• Úvod
  • Blogy
  • Skin Blossom: Facial Toner - beautyblogerky.cz
Skin Blossom: Facial Toner
Sdílejte s přáteli
Dnes mám opět něco pro milovníky přírodní kosmetiky a to pleťové tonikum od značky Skin Blossom. Tento produkt je stvořený jakožto tonikum, které má primárně pleť dočistit, je tedy vhodné po odlíčení, jako závěrečný krok čištění před aplikací krémů, nebo olejíčků. Já si jej ale oblíbila na ranní použití, kdy mi pleť nádherně očistí, stáhne póry a díky obsaženým olejům a přírodním výtažkům je pleť krásně hydratovaná a jemná. Nemám pak nutnost nanášet na pokožku nějaký hydratační produkt, pleť zbytečně nezatěžuji a je to takový rychlý krok 2 v 1. Produkt krásně voní, ale ne nijak přehnaně a na pokožce se vůně ztrácí. Toner mi nezpůsoboval akné a neucpával póry, naopak se mi zdá, že se mi s jeho používáním pupínky vyhýbaly.

Za sebe tonikum doporučuji. Dle mého názoru je vhodné pro všechny typy pleti a velice jej chválím i jakožto majitelka citlivé pleti se sklonem k nedokonalostem. Díky alkoholu pleť vydezinfikuje, ale obsažené přírodní látky nedovolí vysušování pleti. Pokožka není ani nějak lepkavá, nebo mastná. Produkt zakoupíte na eshopu s přírodní kosmetikou Krásná Každý Den, 150 mililitrů zde stojí 214 Kč, což je parádní cena za přírodní tonikum, které svou práci plní na sto procent.
Používáte pleťová tonika?

Může vás také zajímat

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel

Outfit: Na rande

Neskutečné se stalo realitou. Po několika měsících jsme měli s mým mužem víkend jen pro sebe! A zašli jsme si spolu na rande. Vydali jsme se do restaurace na sushi, nemusela jsem u toho honit nikoho mezi stoly, ani si u toho malovat obrázky, prostě jsme tam jen tak seděli, […]

Číst více
létoléto Můj stylMůj styl Oblékám seOblékám se outfitoutfit puntíkypuntíky šatyšaty

Sothys: DesquacremFrancouzskou kosmetickou značku, kterou lze sehnat pouze v beauty salónech asi nemusím dlouze představovat. Sothys se za roky, které působí na českém trhu stal poměrně fenoménem. Stejně jako jejich proslulý Desquacrem, aneb hloubkový enzymatický čistící krém na pleť. Tento produkt uvolňuje pleť a odstraňuje přirozeně produkované nečistoty, jako je pot a nadbytek mazu. Produkt voní po ovoci, ale i...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz pleťpleť recenzerecenze sothyssothys