• Úvod
  • Blogy
  • Rimmel - Salon Pro laky na nehty - beautyblogerky.cz
Rimmel - Salon Pro laky na nehty
Sdílejte s přáteli
Našla jsem ve své lakovací sbírce tři zástupce Rimmel Salon Pro laků na nehty a tak jsem je pro vás nafotila. Oficiální informace tvrdí, že se jedná o dlouhotrvající laky na nehty s gelovým efektem. Obsahují flexibilní Lycru, která zaručuje perfektní tvar, lesk a odolnost až na deset dnů. Kombinuje benefity pěti kroků salónní manikůry v jednom produkty. V této kolekci můžete najít šest odstínů navržených Kate Moss.
Dle mého názoru jsou to prostě obyčejné laky na nehty, žádné benefity jsem nepocítila. Musím jim pochválit, že se krásně nanášejí v jedné vrstvě a mají takový ten širší štěteček. Poměrně dlouho schnou, ale hezky se lesknou. Výdrž je naprosto běžná, tedy dva až tři dny. Bez slevy stojí 99 Kč.
306 Velvet Rose
702 Simply Sizzling

701 Jazz Punk z kolekce Kate Moss

Co vy a Rimmel laky? :-)

Může vás také zajímat

Tipy na dárky || Vánoční edice 2017

Tak jsem si uvědomila, že letos ty Vánoce trochu zanedbávám. Ani tak ne ty doma, ale spíš ty na blogu. Tak snad vám absenci vánočně laděných článku vynahradí aspoň trochu ten dnešní. Bude o dárcích, které jsem pořídila pro svou rodinu a kamarádky a něco málo navíc. :) Pokud náhodou víte, že ode mě nějaký ten dárek možná dostanete, prosím, abyste tenhle článek pro vaše vlastní dobro (a hlavně...

Číst více
NákupyNákupy Tipy na dárkyTipy na dárky VánoceVánoce
Soaphoria: Královské dentální sérum

Soaphoria: Královské dentální sérum

Možná pro Vás může být název tohoto produktu trochu matoucí, avšak věřte, že i přes sérum v názvu se jedná o zubní pastu. Já už nepoužívám jiné pasty, než přírodní a to proto, že se snažím vyhýbat sulfátům kde to jde a přeci jenom si myslím, že přes ústní dutinu už mohou způsobit více škody, než jen na ruce. Dále se mi na nich líbí, že díky absenci sulfátůnepění, není třeba neustále vyplivovat...

Číst více
fairychainfairychain zubyzuby

Nejlepší pleťové masky || NUXE, Glamglow, Bobbi Brown, Avéne

Pokud můj blog čtete již nějakou dobu, moje záliba v pleťových maskách vám jistě neunikla. Mám jich doma ve všech fázích roku minimálně dvě desítky, na všechny možné i nemožné problémy pleti a pro plnění jakýchkoliv jejích potřeb. :) Pravidelná maska alespoň jednou nebo dvakrát týdně dokáže udělat s mojí pletí skoro zázraky a rozhodně jejich používání nezanedbávám.


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Číst více
High-endHigh-end LékárnaLékárna ParfumerieParfumerie PéčePéče RecenzeRecenze