• Úvod
  • Blogy
  • Sefiros: Štětec na pudr - beautyblogerky.cz
Sefiros: Štětec na pudr
Sdílejte s přáteli
Nedávno jsem zmiňovala kosmetickou značku Sefiros a to ve spojitosti s tělovými produkty z výražky z Mrtvého moře. Dnes pro Vás mám recenzi na kosmetický štětec z nabídky téže značky. Jedná se o Pudrovací štětec ze série Sefiros Silver. Ten má díky kombinaci leštěného hliníku s křišťálově čistým akrylem elegantní a nadčasový design. Produkt je vyroben ze syntetických vlasů, které nejsou nejjemnější, ale nejsou ani nějak drsné, aby pokožku podráždily. Jsou dobře střižené a ani při mytí nevypadávají. Dobře se těmito štětinami produkt nabírá a následně aplikuje. Objem štětin je uspokojitelný, opět nejedná se o takový ten pudrovací huňáč, ale vcelku normální štětec, který není nějak řídký. Štětec jsem si však více oblíbila na aplikaci bronzeru, který se tímto kouskem aplikuje opravdu dobře a to do ztracena. Pokud tedy hledáte huňatý štětec na pudr, asi s tímto kouskem nepochodíte, avšak do sbírky štětců na tvář není špatný a jsem ráda, že jej vlastním. Značka nabízí více druhů štětců a to i na oči. Tento produkt stojí 240 Kč a je k sehnání tady na stránkách Vivantis.

Jak obsáhlá je Vaše sbírka štětců?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau Mcely



Pondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: Desquacrem



Francouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys