Smashbox
Sdílejte s přáteli
Můj týden začal velmi příjemnou událostí a to uvedení kosmetické značky z LA – Smashbox.

 

V České republice proběhlo představení portfolia produktů Smashbox v prostorách pražského fotostudia Letná Studios pod vedením Pro Make-Up Artisty Willa Malherbe, který během 19 let své kariéry pracoval na módních přehlídkách a beauty eventech od Moskvy po Milano, od Kapského města po Kodaň, a od New Yorku po L.A. Jeho práce se objevily v mnoha módních časopisech jako například Elle, Glamour, Grazia, Cosmo a Harper’s Bazaar.

  Kosmetické produkty, atmosféra, občerstvení i prostory byly úžasné. Pro cosmetic freaks to byl ráj. Široký sortiment kosmetiky Smashbox jsme si mohly ihned vyzkoušet, nalíčit se, nebo se poradit přímo se Smashbox coachy.

Následovala prezentace, která byla doprovázena jak samotnou aplikací produktů na modelce, tak i promítání na obrazovce. 
Největší vychytávkou je, že na obrazovce celé líčení vypadá stejně intenzivně a precizně jak v reálu..a to je pro bloggerky, youtuberky, ale třeba i celebrity na červeném koberci největší plus.

  Produkty Smashbox exkluzivně prodává síť parfumerií Douglas – v Praze v OC Chodov, Nový Smíchov, Palladium, Debenhams a Černý Most, v Brně Olympii, v Ostravě v OC Nová Karolína a v OC Plaza Plzeň. S výběrem produktů na prodejnách pomáhá vyškolený team ambassadorů.
Může vás také zajímat

Weleda: Kosatcový intenzivně hydratační krémKdo zná Kosatcovou hydratační řadu od švýcarské značky Weleda tak ví, že značka nabízí klasicky denní a noční krém a také tento Kosatcový intenzivně hydratační krém, který spojuje denní i noční péči a hydratuje a oživuje pokožku. 


Strukturou je tento produkt lehký, rychle, prakticky okamžitě se vstřebáváa udržuje v pokožce vlhkost. Péče podporuje vlastní regulační síly pokožky, normalizuje a...

Číst více
pleťpleť recenzerecenze weledaweleda

Oční krém pro unavené mámy

Znáte to –  s dětmi se vám spánku moc nedopřeje. Buď je v noci kojíte, přebalujete, nebo za vámi přijdou ve 4 ráno, že si chtějí hrát. A ty větší zase vymýšlí před spaním všechno možné, jen aby nemusely do postele. V 10 večer se svalíte na gauč a to […]

Číst více
na očina oči notinonotino oční krémoční krém recenzerecenze Recenze produktůRecenze produktů shiseidoshiseido Zkrášluji seZkrášluji se

Pondělí na zámku | Chateau McelyPondělí na zámku.

Nevšední pondělky miluju. Pondělí je pro spoustu lidí stereotypním dnem, kdy jdou zase do práce, nebo zase do školy. Málo kdo se na podělí těší a přesně proto, si já cením každého momentu, kdy je pondělí něčím ozvláštněné.

Já v tento den vyrazila do Chateau Mcely, jež tak dlouho sleduji (a kochám se nad fotkami) z tohoto místa na Instagramu.

Číst více
lifestylelifestyle traveltravel