře, díky jednoduchosti aplikace a úzkému tvaru není problém přetírat rty několikrát denně, případně po každém jídle. 
REVLON
REVLON
Odstíny jsem od českého zastoupení dostala dva, nádhernou světlou krémově růžovou s podílem bílé - 720 HD Pink Cloud a pěknou světlou korálově růžovou, která v tubičce vypadá tmavší a červenější, než se ukazuje na mých rtech - 740 HD Coral. Co jsem se dívala na recenze ostatních blogerek, odstíny jsme dostávaly různé a dva, které jsem obdržela já, jsou přesně můj šálek kávy. Pokud se vám ale líbí spíš červené, fuchsiové, nebo nude, najdete v nabídce i ty.
Pokud sháníte rtěnku za velmi rozumnou cenu, dáváte přednost komfortu a nemůžete vystát vysušené rty, rtěnky Revlon Ultra HD Gel Lipcolor vám rozhodně mohu doporučit. S velkou pravděpodobností vám bude vyhovovat i jejich tvar, díky kterému se rtěnky jednoduše nanáší a mně osobně se moc líbí i výběr odstínů. Jen bych se tedy zašla podívat na rtěnky spíše osobně, protože vyobrazení barev třeba ve Fann eshopu mi nepřijde příliš věrné. :) Jak se vám rtěnky líbí? Máte je? Krásný den! L.

Může vás také zajímat

Jalupro: Gel Lash Enhancer
Naše řasy slouží k tomu, aby chránily oči a absorbovaly znečisťující a dráždivé látky. Jsou to vlasy, které mají třístupňový životní cyklus a to stejný jako mají vlasy na hlavě, avšak je v porovnání s ním velmi krátký. Naše řasy vydrží na očích jeden až devět měsíců. Po čtyřicítce se stávají tenčí a řidší a jejich počet klesá. Jsou neustále vystavovány tření a tlaku a to především kvůli líčení a...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz intermedexintermedex jaluprojalupro očioči recenzerecenze

Pastelové barvy a teplý podzim? Není to zas taková paráda, jak se může zdát/ OUTFIT

Musí říct, že tento podzim je pro mě hodně netypický. Nosím totiž na mé poměry až moc světlých tónů a hlavně ty pastelové – jako na jaře. Možná jsem pomatená i z toho počasí, nebýt těch nádherně oranžově a červeně zbarvených listů, řekla bych, že máme květen. Jen si to […]

Číst více
Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Decor wishlist | ložnice

wish


Krásný den! Jelikož aktuálně zařizuju celý byt, slíbila jsem Vám na toto téma spoustu článků a dnes přicházím s prvním z nich. Skládání wishlistů mě hrozně baví a hezky si udělám pořádek v tom, co se mi líbí a jaký styl je mi nejbližší. Vidím, jak jednotlivé kousky fungují s ostatními a udělám si hezkou představu o celkovém výsledku. Jako první jsem tedy dala dohromady seznam věcí, které by se mi...

Číst více
bella rosebella rose decordecor JyskJysk vemzuvemzu wishlistwishlist