• Úvod
  • Blogy
  • ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO - beautyblogerky.cz
ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO
Sdílejte s přáteli
Dnes pro vás mám připravené nákupy z Říma. V Římě jsem do obchodů nechodila, nestíhala jsem to, a především jsem nejela do Itálie za nákupy. Vždy jsem si našla chvilku na to prolítnout Sephoru k jejímu slevovému stojanu, když jsem měla to štěstí ji někde potkat. V Římě totiž byly začátkem července opravdu veliké slevy.
Jako první jsem si koupila tuto KIKO puntíkovanou rtěnku v odstínu 03 Tropical Juice, kterou jsem se zaúkolovala už doma a říkala jsem si, že si ji odvezu jako jediný suvenýr. Značka KIKO měla obchody po celém Římě a přirovnala bych ji k drogérkové značce asi na úrovni našeho Dermacolu, avšak s mnohem větší nabídkou. Rtěnka vyšla asi na 7 euro a měla jsem z ní velikou radost.
Mým druhým úlovkem je Rouge Pur Couture - Vernis Á Lévres, aneb lip tint od YSL v odstínu 25 Fuschia Neo-Classic, což je opravdu nádherná fuschiová barva, kterou jsme ve stojanu za pouhých 15 euro (dvojnásobek ceny "obyčejné" drogérkové KIKO rtěnky) nemohla nechat!
V další Sephoře jsem ulovila rtěnku MARC JACOBS opět za patnáct euro a to v odstínu 118 Roll The Dice. Nádherná barva a opravdu luxusní leskle černý obal, který je na magnetické uzavírání. Ve slevovém stojanu byly i jeho oblíbené stíny, bohužel v odstínech, které bych neunosila.


Třetím úlovkem byla rtěnka URBAN DECAY, která stála jen 10 euro, což je prakticky cena KIKO rtěnky. Mám ji v ostínu Obsessed a lituji, že jsem i jich nevzala více, protože víme, za kolik se u nás tyto rtěnky prodávají.

Nic jiného jem si z Říma už nepřivezla, avšak z těchto úlovků mám neskutečnou radost. Pokud tedy právě teď jedete do této metropole, určitě projděte Sephory, stojí to za to. Netřeba zmiňovat, že mají nabídku značky Marc Jacob, nebo třeba i Hourglass! Jezdíte do ciziny za nákupy, nebo spíš jako já za památkami?

A co jste si nakoupili vy? :-)

Může vás také zajímat

Online picks

onlinepicks


Krásný večer! Venku zrovna řádí pořádná bouřka a přesně tohle počasí mě nutí poohlížet se po nějakých nových kouscích, které bych zařadila do podzimního šatníku. Nakoukla jsem tedy na mé oblíbené eshopy a přináším Vám pár mých osobních tipů. Brzy také snad nafotím i pár outfitů s mými "must-haves" na toto období a upřímně už se na tu podzimní modu docela těším

na první koláži:
koženková sukně...

Číst více
online picksonline picks

Přípravy na podzim/ Outfit

Na rovinu se přiznám, že nejsem podzimní člověk.  Naprosto si užívám stále trvající teplé dny, které jsou pro mě tak akorát. Není už takový nesnesitelný hic, ale pořád je krásně teplo na šaty a na to si jen tak v kraťáskách vyběhnout do obchodu pro rohlíky nebo novou Vogue. Ale […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit pietro filipipietro filipi podzimpodzim sakosako

Weekly snapshots

weekly

Krásný čtvrtek! Doufám, že se máte skvěle a také si užíváte ještě krásného skoro-letního počasí. Dnes jsem zase dala dohromady weekly snapshots a brzy Vám slibuji článek o mých oblíbených kavárnách v Praze, který už mám nějakou dobu rozepsaný, akorát ho pořád ne a ne dopsat. Také určitě budou zase nějací kosmetičtí oblíbenci a interiérová inspirace, na což se už moc těším!

leo
Zlín
antipearle
match
mini
bakeshop
detail
domynoburger
foodlab
foodlabpraha
hmhome
kostelní
praha
aldente
tally
vogue
voguecs
work
yamyam
prague
coffee

Číst více
weekly snapshotsweekly snapshots