• Úvod
  • Blogy
  • Sephora #lipstories rtěnky || Recenze & 20 odstínů na rtech + Giveaway - beautyblogerky.cz
Sephora #lipstories rtěnky || Recenze & 20 odstínů na rtech + Giveaway!
Sdílejte s přáteli
Krásný čtvrtek vám přeji! Hlásím se vám po kratší Velikonoční pauze a věřím, že mi mou absenci v posledních dnech odpustíte. Rozhodně to nebylo tak, že by se mi nechtělo psát. Naopak, povedlo se mi napsat čtyři články. Problém ale je, že v novém bytě pořád ještě uklízím a hledám si svoje místo na focení a taky nemůžu být kreativní v nepořádku. Závidím všem, komu chaos v tvůrčí práci nepřekáží, protože já to nedávám a než se dostanu k focení, musím mít všechno v perfektním stavu. Což jde po stěhování s dětmi opravdu pomalu.

Tudíž jsem se probrala mou soukromou fotobankou a rozhodla se vám konečně povědět něco o rtěnkách #lipstories. Jak jistě víte, jsou ze Sephora Collection a já měla už dávno v plánu vám ukázat ty čtyři kousky, které jsem si sama koupila. To jsem ještě nevěděla, že mi dorazí domů od Sephory celá kolekce všech třiceti odstínů. Děkuji! Napsání a vyfocení článku se tedy o pořádný kus protáhlo, protože nafotit čtyři rtěnky a dvacet, je trošku rozdíl. :)
Dvacet proto, že jsem nechtěla zbytečně zkoušet všechny a vybrala jsem si jen některé a zbylých deset z boxu, plus ty čtyři odstíny, které už jsem měla doma, vám raději nechám do soutěže, o které vám napíšu na konci článku.

A teď už konečně k samotným #lipstories. Už jen to, že jsem si nejdřív koupila dva a pak přikoupila další dva odstíny, vám může napovědět, že jsem s nimi moc spokojená. S těmi co mají matný finiš trochu víc, než ty s těmi krémovými. Metalické jsou někde mezi. Odstínů jsem vyzkoušela opravdu dost a nepřišlo mi, že by mezi jednotlivými rtěnkami se stejným finišem byl nějaký rozdíl a třeba ty matné mi perfektně drží několik hodin. Čtyři minimálně, ale samozřejmě záleží na tom, jestli jíte a pijete a jak moc mluvíte. :)
Také doufám, že omluvíte trochu neprofesionální aplikaci u některých odstínů. :) Pořád se mi měnilo světlo a snažila jsem se vše stihnout a nafotit v jeden den. :) Na rovinu také říkám, že některé krémové odstíny jsou opravdu hodně krémové a pro perfektní nanesení by to chtělo konturku, pokud nemáte, stejně jako já, přesně ohraničené rty.

zleva: 36, 3, 2, 1, 7
zleva: 29, 9, 27, 22, 25
zleva: 14, 19, 20, 17, 35
zleva: 42, 33, 46, 31, 50
Pigmentace je výborná u většiny rtěnek. Stačí jedno přetření pro plné krytí. Jediné dva odstíny z mnou zkoušených, které potřebovali trochu navrstvit, je světle fialová 50 a tmavá metalická modrá 46, což je u tohoto druhu odstínů normální. Tmavé hnědé a vínové mi přišly o malinko lepší v matném finiši, ale i krémové vypadají pěkně. Překvapily i metalické odstíny. Jsou dobře pigmentované a relativně jemné. Třpytečky jsou cítit, ale nepřekáží a rtěnky se dobře nanáší.

36 - Spring break, Cream

3 - Oui!, Cream

2 - Landing In Shanghi, Cream

1 - Brunch date, Matte

7 - Love love, Matte
29 - Malt shake, Cream
 9 - Labyrinth city, Matte

27 - Hong Kong by night, Metallic
22 - A little magic, Matte
 25 - First class, Matte
14 - Twolips, Matte
 19 - Street style, Cream
 20 - Buzz me, Cream
 17 - Carnival fun, Cream

35 - Take a bite, Matte
 42 - No cell service, Metallic
 33 - Wanderlust, Matte
 46 - Ice breaker, Metallic
 31 - Golden gate, Matte
 50 - Trippin, Matte

Každopádně za 240,- stojí rtěnky za vxyzkoušení. Krémové drží zhruba polovinu času co matné. Jsou přibližně dvě až tři hodiny v dobrém stavu, ale na rozdíl od matných nepřežijí svačinu a potřebují opravit. Estée Lauder, Urban Decay i Tom Ford krémové rtěnky mi drží lépe, ale také stojí několikanásobně víc. Rtěnky #lipstories téměř vůbec nevysušují a to ani ty matné, což je příjemný bonus.
Pár slov k odstínu 22 (tady). Krásná matná červená a pokud ji někde potkáte v limitované pruhovaném obalu, sto korun z prodeje jde na charitativní účely (Z každé prodané rtěnky této limitované edice Sephora věnuje 100 Kč maminkám z Kojeneckého ústavu při Thomayerově nemocnici). Všechny rtěnky mají navíc papírové obaly s příběhem, čímž by měly přispívat k ochraně životního prostředí, protože se na vnější obal nepoužívá plast.

zleva: 1, 2, 3, 6, 7

zleva: 20, 17, 35, 19, 14
zleva: 25, 26, 24, 22, 27

zleva: 32, 39, 31, 13, 50
zleva: 33, 11, 29, 9, 10

zleva: 44, 45, 46, 42, 39
Moji osobní favorité jsou rozhodně Oui! a Love love z nude odstínů a Malt shake je překrásný hnědo vínový. Z červených jsem se zamilovala do dvou. A little magic je klasická červená, která nikdy nevyjde z módy a First class je boží červeno oranžová, která je jedním z mých nejoblíbenějších odstínů vůbec. Růžové bych brala snad všechny, ale nejvíc se mi líbí Take a bite a Buzz me. Vybere si určitě každý!
Nakonec tu pro vás mám soutěž! Jedna z vás během soutěží na mém Instagramu podotkla, že zapomínám na ty, kdo nemáte Instagram, tak jsem se rozhodla udělat soutěž tady na blogu. Výhrou bude čtrnáct Sephora #lipstories rtěnek. Snažila jsem se vám nechat od každého něco, aby si přišel na své úplně každý. Milovníci zářivých barev, klasických červených i neutrálních nahých odstínů. A samozřejmě jsou zastoupeny všechny tři finiše rtěnek.

Všech čtrnáct odstínů je nových a nepoužitých. Čtyři z nich, ty co jsem si stihla koupit a mám je tudíž dvakrát, si můžete rovnou prohlédnout nahoře. :) A pro úplnou představu seznam odstínů, o které budete soutěžit.
2 - Landing in Shanghai, krémová světlá nude
6 - Tan lines, krémová světlá nude
7 - Love Love, matná studená nude
10 - Yum yum, krémová hnědá
11 - Fire side, krémová tmavě hnědá
13 - Coconut grove, metalická fialová
17 - Carnival fun, krémová střední růžová
24 - Deep water bay, krémová tmavší červená
26 - All washed up, matná červená
32 - Berry-licious, krémová tmavá vínová
36 - Take a bite, matná korálově červená
39 - Desert trip, krémová fialová
44 - Woof, matná černá
45 - City beat, matná tmavě modrá

A podmínky soutěže? Pouze mi tady pod článkem nechte komentář a napište mi do něj, jakou barvu rtěnky nejraději nosíte a s kým se o rtěnky v případě výhry podělíte, protože jich je opravdu hodně! Vítěze vyhlásím na svém Facebooku eLBeautyBlog. Soutěž potrvá do neděle 8. a v pondělí vyberu vítěze. Držím palce a zatím vám přeji krásný den! L.

Může vás také zajímat

Barcelona | photodiary part 2.

Barcelonaphotodiary

Krásný den! Já Vás aktuálně zdravím z Dubaje, kde si ještě s kamarádkou užíváme týden léta, ale doháním resty a konečně jsem dala dohromady druhý photodiary článek z Barcelony. Užijte si fotky a pokud jste ještě v Barce nebyli, rozhodně doporučuji naplánovat  si do jednoho z mých nejoblíbenějších měst výlet!

32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45.
45
46
48
49
50
51

Číst více
BarcelonaBarcelona CecconisCecconis COSCOS cotton housecotton house MRLtravelsMRLtravels SOHOSOHO travellingtravelling

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – 17. VÝHRA (BEAUTYBLENDER)

Krásný víkend. Dnes jsem v rámci velké předvánoční soutěže vylosovala balíček od Beautyblender. INFO O VÝHŘE: Houbička na make-up Beautyblender: díky své výjimečné struktuře po navlhčení do sebe nenasává přebytečné množství make-upu a jeho spotřeba je proto minimální. V okamžiku zmizí malé nedostatky pleti a přednosti obličeje jsou dokonale zvýrazněny. Ať už […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže

PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ – YOUTUBE VÝHRA (BIO IONIC)

Hezký večer! Dnes mám pro vás v rámci velké předvánoční soutěže ještě jednu extra výhru. Tu jsem ovšem vyhlásila v tomto youtube videu, takže jestli ji chcete získat, běžte tam, sledujte můj youtube kanál a napište pod video „hotovo na blogu“.  Budu vám držet pěsti! Vyhrává se totiž tento úžasný fén od Bio […]

Číst více
Předvánoční soutěžPředvánoční soutěž předvánoční soutěž 2018předvánoční soutěž 2018 SoutěžeSoutěže