• Úvod
  • Blogy
  • Sérum na růst řas RevitaLash - beautyblogerky.cz
Sérum na růst řas RevitaLash
Sdílejte s přáteli
Dnes Vám přináším recenzi kondicionéru na řasy s názvem RevitaLash Advanced. Kosmetika RevitaLash vznikla v USA a vyvinul ji oční lékař pro svou ženu, která trpěla rakovinou prsu a tak ji mimo jiné vypadaly řasy. Tato značka nabízí produkty pro růst řas, obočí, ale i vlasů.
Klinické testy u tohoto séra potvrdily, že u 97% žen došlo ke zlepšení jejich řas během tří týdnů. Produkty této značky jsou klinicky testované, nikoliv testovány na zvířatech. Jsou hypoalergenní a doporučují je oční lékaři i dermatologové.
Sérum je dodáváno v malém flakónku, který připomíná klasickou řasenku, nebo tekutou linku. Aplikátorem je úzký štěteček, kterým se produkt aplikuje jednou denně v malém množství, nejlépe večer, na odlíčené oční víčko a to co nejblíže k řasám, jako se nanáší klasická oční linka. 
Já jsem se sérem spokojená, už po dvou týdnech jsem si začala všímat delších a hustějších řas. Po třech týdnech si začalo všímat už i okolí. Sérum mě nedráždilo, nijak v očích nepálilo a to jsem nositelkou kontaktních čoček a oční okolí mám opravdu extrémně citlivé. 

 Před začátkem používání:


V udržovací fázi bez řasenky:


Po jemném přejetí řasenkou:

Musím se omluvit, ale fotografie po devíti týdnech používání se mi nepovedly a zjistila jsem to až v udržovací fázi, tedy používání produktu zhruba jednou za dva, až tři dny. Poslední dobou jsem to dost flákala, ale řasy jsou stále nádherné! Představte si tedy, že řasy byly po devíti týdnech každodenního používání opravdu krásně dlouhé a husté, především ve vnější části oka.
Myslím, že výsledky vidíte i vy, já jsem se sérem spokojená a mohu ho určitě doporučit i vám. Seženete jej na stránkách RevitaLash a to za cenu 1990 Kč za 2 mililitry séra.
 
Používáte séra na růst řas? 

Může vás také zajímat

Jak moje holky objevovaly dračí a elfí svět

Moje holky jsou prostě dračice. Kdo je zná, tak to se smíchem potvrdí. Ale mají i svou něžnou stránku, kdy se rády parádí a hrají si na princezny a víly. A vlastně toto všechno se odráží ve stavebnicích Lego z řady ELVES. Z malých kostiček si děti mohou postavit elfí […]

Číst více
dětsděts hračkyhračky LEGOLEGO Myslím na dětiMyslím na děti nákupynákupy Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší OstatníOstatní recenzerecenze

Staré věci nesmrdí / OUTFIT

Jako vždy přemýšlím, co bych vám k tomuto outfitu napsala. Po tom, co jsem ale dostala komplimenty na mikinu a pak i v sámošce na sukni s otázkami odkud jsou, téma článku mi bylo jasné. Vždyť já mám asi 80% věcí na sobě z druhé ruky! Jak tu koženkovou sukni, […]

Číst více
Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit podzimpodzim

Essence: Make Me BrowDnes pro Vás mám zmínku o svém za několik let nejoblíbenějším produktu na úpravu obočí. Jedná se o totálně okopírovaný Gimme brow od Benefitu, který nabízí značka Essenceasi za šedesát korun. Běžně takové produkty svou koupí nepodporučuji, ale benefití Gimme Brow jsem chtěla vždy vyzkoušet, avšak nehodlám za něj dávat tu šílenou sumu peněz, když se jedná o tak maličký produkt, který zřejmě moc...

Číst více
EssenceEssence očioči recenzerecenze