Smashbox
Sdílejte s přáteli
Můj týden začal velmi příjemnou událostí a to uvedení kosmetické značky z LA – Smashbox.

 

V České republice proběhlo představení portfolia produktů Smashbox v prostorách pražského fotostudia Letná Studios pod vedením Pro Make-Up Artisty Willa Malherbe, který během 19 let své kariéry pracoval na módních přehlídkách a beauty eventech od Moskvy po Milano, od Kapského města po Kodaň, a od New Yorku po L.A. Jeho práce se objevily v mnoha módních časopisech jako například Elle, Glamour, Grazia, Cosmo a Harper’s Bazaar.

  Kosmetické produkty, atmosféra, občerstvení i prostory byly úžasné. Pro cosmetic freaks to byl ráj. Široký sortiment kosmetiky Smashbox jsme si mohly ihned vyzkoušet, nalíčit se, nebo se poradit přímo se Smashbox coachy.

Následovala prezentace, která byla doprovázena jak samotnou aplikací produktů na modelce, tak i promítání na obrazovce. 
Největší vychytávkou je, že na obrazovce celé líčení vypadá stejně intenzivně a precizně jak v reálu..a to je pro bloggerky, youtuberky, ale třeba i celebrity na červeném koberci největší plus.

  Produkty Smashbox exkluzivně prodává síť parfumerií Douglas – v Praze v OC Chodov, Nový Smíchov, Palladium, Debenhams a Černý Most, v Brně Olympii, v Ostravě v OC Nová Karolína a v OC Plaza Plzeň. S výběrem produktů na prodejnách pomáhá vyškolený team ambassadorů.
Může vás také zajímat

Foamie: houba do sprchyNedávno se mi do rukou dostaly tyto dvě varianty houby Foamie. Jedná se o klasickou houbu na mytí, která v sobě však má implementované mýdlo. Stačí houbu tedy namočit, párkrát promačkat a už pěníte a myjete. 


Houba je na dotek příjemná, opravdu se s ní ráda mydlím. Mocca Peelvarianta nejen že dokonale voní po kávě, ale má jednu stranu houbičky exfoliační a tak hezky a jemně peelinguje pokožku těla...

Číst více
beautyblogerky.czbeautyblogerky.cz foamiefoamie recenzerecenze tělotělo

Jaká je Kuličková jízda od Albi?

Když se řekne Albi, velká spousta rodičů si jako první představí jejich edici Kouzelné čtení. Slyšela jsem na ni už tolik chvály! Mám ji i dlouhodobě na seznamu věcí, které bych ráda Hugovi pořídila, ale zatím jsem se k tomu nedostala. Vlastníme od Albi ale dvě Chytrá pexesa a jsme […]

Číst více
hračkyhračky Myslím na dětiMyslím na děti Nákupy pro nejmenšíNákupy pro nejmenší