• Úvod
  • Blogy
  • Revlon Ultra HD Matte Lipcolor || recenze - BeautyBlogerky.cz
Revlon Ultra HD Matte Lipcolor || recenze
Sdílejte s přáteli
Trochu se zpožděním, ale přece jen vám dnes přináším recenzi na tekuté rtěnky Revlon, jejichž představení jsem se zúčastnila s několika dalšími blogerkami (a blogerem :)). Bylo to těsně před naším odletem na dovolenou na Havaj a pak Vánoce a najednou je leden a já mám tak trochu černé svědomí, že mám takový skluz. I tak ale doufám, že si dnešní článek užijete!
 
V listopadu tedy Revlon uvedl na náš trh matné tekuté rtěnky Ultra HD Matte Lipcolor, které vlastně nejsou zas až tak matné. Ve skutečnosti jsou jen sametové a do zcela matného finishe zaschnou až po několika hodinách nošení. Čímž se rovnou dostávám k jejich pro mě největšímu plusu, kterým je výdrž. Ačkoliv rtěnky nejsou zcela matné a poměrně dlouhou dobu se obtiskují, na rtech mi barva vydrží několik hodin. Bez problémů přežijí zhruba tři hodiny a další dvě (a někdy i déle) jsou na rtech ještě stále vidět. Barvy samozřejmě nejsou tak výrazné jako na začátku, mírně blednou a stávají se přirozenějšími. Obtiskování je hlavně problém první půl hodiny, jakmile si setřete/obtisknete přebytečný produkt ze rtů, zůstane jen velmi tenká vrstva barvy, která opravdu drží.
Množství stačí velmi malé. Silná vrstva zasychá pomalu a občas se mi stalo, že jsem si rty během schnutí rozmazala. Slabší vrstva také vypadá mnohem více matně, než vrstva silnější. Navzdory deklarovanému příjemnému pocitu, který potvrdila i většina ostatních testujících, moje rty vysušují a stahují a to po celou dobu jejich zasychání. Jakmile zaschnou, pocit suchých rtů se minimalizuje. Doporučuji proto nanášet opravdu jen slabounkou vrstvu, aby rtěnka zaschla co nejdříve a vás zbytečně netrápila. Pozitivní zprávou je, že jsou rtěnky opravdu velmi dobře pigmentované, takže i slabá vrstva bohatě stačí. Pokud vám mírné vysušování u tekutých rtěnek nijak extra nevadí, nebo na něj netrpíte, nejspíš na Ultra HD Matte Lipcolor neshledáte v tomto ohledu žádnou velkou chybu, Já pod ně raději vždy dávám balzám. Jsou sice ještě o trochu méně matné, ale za to o nich nevím. 
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
Pigmentace je perfektní u všech třech mých odstínů a na jedno namočení aplikátoru si namalujete kompletně celé rty bez šmouh a pruhů. S aplikátorem se mi pracuje dobře a nabírá tak akorát produktu. Konzistence je něco mezi krémovou a pěnovou, ale zbytečně se nevrství, naopak se dobře roztírá. Posledním bodem, než se vrhneme na odstíny, je vůně rtěnek. Jestli nejste na sladce umělé, nadšené z vůně asi nebudete, ale já jsem spokojená. Vůně má být mangovo vanilková a mně se moc líbí. Pro představu, trochu mi připomíná tekuté rtěnky Milani.

Tekuté rtěnky Revlon Ultra HD seženete v parfumerii Fann za 274,-, což je podle mě cena velmi příjemná. 
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
Odstínů je celkem sedm a musím říct, že zrovna výběr barev je opravdu moc pěkný a moc se mi líbí ty, které jsem dostala na testování.
600 HD Devotion středně růžová s nádechem do malinova
620 HD Flirtation klasická korálová růžová
630 HD Seduction neutrální hnědá nude barva
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
Ultra HD Matte Lipcolor 600 Devotion
Ultra HD Matte Lipcolor 600 Devotion
Ultra HD Matte 620 Lipcolor Flirtation¨
Ultra HD Matte 620 Lipcolor Flirtation¨
REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR
Už jste tyhle matné rtěnky zkoušeli? A co říkáte na jejich finish? Já hodnotím kladně především výběr odstínů a velmi slušnou výdrž, která je, vzhledem k tomu, že rtěnky nezasychají, vysoce nadprůměrná. Za to mi docela vadí ta půl hodina vysušování. Vyzkoušela jsem, že čím méně rtěnky nanesu, tím je to snesitelnější. Na druhou stranu, dělat by to nemuseli vůbec, znáte to. :) Dejte mi vědět, jak proti vysušování rtů tekutými rtěnkami bojujete vy! L.

Může vás také zajímat

GRWM & JAK SI ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ + SOUTĚŽ / VLOG

V novém videu se líčím před kamerou a povídám o tom, jak získat zdravé sebevědomí a sebelásku.  ODKAZY K VIDEU: + La Mer: https://fave.co/2B5SD2s + průhledný box na kosmetiku: http://bit.ly/2rvO11x + zrcátko Simplehuman: http://bit.ly/2rydg3b (20% sleva s kódem Mamoustylove20) + matující primer Paula’s Choice: http://bit.ly/2rvitsp + make-up Clarins: http://bit.ly/2yN5BSC + […]

Číst více
VideaVidea videovideo

Dubai | Photodiary

dubai


Krásný den! Po všech těch tipech na dárky tu mám pro vás opět článek z cest. S Haničkou jsme se ještě rozhodly v listopadu si o týden prodloužit léto a jako místo, kde se ohřejeme, jsme si vybraly Dubai. Dovolenou jsme pojaly naprosto odpočinkově, takže minimum práce, hodně jídla, hodně čtení a hodně vyhřívání se na sluníčku. Užijte si fotky! A pokud Vás zajímají články i z mých předešlých...

Číst více
Coya dubaiCoya dubai Drift beachDrift beach DubaiDubai MRLtravelsMRLtravels one and only dubaione and only dubai outfitoutfit Playa NomadePlaya Nomade the maine dubaithe maine dubai travel diarytravel diary travellingtravelling

Rozhodla jsem se být šťastná / OUTFIT

Že chci být v životě šťastná, jsem si stanovila už dávno. Ale znáte to, někdy to prostě není tak krásné, jak si to vysníte a někdy vás život srazí na kolena. Důležité ale je zase vstát, vztyčit hlavu vzhůru a znova si zopakovat, co jste si slíbili. Takže z mého […]

Číst více
motivacemotivace Můj stylMůj styl názornázor Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim růžovárůžová