• Úvod
  • Blogy
  • ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO - beautyblogerky.cz
ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO
Sdílejte s přáteli
Dnes pro vás mám připravené nákupy z Říma. V Římě jsem do obchodů nechodila, nestíhala jsem to, a především jsem nejela do Itálie za nákupy. Vždy jsem si našla chvilku na to prolítnout Sephoru k jejímu slevovému stojanu, když jsem měla to štěstí ji někde potkat. V Římě totiž byly začátkem července opravdu veliké slevy.
Jako první jsem si koupila tuto KIKO puntíkovanou rtěnku v odstínu 03 Tropical Juice, kterou jsem se zaúkolovala už doma a říkala jsem si, že si ji odvezu jako jediný suvenýr. Značka KIKO měla obchody po celém Římě a přirovnala bych ji k drogérkové značce asi na úrovni našeho Dermacolu, avšak s mnohem větší nabídkou. Rtěnka vyšla asi na 7 euro a měla jsem z ní velikou radost.
Mým druhým úlovkem je Rouge Pur Couture - Vernis Á Lévres, aneb lip tint od YSL v odstínu 25 Fuschia Neo-Classic, což je opravdu nádherná fuschiová barva, kterou jsme ve stojanu za pouhých 15 euro (dvojnásobek ceny "obyčejné" drogérkové KIKO rtěnky) nemohla nechat!
V další Sephoře jsem ulovila rtěnku MARC JACOBS opět za patnáct euro a to v odstínu 118 Roll The Dice. Nádherná barva a opravdu luxusní leskle černý obal, který je na magnetické uzavírání. Ve slevovém stojanu byly i jeho oblíbené stíny, bohužel v odstínech, které bych neunosila.


Třetím úlovkem byla rtěnka URBAN DECAY, která stála jen 10 euro, což je prakticky cena KIKO rtěnky. Mám ji v ostínu Obsessed a lituji, že jsem i jich nevzala více, protože víme, za kolik se u nás tyto rtěnky prodávají.

Nic jiného jem si z Říma už nepřivezla, avšak z těchto úlovků mám neskutečnou radost. Pokud tedy právě teď jedete do této metropole, určitě projděte Sephory, stojí to za to. Netřeba zmiňovat, že mají nabídku značky Marc Jacob, nebo třeba i Hourglass! Jezdíte do ciziny za nákupy, nebo spíš jako já za památkami?

A co jste si nakoupili vy? :-)

Může vás také zajímat

Fake it till you make it – chovejte se tak, jako byste to už měli / OUTFIT

Zákon přitažlivosti (law of attraction) – na tento pojem narážím v poslední době celkem často. Vlastně jsem ani nevěděla, že se tomu tak říká, ale zjistila jsem, že jsem ho nevědomky praktikovala už dlouho (bohužel někdy i ne v tom dobrém). A když se ohlédnu zpět, sama jsem důkazem, jak […]

Číst více
chanelchanel motivacemotivace Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit sakosako

6 věcí, které bych pro miminko pořídila znovu

Našemu Hugovi budou brzy tři roky, tak moc to letí! Nedávno jsem si prohlížela fotky z doby, kdy byl miminko, a přemýšlela, jaké že to vlastně bylo. Také jsem vyřazovala a posílala dál nějaké věci, které už nepotřebujeme. A postupně mě u toho napadlo napsat článek na téma – co […]

Číst více
miminkomiminko Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší

Top: březenUž jsem se vám pochlubila svou nádhernou a božsky voňavou svíčkou od Jo Malone? Myslím že ne, tak tady ji máte. Jestli chcete někoho podarovat luxusní svíčkou, sáhněte po britské značce Jo Malone. Tahle svíčka s vůní červených růží voní na metry i takhle zavřená a nezapálená. A to balení, to je nádhera!


Oblíbenou vůní v březnu se stala Dream Fearlessly od Mary Kay. Moc se mi líbí její skleněný...

Číst více
benefitbenefit jo malonejo malone mary kaymary kay saloossaloos the ordinarythe ordinary toptop top oftop of