• Úvod
  • Blogy
  • Sérum na růst řas RevitaLash - beautyblogerky.cz
Sérum na růst řas RevitaLash
Sdílejte s přáteli
Dnes Vám přináším recenzi kondicionéru na řasy s názvem RevitaLash Advanced. Kosmetika RevitaLash vznikla v USA a vyvinul ji oční lékař pro svou ženu, která trpěla rakovinou prsu a tak ji mimo jiné vypadaly řasy. Tato značka nabízí produkty pro růst řas, obočí, ale i vlasů.
Klinické testy u tohoto séra potvrdily, že u 97% žen došlo ke zlepšení jejich řas během tří týdnů. Produkty této značky jsou klinicky testované, nikoliv testovány na zvířatech. Jsou hypoalergenní a doporučují je oční lékaři i dermatologové.
Sérum je dodáváno v malém flakónku, který připomíná klasickou řasenku, nebo tekutou linku. Aplikátorem je úzký štěteček, kterým se produkt aplikuje jednou denně v malém množství, nejlépe večer, na odlíčené oční víčko a to co nejblíže k řasám, jako se nanáší klasická oční linka. 
Já jsem se sérem spokojená, už po dvou týdnech jsem si začala všímat delších a hustějších řas. Po třech týdnech si začalo všímat už i okolí. Sérum mě nedráždilo, nijak v očích nepálilo a to jsem nositelkou kontaktních čoček a oční okolí mám opravdu extrémně citlivé. 

 Před začátkem používání:


V udržovací fázi bez řasenky:


Po jemném přejetí řasenkou:

Musím se omluvit, ale fotografie po devíti týdnech používání se mi nepovedly a zjistila jsem to až v udržovací fázi, tedy používání produktu zhruba jednou za dva, až tři dny. Poslední dobou jsem to dost flákala, ale řasy jsou stále nádherné! Představte si tedy, že řasy byly po devíti týdnech každodenního používání opravdu krásně dlouhé a husté, především ve vnější části oka.
Myslím, že výsledky vidíte i vy, já jsem se sérem spokojená a mohu ho určitě doporučit i vám. Seženete jej na stránkách RevitaLash a to za cenu 1990 Kč za 2 mililitry séra.
 
Používáte séra na růst řas? 

Může vás také zajímat

Valencia | Photodiary part 1

Valencia

Krásný víkend! Konečně jsem se prokousala fotkami z Valencie, kde jsem za začátku měsíce strávila týden s kamarádkami a hrozně jsme si to užily! Takovou dovolenou už jsem vážně potřebovala jako sůl. Španělsko obecně mám hrozně ráda, líbí se mi jejich kultura, jazyk, skvělé jídlo, krásná místa,.. Samozřejmě jsou věci, které někomu mohou vadit, jako například jejich šílená pomalost, odpolední...

Číst více
MRLtravelsMRLtravels photodiaryphotodiary travellingtravelling ValenciaValencia ValencieValencie

Kam s dětmi – Farmapark Soběhrdy

Krásný pátek! Před námi je víkend, tak se vám třeba bude hodit recenze na Farmapark Soběhrdy, kam se vydala Blanka se svým dvouletým Hugem. Budu ráda i za vaše postřehy, jestli jste na farmě byli a jak se vám tam líbilo. O Hugově momentální zvířátkové obsesi jsem už psala, a dneska […]

Číst více
Kam s dětmiKam s dětmi Myslím na dětiMyslím na děti výlet pro dětivýlet pro děti

Hair talk

h&s
Krásný den! Na mé vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma a pokusím se odpovědět i na všechny Vaše otázky.

Začnu s péčí.
Mé vlasy patří spíše k mastnějším a i přesto se mi sem tam tvoří lupy a to hlavně v okolí spánků. Vlasy si myji několikrát do týdne (4-5x) a momentálně zkouším skvělou novinku od Head&Shoulders - Supreme moisture. Pro tuto řadu...

Číst více
Dyson fénDyson fén hair talkhair talk recenzerecenze Supreme moistureSupreme moisture tangle teezertangle teezer