• Úvod
  • Blogy
  • Rimmel - Space Dust - beautyblogerky.cz
Rimmel - Space Dust
Sdílejte s přáteli
Mluví se hlavně o slavných pískových lacích od Gabriela Sallvete, ale né tolik o těch samých produktech od Rimmel. Space Dust jsou tedy laky s pískovou texturou, spoustou třpyteček a nebo miniflitříků. Jednou jsem ve slevě za 39 Kč (běžná cena 69,-) nabrala dva odstíny. Krásný stříbrný 007 Shooting Star a fialovostříbrný 006 Moon Walking.
Oba laky si nemohu vynachválit! Nanášejí se naprosto báječně širším hustým štětečkem. Nanesu první vrstvu na nehty jedné ruky a mohu hned nanášet druhou, jak rychle zasychají. Od té doby co zaschnou, se lak ani nehne. Vydrží nádherný i 10 dní a až po čtvrtém dnu se udělá nějaký malinký odchlipek na konečcích, který ale není ani vidět. Vidím tyhle laky laky dokonalé pro výlety, nebo třeba i dovolenou. Týden někde u moře bez odlakovače krásně zvládnou! Jediným mínusem je odlakovávání, které je prostě příšerné a zdlouhavé.


Na závěr bych Vám chtěla ukázat stránku ukaznehty.cz, jejíž zakladatelka mě oslovila s tím, zda bych Vám ji neukázala. Jestliže hledáte inspiraci a nevíte jak zrovna nehty nalakovat, určitě se vám bude tato sociální síť líbit. Najdete zde i různé tipy a triky, takže pokud jste lakovací nadšenci, určitě to bude něco pro vás.
 
Co vy a pískové laky? :-)

Může vás také zajímat

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 12. VÝHRA (SEBAMED)

Krásný začátek týdne! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček lékařské kosmetiky Sebamed. INFO O VÝHŘE: Výherní balíček obsahuje Sebamed produkty: Intimní emulze: Intimní emulze bez mýdla pro jemnou denní hygienu intimních míst s pH 3,8, které je vhodné pro přirozenou rovnováhu mikroflóry. Tělové mléko s Q10: Zvyšuje hydrataci, zlepšuje a obnovuje elasticitu a […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 sebamedsebamed SoutěžeSoutěže

Decor wishlist | koupelna

decor.jpg


Krásný den! Po minulém wishlistu dekorací do ložnice , jsem si připravila list věcí, které by se mi líbily do koupelny. Jestli si potrpím na některý z pokojů v bytě, tak je to právě koupelna a i ta u mě byla první místností, kterou jsem se jala vybavovat. Jaké kousky mě zaujaly a které už jsem si pořídila?

Tenhle kobereček jsem objednávala hned, jak jsem ho na stránkách Bellarose viděla. Klasické...

Číst více
bella rosebella rose HM homeHM home JyskJysk wishlistwishlist Zara homeZara home

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 11. VÝHRA (OLAPLEX)

Hezkou neděli! Dnešní výhrou ve velké předvánoční soutěži je balíček vlasové péče Olaplex (k dostání ve vybraných salonech). INFO O VÝHŘE: Mnoho žen zná problém s poškozenými vlasy po nešetrném barvení, trvalé či častém používání žehliček a kulem na vlasy. Následkem jsou křehké vlasy, které jsou náchylné k cuchání a lámání se. S novou […]

Číst více
olaplexolaplex Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže