• Úvod
  • Blogy
  • ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO - beautyblogerky.cz
ROME HAUL - YSL, MARC JACOBS, UD a KIKO
Sdílejte s přáteli
Dnes pro vás mám připravené nákupy z Říma. V Římě jsem do obchodů nechodila, nestíhala jsem to, a především jsem nejela do Itálie za nákupy. Vždy jsem si našla chvilku na to prolítnout Sephoru k jejímu slevovému stojanu, když jsem měla to štěstí ji někde potkat. V Římě totiž byly začátkem července opravdu veliké slevy.
Jako první jsem si koupila tuto KIKO puntíkovanou rtěnku v odstínu 03 Tropical Juice, kterou jsem se zaúkolovala už doma a říkala jsem si, že si ji odvezu jako jediný suvenýr. Značka KIKO měla obchody po celém Římě a přirovnala bych ji k drogérkové značce asi na úrovni našeho Dermacolu, avšak s mnohem větší nabídkou. Rtěnka vyšla asi na 7 euro a měla jsem z ní velikou radost.
Mým druhým úlovkem je Rouge Pur Couture - Vernis Á Lévres, aneb lip tint od YSL v odstínu 25 Fuschia Neo-Classic, což je opravdu nádherná fuschiová barva, kterou jsme ve stojanu za pouhých 15 euro (dvojnásobek ceny "obyčejné" drogérkové KIKO rtěnky) nemohla nechat!
V další Sephoře jsem ulovila rtěnku MARC JACOBS opět za patnáct euro a to v odstínu 118 Roll The Dice. Nádherná barva a opravdu luxusní leskle černý obal, který je na magnetické uzavírání. Ve slevovém stojanu byly i jeho oblíbené stíny, bohužel v odstínech, které bych neunosila.


Třetím úlovkem byla rtěnka URBAN DECAY, která stála jen 10 euro, což je prakticky cena KIKO rtěnky. Mám ji v ostínu Obsessed a lituji, že jsem i jich nevzala více, protože víme, za kolik se u nás tyto rtěnky prodávají.

Nic jiného jem si z Říma už nepřivezla, avšak z těchto úlovků mám neskutečnou radost. Pokud tedy právě teď jedete do této metropole, určitě projděte Sephory, stojí to za to. Netřeba zmiňovat, že mají nabídku značky Marc Jacob, nebo třeba i Hourglass! Jezdíte do ciziny za nákupy, nebo spíš jako já za památkami?

A co jste si nakoupili vy? :-)

Může vás také zajímat

6 dárků pro dvouleté děti, které zaručeně sklidí úspěch

Dneska pro vás výjimečně nemám žádný tip, kam zajet na výlet nebo do herničky, ale napadlo mě, že by se vám mohly hodit – takhle v předvánočním čase – nějaké tipy, co koupit pod stromeček. Mému Hugovi je teď skoro dva a půl roku, a posledních několik měsíců doma protáčíme […]

Číst více
dva rokydva roky hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší vánoční dárkyvánoční dárky

CARMEX: Original Lip BalmCarmex je v blogosféře snad nejznámějším balzámem na rty, který hlásá nápravu rozpraskaných a suchých rtů. Je velice oblíbený a u nás na běžném trhu nesehnatelný. Na e-shopech se jeho cena pohybuje kolem sto korun, mně jej sestra přivezla z USA za jeden dolar.

Balení je strašné, působí chatrně a nemluvím o aplikátoru, který chybí. Takže mi z produktu vyjede "had" produktu a většinou ho zbytečně...

Číst více
carmexcarmex recenzerecenze rtyrty

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 13. VÝHRA (ALTERNA)

Hezké ráno! Dnešní výhra ve velké předvánoční soutěži dodá budoucí majitelce zdravou a objemnou hřívu. Jako dárek dnes totiž otevírám tento set vlasové péče  CAVIAR VOLUME DUO od značky Alterna. (P.S. Všimli jste si nových obalů se stříbrným vrškem? Ty vznikly proto, že se produkty Aterny začaly falšovat. Takže bacha na to. […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže